bulutlar üzerinde aşk ya siz ??

tatlimseval

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2008
120
0
39
evet kızlar hadi biraz hayalgücümüzü kullanalım kaydirigubbakcemile3

evet işde sorum geliyor size acık acık herkez utanmadan sıkılmadan fantazisini yazsın bakalım aramızda kim daha çılgın kaydirigubbakcemile3

eşinizle nerde birlikde olmak isterdiniz imkansız olan bir yer veya hiç bir zaman o cesaretde bulunamicağınız bir yer hadi bakalım dökülün kaydirigubbakcemile3

UYARI : ters tepki yapmak isteyenler, ortamı bozmak isteyenler, yorumlarla dalga gecmek isteyenler, ağır tepkiler, kırıcı yorumlar işine gelmeyenler lütfen hiç zahmet edipde yazmasınlar !! TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN

yorumları merakla bekliyorum veeeeeeee açılışı yapıyorumkaydirigubbakcemile3
ben eşimle ılık bir yaz akşamı güneşin batışında bulutların üzerinde (düşmeme şartıyla ve kimsenin görmemesi şartıyla tabii ) olmak isterdim:asigim:

sıra sizdeeeeeeeee sevgiler saygılarkaydirigubbakcemile5

karlı bi gınde sıcak bı dag evınde -tatlicadiarzu-
astım kendımı ya -tatlicadiarzu-

kaydirigubbakcemile5kızlar harikasınız tebrik ederim bu kadar yorum beklemiyordum teşekkür ederim :1hug:

kocaman kocaman bi yatakta, böyle yuvarlan yuvarlan sonu gelmeyecek enine boyuna kocaman çok rahat acayip konforlu bi yatak, öyleki içinde bulunduğu odanın balkonu denize sıfır olacak, altın sarısı kumların sonrasında masmavi bi deniz olacak

evet kızlar hadi biraz hayalgücümüzü kullanalım kaydirigubbakcemile3

evet işde sorum geliyor size acık acık herkez utanmadan sıkılmadan fantazisini yazsın bakalım aramızda kim daha çılgın kaydirigubbakcemile3

eşinizle nerde birlikde olmak isterdiniz imkansız olan bir yer veya hiç bir zaman o cesaretde bulunamicağınız bir yer hadi bakalım dökülün kaydirigubbakcemile3

UYARI : ters tepki yapmak isteyenler, ortamı bozmak isteyenler, yorumlarla dalga gecmek isteyenler, ağır tepkiler, kırıcı yorumlar işine gelmeyenler lütfen hiç zahmet edipde yazmasınlar !! TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN

yorumları merakla bekliyorum veeeeeeee açılışı yapıyorumkaydirigubbakcemile3
ben eşimle ılık bir yaz akşamı güneşin batışında bulutların üzerinde (düşmeme şartıyla ve kimsenin görmemesi şartıyla tabii ) olmak isterdim:asigim:

sıra sizdeeeeeeeee sevgiler saygılarkaydirigubbakcemile5

piknik bi alanda göl kenarında çimlerin üstünde kimse görmeden....delikafadulden

sımsıcak kumsalda sıcak kumların üzerinde ama mümkünse basım ğölğeye gelsiin malum tansiyonum düşüyo dalğa seslerini de duyabileyim ama

kızlar dikkat aklıma birtane daha geldikaydirigubbakcemile3

masmavi okyanusun ortasında kocaman bir yatak pufidik yastıklar yorgan herşey bembeyaz rüya gibi su derin ama yatak ne salanıcak ne batıcak harika birşey olurdu yunus balıklarıda etrafımızda dalıp çıkıcak suya ayyyyyyyyyyyyyyyyyy :1rolleyes::asigim:

masmavi okyanusun ortasında kocaman bir yatak pufidik yastıklar yorgan herşey bembeyaz rüya gibi su derin ama yatak ne salanıcak ne batıcak harika birşey olurdu yunus balıklarıda etrafımızda dalıp çıkıcak suya ayyyyyyyyyyyyyyyyyy :1rolleyes::asigim:

hayal gücüne bittim...
bu dediğin çok güzel olurdu valla,ama imkansız ne yazıkki...:eek:

çok harika demişsinde okyanusta yunuslardan çok köpek balıkları oluyo canım
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

X