Bulaşık Makinesi Marka ve Modeller

BOSH SMS69MO8 EP
bu modelde kaşık çatal yeri süper düşünmüşler
cihaz çok güzel ama bana pahalı geldi.
bir de %50 zaman kısaltma derken 45 dk da yıkadığımız bulaşığı 22buçuk dk damı yıkıyoruz acaba.
ayışığı arkadaşım
senin makine de de bu özellik var
makineyle ilgili yorum yapabilir misin
ben şimdi onun inoxunu almayı düşünüyorum.

BOSH SMS69MO8 EP
bu modelde kaşık çatal yeri süper düşünmüşler
cihaz çok güzel ama bana pahalı geldi.
bir de %50 zaman kısaltma derken 45 dk da yıkadığımız bulaşığı 22buçuk dk damı yıkıyoruz acaba.
ayışığı arkadaşım
senin makine de de bu özellik var
makineyle ilgili yorum yapabilir misin
ben şimdi onun inoxunu almayı düşünüyorum.

yarım saatlik hızlı program hariç diğer programlarda variospeed tuşuna basarsanız program sürelerini yüzde elliye yakın kısaltacaktır

yeni alınan kutusu daha yeni açılan bulaşık makinesinde su olur mu
bu normal mi.servis elemanı fabrikada denenip çıktığı için öyle olduğunu söylüyor mantıklı geldi ama
sizede bi sorayım dedim.

yeni alınan bulaşık çamaşır makinesinin içinde su damlaları bikinti,deterjan kalıntısı bulunması normal , fabrikada test ediliyor, makineye herhangi bir zararı yok, aylarca da dursa paslanmaz yapmaz içiniz rahat olsun

Yeni Profilo Bulaşık Makinesi
Profilo Dayanıklı Ev Aletlerinin yüksek teknoloji ürünü, tasarım ödüllü yeni BM6284 paslanmaz çelik ve BM6224 beyaz bulaşık makineleri, üstün fonksiyonlarıyla elektrik ve su faturalarında da tasarruf sağlıyor. 6 program seçeneği ve 5 ayrı ısı derecesi ile her türlü yıkama ihtiyacına tasarruflu çözümler sunuyor. Eko programında ise sadece 12 lt su tüketiyor.

JetPlus özelliği, seçilen programın gerektirdiği normal yıkama süresinden % 50’ye varan oranlarda daha kısa sürede yıkama yapmaya olanak tanıyor. Yarım yük özelliği ve kirlilik sensörü ise bulaşıkların miktarına ve kirliliğine göre uygun su sarfiyatına ve yıkama performansında A sınıfı özelliğine ulaşılmasını sağlıyor.

Auto3 in1 Otomatik Deterjan tanımlama özelliği ise makineye koyulan deterjanı otomatik olarak algılıyor, seçilen programın akışını seçilen deterjanın yıkama özelliğine göre yeniden ayarlıyor ve böylece mükemmel yıkama performansına ulaşılıyor.
Piyasada 1000-1150 tl arası bulunabilir.

Eklentiler

• $80960_profilo_BM6284_def.jpg
    $80960_profilo_BM6284_def.jpg
    5 KB · Görüntüleme: 75
annemler teka alacaklarmıs arkadası tekada calısıyor baya ındırım yapmıs ben cevremde kullanan gormedım ama nasıl acaba bır fıkrı olan var mı ?

Yeni Profilo Bulaşık Makinesi
Profilo Dayanıklı Ev Aletlerinin yüksek teknoloji ürünü, tasarım ödüllü yeni BM6284 paslanmaz çelik ve BM6224 beyaz bulaşık makineleri, üstün fonksiyonlarıyla elektrik ve su faturalarında da tasarruf sağlıyor. 6 program seçeneği ve 5 ayrı ısı derecesi ile her türlü yıkama ihtiyacına tasarruflu çözümler sunuyor. Eko programında ise sadece 12 lt su tüketiyor.

JetPlus özelliği, seçilen programın gerektirdiği normal yıkama süresinden % 50’ye varan oranlarda daha kısa sürede yıkama yapmaya olanak tanıyor. Yarım yük özelliği ve kirlilik sensörü ise bulaşıkların miktarına ve kirliliğine göre uygun su sarfiyatına ve yıkama performansında A sınıfı özelliğine ulaşılmasını sağlıyor.

Auto3 in1 Otomatik Deterjan tanımlama özelliği ise makineye koyulan deterjanı otomatik olarak algılıyor, seçilen programın akışını seçilen deterjanın yıkama özelliğine göre yeniden ayarlıyor ve böylece mükemmel yıkama performansına ulaşılıyor.

ben bunu aldım şahane tavsiye ederim :
Piyasada 1000-1150 tl arası bulunabilir.

ben bunu aldım şahane çok memnunum tavsiye ederim herkese:KK66::KK66:

X