Bunlar hamilelik belirtilerimi????

Aslim asli

Kudurtma makinesi👊
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2021
493
190
Hanımlar merhaba ben 3 aydır gebe kalmak için çalışıyorum bu ay ovülasyon takibiyle gerekli günleri değerlendirdim 3 gün yumurtlama 2 gün çatlamayı bariz gördüm ve mümkün mertebe değerlendirdik yumurtlamanın 1. Gününden itibaren bugün 9. Günüm adetime tam 10 gün var çatlamadan sonra özellikle sol kasıkta ağrı oldu bazı kokulardan tiksiniyorum ve inanılmaz bir uyku halim var idrar testi yaptım ama daha erken olduğu için negatif hamile olabilirmiyim??

Hanımlar merhaba ben 3 aydır gebe kalmak için çalışıyorum bu ay ovülasyon takibiyle gerekli günleri değerlendirdim 3 gün yumurtlama 2 gün çatlamayı bariz gördüm ve mümkün mertebe değerlendirdik yumurtlamanın 1. Gününden itibaren bugün 9. Günüm adetime tam 10 gün var çatlamadan sonra özellikle sol kasıkta ağrı oldu bazı kokulardan tiksiniyorum ve inanılmaz bir uyku halim var idrar testi yaptım ama daha erken olduğu için negatif hamile olabilirmiyim??
Tabiki çok erken 13.gun tekrarlayın testinizi

Benimde su gibi akıntım. 3 gün gecikmede idrarda silik çizgi çıktı kan testi yaptırdım negatif ama hala yok bekliyorum bende pazartesi kadın doğuma gidicem bakalım kist falan yoktur inşallah

Benimde su gibi akıntım. 3 gün gecikmede idrarda silik çizgi çıktı kan testi yaptırdım negatif ama hala yok bekliyorum bende pazartesi kadın doğuma gidicem bakalım kist falan yoktur inşallah
Canım hcg hormonu önce kana sonra idrara yansır kanda yoksa yoktur yumurtlama gününü fln değerlendirmişmiydin

Normalde 9 unda yumurtlama günümdü ama 15 i yuumurtladım evet değerlendirdik gecc döllenmemi diye tereddüt ediyorum

Geçen ay gittim enfeksiyon var dedi antibiyotik kullandım tekrar kontrolde gecmişti enfeksiyon. Gec yumurtlama bazen olabilirmiş benimde 2 3 ayda bir olur aslında yeni takip etmeye basladım 2 aydır ondan önce cocuk dülüncemiz yoktu 2 yıl koorunmustum

X