Buluşma teklif ederek hata mi yaptim?

Hayırdır hanımefendi bizimle bir derdiniz mi var?
Sanırım gerginliği bizim üstümüzde atıp adamın yanına gayet relax gitmek niyetindesiniz. küserim bak agucuk gugucuk ayyy öpücük emojisi koydu kalp kalp mucuk mucuk aynen devamm
Adam 3 gündür bizim yüzümüzden yazmıyor sanırım

Hayırdır hanımefendi bizimle bir derdiniz mi var?
Sanırım gerginliği bizim üstümüzde atıp adamın yanına gayet relax gitmek niyetindesiniz. küserim bak agucuk gugucuk ayyy öpücük emojisi koydu kalp kalp mucuk mucuk aynen devamm

Düzgün bi şekilde yorum yapmıyorsunuz çünkü

Güncel
Lütfen düzgün yorumlar istiyorum
Ağzını açıp yorum yapan herkese sallamışsınız. Yapılan yorumlar da gayet düzgün ayrıca düzgün cevap vermeyi öğrenmeniz sizin ve başlatmaya çalıştığınız ilişkiniz için iyi olacaktır.

Ağzını açıp yorum yapan herkese sallamışsınız. Yapılan yorumlar da gayet düzgün ayrıca düzgün cevap vermeyi öğrenmeniz sizin ve başlatmaya çalıştığınız ilişkiniz için iyi olacaktır.

Bana satasmaktan düzgün yorum yapmaya fırsat olmadı ki

Bana satasmaktan düzgün yorum yapmaya fırsat olmadı ki
Sataşma nerde? Yazdığınız yazı belirgin olmadığı için yanlış anlayan bitine çemkirmişsiniz. Yaşınızı soran birine de hakeza. Düzgün cevap vermeyen taraf sizsiniz.

Biraz sinirli gibisiniz

Yok değilim yazdiklarimdan öyle bi anlam çıkmıştır belki

Sataşma nerde? Yazdığınız yazı belirgin olmadığı için yanlış anlayan bitine çemkirmişsiniz. Yaşınızı soran birine de hakeza. Düzgün cevap vermeyen taraf sizsiniz.

Cemkirmedim bazı üyeler okumadan etmeden cevapliyorlar o yüzden dedim. Anlam karisikligini da duzekttim

konuşma sırasında gayet normal gelen bazı laflar yazışma sırasında özellikle emoji de yoksa ters veya sert anlaşılabiliyor. bu iki taraf için de geçerli. ancak üye arkadaşlarıma katılıyorum, mesela "memleketten gelince" demişsiniz. evet ama kim memleketten gelince? "sen memleketten gelince" veya "ben memleketten gelince" şeklinde düzenleseniz daha anlaşılır olur, ben de okuduğumda tam kestiremedim. bir de yaşınızı sormalarında bir şey yok, bu sen küçüksün/toysun manasına gelmez. benim de yaşım genç (26). her yaş grubuna öneri/tavsiye farklıdır. çünkü her yaş grubunun hayata bakışı olgunluğu farklıdır. mesela bu konu özelinde, benim tavsiyem üniversite öğrencisine/ 20lerin başında olan birisine farklı, +25 yaşa farklı olurdu. lütfen ofansif algılamayın, burada kimse sizi tanımıyor, sizinle bir dertleri yok.

başlığa istinaden yazarsam bence içinizden geldiği gibi doğal davranmak en güzeli, şuana kadar hep öyle yaptım bir zararını görmedim. olsa da olmasa da en azından içimde kalmadı yapacağımı yaptım dersiniz. iyi günler.

edit: profilinizden anladığım kadarıyla aynı yaştaymışız:)

X