BUNLAR AŞK YUVAMIZ İÇİN :)) (Gizemin çeyizi)

Bu markaya biz de bakmıştık, görünüm olarak çok beğendik ama etrafımızda hiç kullanan yok, senin yorumlarını bekliyor olacağım canım :KK66:

Bizimde etrafimizda hic kullanan yok canim, insanlar genelde sabit fikirli arcelik siemens samsung bu tarz markalara daha cok yöneliyorlar ilk duyduklari markalara da güvenemiyorlar...

Burada beni bir cok kisi bilir arastirmadan asla bir sey almam bu konuda cok titizim ve arastirmalarim dogrultusunda örnegin az önce saydigim markalar arcelik samsung siemens vb. markalar ankastre üretimi yapmiyormus ve bu markalara da ankastreyi silverline gibi sirf ankastre üzerine üretim yapan firmalar veriyormus...

Buradan yola cikarak direkt ankastre üreticisi ile muhatap olmak bize daha mantikli geldi ve secimimizi bu yönde kullandik...

Franke, Teka, Silverline bu tarz markalar sadece ankastre üreticisi aklinizda bulunsun...

Kızlar şimdi size sorum şu ki yatak odami gördunuz gormeyenler icin bir kez daha paylasiyorum

rossi-avangarde-yatak-odasi-takimi-16994-88-B.jpg

İşte sorum ;
Yatak basligimin uzerine bu resimdeki gibi cibinlik nasil olur yorumlarinizi istiyorum...

1489506859877.jpg

Bari oldu hepten gösterisli olsun degisik olsun :))
Yatak odamin formu buna müsait ama nasil olur...

Kızlar şimdi size sorum şu ki yatak odami gördunuz gormeyenler icin bir kez daha paylasiyorum

Eki Görüntüle 1967684

İşte sorum ;
Yatak basligimin uzerine bu resimdeki gibi cibinlik nasil olur yorumlarinizi istiyorum...

Eki Görüntüle 1967692

Bari oldu hepten gösterisli olsun degisik olsun :))
Yatak odamin formu buna müsait ama nasil olur...
Mobilyan ağır bir model olduğu için cibinlik sırıtmamış canım, yatak odan büyükse alanı dar göstermez, eğer senin gözüne şirin gözüktüyse yaptırabilirsin bence,havalı duruyor, bir süre kullandıktan sonra baktın sıkıldın o zaman da çıkarırsın :KK66:

Mobilyan ağır bir model olduğu için cibinlik sırıtmamış canım, yatak odan büyükse alanı dar göstermez, eğer senin gözüne şirin gözüktüyse yaptırabilirsin bence,havalı duruyor, bir süre kullandıktan sonra baktın sıkıldın o zaman da çıkarırsın :KK66:

Yatak odam ayni o cibinlikli oda kadar yani yaptirdigimda birebir o goruntu olusacak...
Bence de yaptiriyim daha sonra sikilirsam cikartirim :)

Ama bu durumda zebra stor yaptiramam mecbur ağır bir tül düsünmem gerekecek...
Cünkü krem rengi zebra stor üzerine jakarli fon düsünüyordum cibinlik ve stor olmazzz :olamaz:

Merhaba,

Huzurla kullanın her seyiniz pek güzel pek özenli :) beyaz eşyalarınızı kullanmaya başladınız mı? Memnun musunuz? Ben de Arçelik almayı düşünüyorum da kullananlardan dinlemek çok yararlı oluyor.

Merhaba,

Huzurla kullanın her seyiniz pek güzel pek özenli :) beyaz eşyalarınızı kullanmaya başladınız mı? Memnun musunuz? Ben de Arçelik almayı düşünüyorum da kullananlardan dinlemek çok yararlı oluyor.

Öncelikle cok tesekkur ederim :)
Ve yine klasik cümlem ile baslayacagim "asla arastirmadan kullanici memnuniyetlerine bakmadan hic bir ürün almadim almam"

Beyaz esya konusunda da halam buzdolabimin aynisini bir kac yildir kullaniyor ve cok memnun , bu sebeple hic dusunmeden tercih ettim...
bulasik mak. ve camasir mak. de forum forum arastirarak genel memnuniyete göre tercih ettim...

Kesinlikle Tavsiye edebilecegim ürünler...

Bu arada Hangi markanin beyaz esyasi olursa olsun herhangi elektronik bir ürün alirken örnegin sene 2017de isen yeni piyasaya çıkmış ürün tercih etmek her zaman ihtiyaca daha fazla cevap veriyor...

Çok teşekkür ederim. Forumlar evet bilgi için çok önemli ama bazen bilgi kirliliği de oluyor sanki :) kim ne için övüyor ne için yeriyor anlaşılmıyor bazen. Amaç iyi bir ürün almak mı bir markayı yermek mi bir markayı övmek mi bazen karışıyor:lülülü:
Bu nedenle direk kullanan kişilerden yorum alıyorum :) Tekrar güzel günlerde kullanın. Beyaz esyalarınız için açtığınız başlıktan ürün kodlarını buldum zaten benim de listemde olan ürünlerdi. Nişanlımın annesi de yeni değiştirdi o da baya memnun tüm beyez eşyalarından. Nisan ayında firmalar fiyat düzenlemesi yapacaklarmıs, büyük ihtimalle bu hafta içi alacağım.Umarım biz de sağlıkla kullanırız :)

Çok teşekkür ederim. Forumlar evet bilgi için çok önemli ama bazen bilgi kirliliği de oluyor sanki :) kim ne için övüyor ne için yeriyor anlaşılmıyor bazen. Amaç iyi bir ürün almak mı bir markayı yermek mi bir markayı övmek mi bazen karışıyor:lülülü:
Bu nedenle direk kullanan kişilerden yorum alıyorum :) Tekrar güzel günlerde kullanın. Beyaz esyalarınız için açtığınız başlıktan ürün kodlarını buldum zaten benim de listemde olan ürünlerdi. Nişanlımın annesi de yeni değiştirdi o da baya memnun tüm beyez eşyalarından. Nisan ayında firmalar fiyat düzenlemesi yapacaklarmıs, büyük ihtimalle bu hafta içi alacağım.Umarım biz de sağlıkla kullanırız :)

Marka övme veya yerme mesajlari bariz anlasiliyor canim, kimisi arcelik derken kimisi bosch diyor kimisi samsung ama türkiyede üretilen beyaz esyanin tamami ayni kalitede insanlar hala bunu çözebilmis degil iç aksami, motoru vs. oldugu gibi ayni sadece dış goruntu farkli ve adam kendi markasini basiyor tek fark bu...

illa da marka önerilecekse bu MİELE olur FRANKE olur iste o zaman birisi cikip arcelik bosch samsung bunlardan daha kalitesiz diyebilir buna sonuna kadar katilirim...

saydigim markalarda da bir çamasir makinesi 10 bin civarlarinda buzdolabini söylemiyorum bile :) buna da bizler yanaşamayiz...

İnsallah hersey gönlüne göre olur canim, simdiden güle güle kullan :KK68:

Son düzenleme:
canım bildiğim kadarıyla evlenmiştin ama hala postunu takip ediyorum da al al bitmemiş vallahi şaşırıyorum bizde de mi böyle olacak diye :KK43: birde bir şey soracağım yanlış anlamazsan eğer evini evlendiğine tarihe göre biraz geç yerleştirdin sanki yani bikaç sayfa önce salonunun tam tamamlanmayan hali var ya o yüzden merakımdan soruyorum:KK15: meslek sebebiyle falan farklı şehirdeydin de yeni mi fırsat buluyorsunuz yerleştirmeye ? ondan mı bu denli uzun sürdü yoksa hep böyle uzun mu sürüyor bu işler merakımı cezbetti :KK48:

X