Bülent Ersoy: 'İki köpeğim fazla yıkandığı için öldü'

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.870
40.715
http://www.radikal.com.tr/hayat/bulent-ersoy-iki-kopegim-fazla-yikandigi-icin-oldu-1520160/
Bülent Ersoy: 'İki köpeğim fazla yıkandığı için öldü'
fft107_mf7212875.Jpeg

RADİKAL- Giydiği kürklerle zaman zaman hayvan severlerin tepkisini çeken Bülent Ersoy ve hayvan severliğiyle tanınan Ömür Gedik canlı yayında karşı karşıya geldi. Bülent Ersoy canlı yayında 1980 yılında yaşadıklarını anlattı.

“İki tane Pekingese cinsi köpek aldım. Birinin adı Kader diğer Kısmet’ti. Bir de yetmiyor. Acaba neyime güveniyorsam. Temizlik hastasıyım. Doktora götürseniz rapor verirler ‘çatlak’ diye. Aman abla bunları yıkayalım istersen diye diye hayvanların ciğerini mi üşüttük ne olduysa bilemiyorum. İkisi de öldü! Meğer çok yıkanmazmış. Ben nereden bileyim yıkanmayacağını. Onlar benim yanıma geliyorlar, aa çocuğum derken birazcık koku geliyor diye yıkattırıyordum. Temiz olsun diye yıkadık. İşte gerizekalı ben nereden bileyim, yıkanmazmış.”

Ersoy, sözlerine şu ifadelerle devam etti: “Hayvanları severim. Hayvan düşmanı diye görünmem son derece yanlış bir itham olur. Sadece şıklığım için bunu giyiyorum. Sevgisiz ve ruhu kötülükler dolu bir insan değilimdir.”

Bülent Ersoy’un bu sözlerine ise Ömür Gedik şöyle cevap verdi: “Kocasını sevdiği halde aldatan kadın”

Sırf şıklık için hayvanları katledip üstüne giyiyor sonra da seviyorum diyor köpeklerin ölümüne de neden olmuş marifet gibi anlatıyor bir de. Köpeklerinin ismi de ayrı tuhaf kader diye köpek ismi mi olur tövbe

güzel cevap vermiş Ömür Gedik :KK47:ne kadar yıkandılarsa köpekler ölüme kadar gitmiş :eek:

Omur gedikten tam kapak gelmiş..
Ya şu kürk giyenlere ifrit oluyorum.. Bide şey diyor Bülent hanım, seni et yerken gormeyeyim bilmem ne.. İkisinin arasındaki farkı çocuklar bile anlar

Senin g..tun kokuyo pis ucube. Buda kapanis mesajimdi annemin eskiden yanlislikla yakip kararttigim teflon tavalarinA benziyosun. :kızgın::kızgın:

Sair burda ne demek istedi smdi?

Hayir yani " ben kopeklerimi öldurdum cok yikamaktan" diyince dahami hayvan duyarlisi oldu?
Gozumde daha bi cani gozuktun be beyfendi.
Bi insan kendini bu kadar yerin dibine soka bilir.
Hayvan almissinda neyine guvenip almissin, sadece evde sus olsun diye aldin onlarida kesin. Iyy kokuyor bu alin yikayin.
Sencede hayvan sahibi olmadan once arastirmak gerekmezmiydi?

Gozumden cok pis dustun bu konuda.

Omur gedik guzel demis.

X