Bulusma teklif ederek hata mi yaptim?

Bankacihanim07

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2020
572
194
29
Hoşlandığım çocukla 2 ay önce tanıştık. WP grubuna bir şey yazmıştı. Ben de onun için yazdım. Ve bu şekilde muhabbeti ilerlettik. Bi aralar sevgili vardı sonra ayrildilar. Ona çok yardımcı oldum. Hatta bu yuzden bana bir keresinde meleksin sen demisti. Bazen ilk mesajı o atti bazen ben. Geçenlerde yardimci olduğum bir odev için kaç aldığını sordum. Yüksek aldığımı duyunca "Kandırdın beni küstüm sana" dedi. Ben de ben nereden bilebilirim yüksek alacagimi dedim. O da kalbimi kirdin dedi. Kendimi nasıl affettirebilirim deyince o da ben bilmem dedi. Memleketten gelince bir yerlerde buluşup sana bir şeyler ismarlayayim dedim. Anlaştık dedi ben de tamamdır yazdım. O da 😊😘 koydu. Öpücük emojisini hiç beklemiyordum. Sizce buluşma ayarlamakla iyi mi yaptim? 2 gün önce konuştuk en son 2 gundur mesaj atmıyor :KK43:

Bir söz vardır seviyorsan git konuş bence diye. Bence yazın. Olacaksa olur olmayacaksa yol verin gitsin. Yazmıyorsa bana göre olmayacak. Yani istemiyor demek. Ama siz istiyorsanız yazın deneyin. Baktınız lafı geveliyor veya bahane uyduruyor yol verin gitsin. Tabi karar size kalmış. Bu benim tavsiyem

X