Saç Uzatma Yöntemleri Bunlar entele yerine geçiyormuş.

aynurenes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2008
176
1
41
fisfisfisArkadaşlar aranızda gaziantepten yazan varmı ben enteleyi bulamıyorum.gerçi eski sayfalarda bir arkadaş kekik ve karanfili kaynatınca entele yerine geçiyor diye yazmış ama ne kadardoğru bilemedim bu konuda da bilgisi olan varsa yazsın..

yok canım entele benim bildigim kadar damarları genişletiyormuş o yuzden saçı hızlı uzatıyormuş damarların genişlemesi saglık açısından zararlı ,zehirli hemde ve satılması da yasak..bunların entele yerine geçmesi imkansız

canım önerin için teşekkür ederim peki bu kadar kulananlara zarar vermiyormu nerdeyse
tüm sayfalarda bu otun ismi var.

bencede saçım azcık fazla uzuycak die o riske giremem saglık benim için herşeyden önemli saçta neymiş..

benim içinde saçım çok önemli ama bir türlü uzamıyor uzun saçı çok seviyorum değişiklik için birde perma yaptırdım şimdi daha kötü oldu yine kısaltmak zorunda kaldım bakım yağları kullanıyorum ama saçım düzelsede uzamıyor.keşke bir yolu olsa zehirsizinden..:uhm:

arkadaşlar birşey diyimmi; benim psikolojim su dalgası ,mat ve cansız olmadan önce çok iyi idi fakat şu su dalgası yapıldığından 8 ay sonra kimyasal maddenin belirtileri ortaya çıktı dünyam alt üst oldu 1 ay dan beri kafam yağ fıçısı sankim denemediğim şey kalmıyor.Ama en sonunda sığır iliğinde stop'ladım.Şu saçım düzene girse bende girecem yakınlarım evlenince kendimi dağıttığımı söylüyor halbuki ondan değil insanın saçı kötü olunca insanın psikolojisinide alt üst oluyor..Cansız,kırık,mat,kısa ve biçimsiz bir saça nasıl bir mizah uyguluyabilirimki;(

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, bu entele otunu bende araştırdım. Fakat çok zehirli bir ot olduğunu öğrendim.Sağlık bakanlığının satışı yasak otlar kategorine giriyormuş. Ama yine de aktarlarda satılabiliyor.10 gr nın 20 TL olduğunu öğrendim. Ama dedimya zehirli olduğu için kaynatılan kabın bile bir daha kullanılmaması gerektiğini söylediler.Zaten aktarlar da hemen bulamıyor sipariş veriyorsun öyle getiriyorlar.

X