Bunlar Varis mi neeee? (Fotoğraflı)

Uzun yıllar sonucu böyle pürüzsüz oldu valla ben de çok uğraştım ☺️
Bende uğraş halindeyim deniyorum bakalım hoşuma gideni,eşim niye kafayı taktin bu kadar dedi😊bilmiyom taktim işte dedim,
Sizede masallah dedim surekli yazmayı unutmuşum 😁

Kılcal damar çatlaması bunlar çok sıcak duş almamanız lazım artıyorlar çünkü

Sıcak duşu da çok severim 😕 teşekkürler tavsiyen için. Bilmiyordum bak
Ben de çok seviyorum ama artık dikkat etmeye çalışıyorum arttıkları için. Malesef yüzümde de var, yüzünü ya da bacağını vs tırnaklarınla sıkma sakın eğer bu çatlaklara yatkınsa sıktığın yerde oluşur. Görüntü harici bir zararı yok çok rahatsız olursan yaktırabiliyorsun bazıları büyüdüğü zaman yakıyorlar tamamen kayboluyor. Varise dönceğini sanmıyorum çünkü varis bu şekilde çıkmıyor mavi-mor arası bir renkle belirginleşiyor malesef o da var bende

Ben de çok seviyorum ama artık dikkat etmeye çalışıyorum arttıkları için. Malesef yüzümde de var, yüzünü ya da bacağını vs tırnaklarınla sıkma sakın eğer bu çatlaklara yatkınsa sıktığın yerde oluşur. Görüntü harici bir zararı yok çok rahatsız olursan yaktırabiliyorsun bazıları büyüdüğü zaman yakıyorlar tamamen kayboluyor. Varise dönceğini sanmıyorum çünkü varis bu şekilde çıkmıyor mavi-mor arası bir renkle belirginleşiyor malesef o da var bende
Geçmiş olsun, benim bacaklarımdan başka bir yerde yok. Bacaklarımı da yeni gördüm zaten. O kadar alırım ama genelde sağa sola bakarak temizlik yaptığım için yeni fark ettim 🤦🏻‍♀️😅 lazere gittim acaba o mu yaptı diyorum ama bilemiyorum. Hangi doktor yakıyor bunları?

Geçmiş olsun, benim bacaklarımdan başka bir yerde yok. Bacaklarımı da yeni gördüm zaten. O kadar alırım ama genelde sağa sola bakarak temizlik yaptığım için yeni fark ettim 🤦🏻‍♀️😅 lazere gittim acaba o mu yaptı diyorum ama bilemiyorum. Hangi doktor yakıyor bunları?
Lazerden de bazen olabiliyor ama geçici oluyor. Yani ben de bir keresinde neredeyse tüm bacağım öyle oldu ertesi gün geçti. Bazılarında kalıcı da olabilir belki onu sormak lazım yaptırdığınız yere. Benim lazerden önce var olanlar duruyor tabi, ben yaktırmadım bir ara araştırmıştım ama biraz daha artarsa düşünüyorum, yani neresi nasıl yapıyor çok bilgim yok :)

Lazerden de bazen olabiliyor ama geçici oluyor. Yani ben de bir keresinde neredeyse tüm bacağım öyle oldu ertesi gün geçti. Bazılarında kalıcı da olabilir belki onu sormak lazım yaptırdığınız yere. Benim lazerden önce var olanlar duruyor tabi, ben yaktırmadım bir ara araştırmıştım ama biraz daha artarsa düşünüyorum, yani neresi nasıl yapıyor çok bilgim yok :)
Ben lazere en son ocakta gittim, sonra zaten pandemiden ara verildi. Uzun bir süre gitmeyi düşünmüyorum, o yüzden evde alıyordum. Gerçekten tüyler azaldığı için tv izlerken filan bacak alıyorum, hiç dikkat etmemişim. Bir de arka baldıra doğru kalıyor, iyice sallamışım. Hooofff 😶

Aynisi bende oldu ve bende cok panik olmustum, varis olusmasin diye tersi bir hareket yapmadim ve sonra yavas yavas gecti gitti. Yani kan akışi damarlarda guzel saglanirsa bu sıkıntı cikmaz
Valla işte yürüyüş yapmaya çalışıyoruz akşamları, ne kadar iyi gelirse artık... olmadı şu yaktırma işini araştırırım 🤷🏻‍♀️

Ben lazere en son ocakta gittim, sonra zaten pandemiden ara verildi. Uzun bir süre gitmeyi düşünmüyorum, o yüzden evde alıyordum. Gerçekten tüyler azaldığı için tv izlerken filan bacak alıyorum, hiç dikkat etmemişim. Bir de arka baldıra doğru kalıyor, iyice sallamışım. Hooofff 😶.
He bir de topuklu ayakkabı giyiyorsanız dikkat etmeniz lazım onunda etkisi var. Ben düğün vs olmadığı sürece giymem hiç. Doktor söylemişti.
Ben geçenlerde gittim valla bu süreç baya uzayacak diğer seansla arasında 6 ayı geçti..

He bir de topuklu ayakkabı giyiyorsanız dikkat etmeniz lazım onunda etkisi var. Ben düğün vs olmadığı sürece giymem hiç. Doktor söylemişti.
Ben geçenlerde gittim valla bu süreç baya uzayacak diğer seansla arasında 6 ayı geçti..
Ben eskiden topuklu ayakkabı ile uyurdum nerdeyse fakat 1buöuk sene kadar önce ayak tabanlarımda problem oluştu, özel tabanlık filan yaptırdım hatta. 1 buçuk senedir topuklu ayakkabılarımla sadece bakışıyoruz 😕

Kızlar yaaaaaa resmen paçalarım tutuştu. Bugün bacaklarımda küçük küçük sanki kılcal damar çatlaması gibi şeyler fark ettim. Bunlar ne olabilir ki? Nette baktım varis fotoları çok daha kötü şeyler. Doktora gideyim mi yoksa abartmayayım mı? 🤔😥
Minnak bir bilgi: 3 sene önce 3 seneye yakın özel bir okulda haftalık ortalama 45-50 saat derse girerdim, çok uzun ayakta durmaktan menisküslerim yırtıldı hatta 😒 Şimdi de memur oldum ve çok oturuyorum. Arada işte kalkıp geziniyorum ama ne kadar gezebilirsin ki devlet dairesinde?! Masandan 5 dk kalksan hemen laf oluyor 😒 Her akşam olmasa da Akşamları biraz yürüyüş yapıyoruz kocamla. Yani ya çok ayakta kaldım ya çok oturdum, ortası olmadı hiç. Napayım sizce?
Bacaklarımın fotosunu çektim, onları ekleyeceğim dalga geçen olursa döverim :sinirli::KK4: :KK70: :KK70:
ben de de var bılardan bacaklarımda. yaktırılıyor sanırım kılcaldamar. canını çok sıkma. :)

Doktora sordunuz mu? Benim de hamilelikte çıktı ve doğum sonrası arttı. Merak ettim çözümü var mıdır lazer falan.

Doktora sordunuz mu? Benim de hamilelikte çıktı ve doğum sonrası arttı. Merak ettim çözümü var mıdır lazer falan.
Hayır canım sormadım. Artmadı, sadece fotoğrafını çektiğim kadarı var. Kızlar abartma deyince ben de önemsemedim pek 😬 hamilelikte olması normal değil mi? Ben pek bilmiyorum ama mutlaka geçirecek bir yöntem vardır diye düşünüyorum.

Hayır canım sormadım. Artmadı, sadece fotoğrafını çektiğim kadarı var. Kızlar abartma deyince ben de önemsemedim pek 😬 hamilelikte olması normal değil mi? Ben pek bilmiyorum ama mutlaka geçirecek bir yöntem vardır diye düşünüyorum.
Hamilelikte normal de doğum yapalı 1 yıl oldu bacaklarda gittikçe artıyor anlamadım

X