Bulaşık Makineleri Bulaşık makinesi hakkında bilgi

white daisies

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2011
4
1
Selamun Aleyküm, hayırlı günler herkese. Bulaşık makinesine bulaşık nasıl yerleştirilir bilmiyorum, özellikle tabakları bi şekil yerleştirdiğim de yer kalmıyor fakat güzel yıkıyor diğer türlü yerleştirdiğim de ise bu sefer de iyi yıkamıyor ama çok fazla tabak alıyor. Sanki bi yerde yanlış yapıyorum ama nasıl bulamadım. Bir iki arkadaş makinasına bulaşık yerleştirip resim atabilir mi. Teşekkür ederim.

Selamun Aleyküm, hayırlı günler herkese. Bulaşık makinesine bulaşık nasıl yerleştirilir bilmiyorum, özellikle tabakları bi şekil yerleştirdiğim de yer kalmıyor fakat güzel yıkıyor diğer türlü yerleştirdiğim de ise bu sefer de iyi yıkamıyor ama çok fazla tabak alıyor. Sanki bi yerde yanlış yapıyorum ama nasıl bulamadım. Bir iki arkadaş makinasına bulaşık yerleştirip resim atabilir mi. Teşekkür ederim.

Bulaşık makinanız yeni bulaşık makinalarından mı? Bulaşıkları önce arkalardan önlere doğru yerleştirmeye çalışın daha rahat edersiniz ve daha az yer kaplarsınız. Bardakların üstüne borcam tabak vs. kapatmayın çünkü bardaklarınızda leke kalır. Eğer illa öyle şeyler ekleyecekseniz alt kata tabakların üstüne koyabilirsiniz. Eğer asansörlüyse makinanız bardaklarla dolduramadığınız üst rafa ufak tencerelerinizi de koyabilirsiniz. Şimdilik aklıma gelenler bu kadar. Kolay gelsin :)

X