Bulaşık Makineleri Bulaşık Makinesi Önerisi

Benimki dr 2 programlı ve uzun sürede yıkıyor. Ayrıca hiç parlatıcı bitti vb. Göstergesi yok. Dümdüz bir makina 🤣. O yüzden değiştirip daha kullanışlı bir makina almak istiyorum. Artık eskisi gibi güzel de yıkamıyor sank8.
Benimkinde var parlatici ve tuz gostergesi.
Uzun zamandir cok guzel yıkamiyordu sonra kafasina gire durmaya basladi
Suanda da hem tablet deterjani eritmiyor oldugu gibi kaliyor. Hem de su akitmaya basladi 🤦‍♀️

Bende Samsung var 5 programlı. 4 olanı alacaktım ama onda kısa program yoktu, o yüzden 5 olanı aldım. DW60M5052FW modeli şu, ben aldıktan sonra 2 katına çıkmış gerçi :silah:
merhaba bu makineyi beğendim ve almak istiyorum ama kurutmasında problem olduğu söyleniyor bulaşıkların nemli bazen de ıslak çıktığı gibi yorumlar okudum. Siz böyle bir problemle karşılaştınız mı, kurutması nasıl?

merhaba bu makineyi beğendim ve almak istiyorum ama kurutmasında problem olduğu söyleniyor bulaşıkların nemli bazen de ıslak çıktığı gibi yorumlar okudum. Siz böyle bir problemle karşılaştınız mı, kurutması nasıl?
Birkaç kere ıslak çıktı. Islak çıktığı zaman ben tuzunu parlatıcısını kontrol ediyorum genelde parlatıcı azalmış oluyor onu yenilediğim zaman sorun kalmadı tekrarlamadı yani. Bi de makine bittiğinde bi 10-15 dk sonra açıyorum kapağını direkt açarsam yine nemli oluyor.

Birkaç kere ıslak çıktı. Islak çıktığı zaman ben tuzunu parlatıcısını kontrol ediyorum genelde parlatıcı azalmış oluyor onu yenilediğim zaman sorun kalmadı tekrarlamadı yani. Bi de makine bittiğinde bi 10-15 dk sonra açıyorum kapağını direkt açarsam yine nemli oluyor.
teşekkür ederim:)

Benim de makinem bozuldu. Vesteldi. 12 senelik makine.
Bugün siemens aldım. 4+1 programlı. Bosch,Arçelik vs gezdim aklıma bu yattı. Fiyat da iyiydi aldım. Aslında aklımda Lg vardı ama kısmet buymuş. Umarım pişman etmez.
Gelsin yorum yaparım.
Bu arada Vestel de gayet iyiydi aslında sorunsuz çalıştı kaç senedir.

X