Bunlarda benim cekimlerim ; Dubai

süper yaaa
bende mi gitsem acaba belki bir şeyh falan bulurum :KK53::KK53:

mrb gamzesiz;
biliyorsun Dubai Birlesik Arap Emirliklerinin(UAE) bir emirligidir ve emin ol ki ortadogunun en zengin ve en modern ulkesidir burasi ...elbette karma plaja gidiyorlar ,isterlerse sadece kadinlara ait plaja giderler bu kisilerin kendi tercihine kalmis birsey ..bir kisitlama yok yani .
Bir bayan tek basina gece yarinda bile sokakta korkusuzca gezebilir ..hic birsey olmaz...sengözlerimebaksanab

harika o zaman,bizimde abu dhabi ye yerleşme dururmuz var tavsiye eder misin?dubai kadar rahat mı orası da,bir de sıcaklıklarını merak ediyorum,pahalı bi şehir midir,nasıldır???

harika o zaman,bizimde abu dhabi ye yerleşme dururmuz var tavsiye eder misin?dubai kadar rahat mı orası da,bir de sıcaklıklarını merak ediyorum,pahalı bi şehir midir,nasıldır???

sizin adiniza cok sevindim
abu dhabi dubai 'den daha harika
daha duzenli hem Dubai 'ye 1 saat atla git gez gel : )
pahali bunu soylemeliyim ama eger orda yazayacaksaniz tahmin ediyorum butceniz iyi olacaktir cunku cok sayida turk sirketi var sanirim sizinde oyle bu acidan diyorum ; )
sicaklik ayni (ulke genelinde )
yazin 60 dereceyi buluyor
kisin da 25-30 derecedir
kesinlikle tavsiye ederim arkadasim
kalabildiniz kadar kalin

biz daha türkiyey yi gezemedik sen dubai yi fethetmişşin:KK69: ne güzel ya:KK68:sans iştee

merhaba biz dubaiye gezmeye gitmek istiyoruz şubatta alışveriş festivali var nasıl oluyor acaba yoksa ondan sonramı gıtmek ıyı bız daha cok elektronık esya almak ıstıyoruz ya subat bası ya subat sonu hava nasıl olur?

merhaba biz dubaiye gezmeye gitmek istiyoruz şubatta alışveriş festivali var nasıl oluyor acaba yoksa ondan sonramı gıtmek ıyı bız daha cok elektronık esya almak ıstıyoruz ya subat bası ya subat sonu hava nasıl olur?

merhaba mesajınızı yeni gördüm eger alıs verıste yapacaksanız mutlaka festival zamanında gidin .çok ıyı ıındırımler oluyor çunku
hava 25 derece falan oluyor ince bir hırka alabılırsınız cunku kum fırtınaları oalbılıyor bu mevsımde
ıyı tatıller sımdıden sıze

X