Bulaşık Makineleri Bulaşık makinesi tavsiyeleri

Tgc96

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2015
6
1
28
Herkese selamlar bulaşık makinemiz bozuldu hem kaliteli hemde fiyati uygun olsun istiyoruz tavsiyeleriniz nelerdir?

Bütçeniz nedir ve hangi sehirde oturuyorsunuz?
Istanbul, izmir gibi büyük sehirlerde oturuyorsaniz Electrolux, AEG öneririm.
Yoksa siemens, bosch bir de profilonin bir modeli vardi suan ürün kodunu hatirlamiyorum ama cevabiniza gore modeller yazarim.

Bütçeniz nedir ve hangi sehirde oturuyorsunuz?
Istanbul, izmir gibi büyük sehirlerde oturuyorsaniz Electrolux, AEG öneririm.
Yoksa siemens, bosch bir de profilonin bir modeli vardi suan ürün kodunu hatirlamiyorum ama cevabiniza gore modeller yazarim.
800 900 tl bütçemiz. Açıkçası bosh cok kullanici şikayeti almis onun için almak istemiyoruz. Ama diger markalar hakkinda ayrıntılı bilgi verebilirseniz coook mutlu olurum

evet benimde :KK43: araştırdığınız kadarıyla hangi markaya daha çok yöneldiniz gerçekten çok kararsızım samsung waterwall mu yoksa lg mi diye :KK43:
Açıkçası cok arastirma yapamadim bu ikisi ile ilgili ama camasir makinemiz samsung ve cok memnunuz. Teyzemlerin camasir makinesi de lg onlar da cok memnun. O yüzden bulasik makinesindede lg vebsamsung a biraz daha sempatik bi yaklasimimiz vardi ama ikisi de beyaz eşyada yeni markalar oldugu icin cok fazla kullanici yorumu yok.
Ama sunu iyi biliyorum ki arçelik bosh ve hoover markalarini tamamen sildim kafadan

Açıkçası cok arastirma yapamadim bu ikisi ile ilgili ama camasir makinemiz samsung ve cok memnunuz. Teyzemlerin camasir makinesi de lg onlar da cok memnun. O yüzden bulasik makinesindede lg vebsamsung a biraz daha sempatik bi yaklasimimiz vardi ama ikisi de beyaz eşyada yeni markalar oldugu icin cok fazla kullanici yorumu yok.
Ama sunu iyi biliyorum ki arçelik bosh ve hoover markalarini tamamen sildim kafadan
anladım bende mediamrkt ve teknosadaki satıcılara sordum ikiside samsung bulaşık makinesi tavsiye ettiler hatta mediamrkt'teki satıcı bosch'un yetkili satıcısı bile samsung önerdi buzdolabı ve çamaşır makinesinde lg önerdi o yüzden kafamda netleşti baya :)

anladım bende mediamrkt ve teknosadaki satıcılara sordum ikiside samsung bulaşık makinesi tavsiye ettiler hatta mediamrkt'teki satıcı bosch'un yetkili satıcısı bile samsung önerdi buzdolabı ve çamaşır makinesinde lg önerdi o yüzden kafamda netleşti baya :)
Tamam canim coook tesekkur ederim :)))

X