Bulaşık Makineleri bulaşık makinesi sepeti veya teli

polanegri

Nefis-e
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2010
1.278
8
kızlar mrb.benim sıkıntım makine değil içindeki bardakları tabakları koyduğumuz teller.makinemin telleri çok dandkmiş.ben bu telleri veya sepeti nerede bulabilirim.satılıyor mu ayrı şekilde yardımcı olursanız çok sevinirim.

kimsenin bir fikri yok mu arkadaşlar.biriniz yardımcı olun lütfn

Canım firmanın servisinden yeni sepet siparişi verebilirsin. Benim makinemin sepetinin telleri katlanmıyor yeni çıkan ürünlerdeki sepetlerin katlanma özelliği var, bu da büyük tencereleri koyarken işe yarıyor.Acaba katlanandan mı sipariş versem diyorum :44: ama neyse şimdilik kalsın bakalım. Madem seninki işe yaramaz olmuş hem yenile hem de bu özellikte olanı al derim.:nazar:

bence makinanın servisini ara ,bir arkadaşımında bardakları koyduğu sepetin bir parçası kırılmış çekince dışarı çıkıyor ,
servis garantisi dolduğu için ücretli olduğunu vede pahalı olduğunu söylemiş,ne kadar bilmiyorum ,arkadaşım da servisten alacağını söylemişti
bence en iyisi servisten almak pahalı ama en azıdan orjinal olur

hangi firmadan aldıysan onlardan modelini söyliyerek talep edebilirsin.. ama dandik olayını anlamadım :S Orjinal ürün nasıl dandik olabilir ki ? Hangi marka makinen ?

X