Bunlar da benim çeyizlerim

AdrianaJely

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2015
859
885
31
Merhaba arkadaslar, dugunume daha yaklasik 2 sene var ama ben yavas yavas basladim ceyizlerimi almaya. Fikirlerinizi paylasirsaniz sevinirim :) Cok fazla birikmedi henuz ama aldikca ekleyecegim.

Güncelleme: Uzun süredir yoktum buralarda yeni birkaç parça şey ekledim ve düzenleme yaptım bu sayfada toparladım hepsini :)

PhotoGrid_1461529301317.jpg Madame Coco'dan 2 adet percale nevresim takımı 1 adet saten nevresim takımı. -mavi olan-
PhotoGrid_1461529403066.jpg Bunlar da Madame Coco'dan el ve yüz havluları.
tacli-150x200-cm-24093-34-O.jpg Bu da battaniye.

PhotoGrid_1461529947369.jpg Korkmaz çelik tencere seti, omlet seti, rende ve süzgeç.

PhotoGrid_1461529352155.jpg Tefal'den teflon 2 tencere ve 3 tava aldım.

8000035217_1_320x320.jpg Tefal'den blender set.

1510001032_1_320x320.jpg Bunu da hediye olarak verdiler. Rendeleme makinesi.

PhotoGrid_1461529186425.jpg Bunlar da pikelerim. Takım olan Madame Coco. Tek olanlar English Home.

PhotoGrid_1461529461656.jpg El yapımı Sürmene Bıçak Setlerim.

1.png Kek kalıplarım küçükler 12 adet.Silikon hunim, yumurta şekillendiricim, kepçe, maşa, soyacak, limon sıkacağı, makas, yumurta fırçası, spatula, geniş maşa, açacak, sarımsak ezici, fındık kıracağı, Kurabiye kalıplarım ve pasta kalemim ve nihalelerim.

Yorum yaparsanız sevinirim :)

Son düzenleme:
valla ben aldıklarına bayıldım sende benım gibi uzun vadede alanlardansın :) son dakka çeyiz paketlerine karsıyım ben her seyım benım zevkim olsun istiyorum o yzden minik minik alıyorum :) şimdiyekadr aldıkların çok hos canım tefal tencerelerin özellikle :KK9::KK9::KK9:

valla ben aldıklarına bayıldım sende benım gibi uzun vadede alanlardansın :) son dakka çeyiz paketlerine karsıyım ben her seyım benım zevkim olsun istiyorum o yzden minik minik alıyorum :) şimdiyekadr aldıkların çok hos canım tefal tencerelerin özellikle :KK9::KK9::KK9:

Öyle canım hepsi bir anda olunca hem yüklü olur maddi acidan hem de aceleye gelir diye düşünüyorum. O yuzden yavas yavas basladim :) tesekkur ederim sevindim begenmene tefalin yeni serisi sanirim arda turkmenin onerdigiymis pro selection tabi sonra baska seri cikardiysa bilemiyorum :)) senin de var mi topiğin :)

Öyle canım hepsi bir anda olunca hem yüklü olur maddi acidan hem de aceleye gelir diye düşünüyorum. O yuzden yavas yavas basladim :) tesekkur ederim sevindim begenmene tefalin yeni serisi sanirim arda turkmenin onerdigiymis pro selection tabi sonra baska seri cikardiysa bilemiyorum :)) senin de var mi topiğin :)
var canım yeni actım bi iki parça paylasabildim henuz :) benmkide baya uzun vadeli bi topik olacak sanıyoırum :))) tefal by arda dan bende bi pilav tenceresi aldm:) fırına da giriyo kulplerinden dolayı bence gayet iyi sectik :)

var canım yeni actım bi iki parça paylasabildim henuz :) benmkide baya uzun vadeli bi topik olacak sanıyoırum :))) tefal by arda dan bende bi pilav tenceresi aldm:) fırına da giriyo kulplerinden dolayı bence gayet iyi sectik :)

Evet canim baktim sonradan gordum topigini :)) paylasmaya devam et ben de takip edeyim seninkileri . Aa sevindim senin de almis olmana guzel oldugunu dusunuyorum ben de :KK70: ben pilav tenceresi alamadim kalmamisti magazada alicam insallah :)

Hepsi cok şık gùle güle kullanin.ben de english home dan iki tane cift kisilik pike aldim.eve geldigimde açıp baktim cok ince geldi bana.

Ama degistirmiycem cünkü cok büyük olmasi hoşuma gitti.madame coco ürünleri kullanmadim hic.havluari yumusak mi

Hepsi cok şık gùle güle kullanin.ben de english home dan iki tane cift kisilik pike aldim.eve geldigimde açıp baktim cok ince geldi bana.

Ama degistirmiycem cünkü cok büyük olmasi hoşuma gitti.madame coco ürünleri kullanmadim hic.havluari yumusak mi

Teşekkür ederim :) pikeler ince fakat yaz aylarinda zaten kalina da gerek yok. Biz evde de kullaniyoruz ben memnunum şahsen :)
Madame coco ya gelince yapilari yumusak ben cok begenerek aldim yumos yumos. Kullandikca nasil olur bilemiyorum. Havlularimi english homedan tamamlayacagim cunku madam cocoda cok soft renkler var biraz renkli devam etmek istiyorum .

Merhaba arkadaslar, dugunume daha yaklasik 2 sene var ama ben yavas yavas basladim ceyizlerimi almaya. Fikirlerinizi paylasirsaniz sevinirim :) Cok fazla birikmedi henuz ama aldikca ekleyecegim.

Eki Görüntüle 1587567 Eki Görüntüle 1587568 Madame Coco'dan 2 adet percale nevresim takımı Eki Görüntüle 1587569 Bu da saten nevresim takımı.
Eki Görüntüle 1587573 Eki Görüntüle 1587575 Eki Görüntüle 1587577 Eki Görüntüle 1587576 Bunlar da Madame Coco'dan el ve yüz havluları.
Eki Görüntüle 1587583 Eki Görüntüle 1587580 Bunlar da küçük havlular.
Eki Görüntüle 1587584 Bu da battaniye.

Eki Görüntüle 1587588 Eki Görüntüle 1587587 Eki Görüntüle 1587586 Korkmaz çelik tencere seti, rende ve süzgeç.
Eki Görüntüle 1587589 Eki Görüntüle 1587590 Eki Görüntüle 1587591 Eki Görüntüle 1587592 Eki Görüntüle 1587593 Tefal'den teflon 2 tencere ve 3 tava aldım. Daha sonra karnıyarık tenceresi de alacağım mağazada kalmamıştı.

Eki Görüntüle 1587597 Tefal'den blender set.
Eki Görüntüle 1587596 Bunu da hediye olarak verdiler. Rendeleme makinesi.

Eki Görüntüle 1587708 Eki Görüntüle 1587709 Eki Görüntüle 1587710 Eki Görüntüle 1587711
Bunlar da pikelerim. Takım olan Madame Coco. Tek olanlar English Home.

Yorum yaparsanız sevinirim :)

Tefal blender set bende var çok mamnunum güzel seçim.. Tefalin döküm tavaları da harika çok memnunum.. Genelde herşeyimi tefalden almış biri olarak tefalin o döküm ızgara tavası diğer tavaları da güzel.. Evde ızgara keyfi harika oluyor... Güle güle kullanmak nasip olsun inşallah..

Tefal blender set bende var çok mamnunum güzel seçim.. Tefalin döküm tavaları da harika çok memnunum.. Genelde herşeyimi tefalden almış biri olarak tefalin o döküm ızgara tavası diğer tavaları da güzel.. Evde ızgara keyfi harika oluyor... Güle güle kullanmak nasip olsun inşallah..

Teşekkür ederim fikirlerinizi paylaştığınız için. Ben de tefalin kalitesine güvenerek aldim, sizden de iyi yorumlar duymak beni daha da memnun etti. Bir kac parca daha alacagim ilerde tefalden :)

Teşekkür ederim :) ben de madame coconun nevresimlerinden suphe ediyodum siz kullandiniz mi?

Pamuk saten olanları henüz kullanmadım, ama kullanan eş dost akrabalar hep iyi sözler duydum. Umarım bizi kalitede yönünden şaşırtmaz. Madame coco'nun bornozunu havlusunu diğer ıvır zıvırlarını evde kullanıyoruz memnunuz. English home rainforce olan nevresimleri ise desen bakımından şahane ama elek gibi olduğu için çok kullanışsız.

Pamuk saten olanları henüz kullanmadım, ama kullanan eş dost akrabalar hep iyi sözler duydum. Umarım bizi kalitede yönünden şaşırtmaz. Madame coco'nun bornozunu havlusunu diğer ıvır zıvırlarını evde kullanıyoruz memnunuz. English home rainforce olan nevresimleri ise desen bakımından şahane ama elek gibi olduğu için çok kullanışsız.

Sevindim duyduklarinizin iyi yönde olmasina benim cevremde kullanan yok soramadim o yuzden :) english home dan da nevresim takimi almayi dusunuyordum ama kullanissizsa tekrar gozden gecirecegim. Teşekkür ederim ilginize :)

madame cocolara bayıldım pikelrde güzel ama tefal konusunda yani teflon sağlıklı mıdır değil midir ondan ben almamıştım canım ama güle güle kullan

madame cocolara bayıldım pikelrde güzel ama tefal konusunda yani teflon sağlıklı mıdır değil midir ondan ben almamıştım canım ama güle güle kullan

Teşekkür ederim ilginize. Teflon konusunda yillarca kullandigimiz bir urun saglik konusunu ben de bilemiyorum fakat tefal bu konuda oldukça başarili. Ürünlerinin en kötüsü dahi yillarca dayaniyor. Ben bu sebeple tercihimi bu yönde kullandim.

Teşekkür ederim ilginize. Teflon konusunda yillarca kullandigimiz bir urun saglik konusunu ben de bilemiyorum fakat tefal bu konuda oldukça başarili. Ürünlerinin en kötüsü dahi yillarca dayaniyor. Ben bu sebeple tercihimi bu yönde kullandim.
canım güle güle kullan tekrar bende bi bakar bi fikir oluştururm

X