Bunlarda benim yaşadıklarım

siz tolganın evleneceğini annenizden duyduktan sonra onu arayıp neden diye sordunuz mu onu merak ettim ???

en son yanıma gelip gittikten sonra telefonları hep kapalıydı hiç açmadı defalarca aramama rağmen amcamların evini aradım ama o hiç telefona çıkmadı kimsenin haberi olmadığı için kimseye de bir şey diyemedim anlayacağınız çaresiz koydu beni

Son düzenleme:
sen en dogrusunu yapmissin eger seni gercekten sevseydi seni birakmazdi hemde senin haberin bile olmadan annen soylemese dondugunde karisiyla karsina cikardi neye ugradigini saririrdin

sen en dogrusunu yapmissin eger seni gercekten sevseydi seni birakmazdi hemde senin haberin bile olmadan annen soylemese dondugunde karisiyla karsina cikardi neye ugradigini saririrdin

evet canım öyle gerçekten
gerçi karısıyla, çocuğuyla çıkmadı mı karşıma çıktı hiç utanmadan sıkılmadan çıktı

etkileyiciydi...sonunda yaşadığınız,eskiyi tamamen unutturan bir kişiyle Yüce Allah'ın yollarınızı birleştirmesine hamdolsun.kalp kırmak,hakka girmek ne kötü bir akıbete haberci.Yunus Emre "...Bir kez gönül kırdın ise bu kıldığın namaz değil..." derken ne güzel de anlatmış önce önemli olanın insanı sevmek,hak gözetmek olduğunu.arkadaşım adına çok sevindim.Yüce Allah yuvanızı huzurlu,mutlu etsin,birbirinize sevginizi artırdıkça artırsın...Al mazlumun ahını çıkar aheste aheste diye boşuna da dememişler.

etkileyiciydi...sonunda yaşadığınız,eskiyi tamamen unutturan bir kişiyle Yüce Allah'ın yollarınızı birleştirmesine hamdolsun.kalp kırmak,hakka girmek ne kötü bir akıbete haberci.Yunus Emre "...Bir kez gönül kırdın ise bu kıldığın namaz değil..." derken ne güzel de anlatmış önce önemli olanın insanı sevmek,hak gözetmek olduğunu.arkadaşım adına çok sevindim.Yüce Allah yuvanızı huzurlu,mutlu etsin,birbirinize sevginizi artırdıkça artırsın...Al mazlumun ahını çıkar aheste aheste diye boşuna da dememişler.

sağol canım Allah razı olsun.
evet kimsenin yanına ettikleri kalmıyor Rabbime şükürler olsun ki bana doğru insanı buldurdu
düşünüyorum da o hayatımda olmaya devam etseydi kimsem kalmayacaktı yanımda çünkü aileler böyle bir şeye asla razı olmazdı

Kendimi resmen bi kitap okuyo gibi hissettim , ay bilmiyorum aslında belki de size yaptığı bu kötülük sizin için yapılmış büyük bir iyiliktir ailenizle aranız açılmadı böylece :)
Herkes hakettiğini yaşar diye bi söz var ya o olmuş bence size ömür boyu mutluluklaaar :)

Kendimi resmen bi kitap okuyo gibi hissettim , ay bilmiyorum aslında belki de size yaptığı bu kötülük sizin için yapılmış büyük bir iyiliktir ailenizle aranız açılmadı böylece :)
Herkes hakettiğini yaşar diye bi söz var ya o olmuş bence size ömür boyu mutluluklaaar :)

iyi dileklerin için çok teşekkür ederim canım:KK16:

öncelikle Allah mutluluğunu daim ve kaim eylesin
sonrasında da sizin hikayenizde de gördüğümüz gibi çoğu şey bizim kontrolümüz dışında ilerliyor
ama tabi ki sizin kendinizden emin olana dek başkalarına yanaşmamanızda taktir edilecek bir şey
herkes sevdiği adamdan ayrılmanın acısını tek başına kaldıramıyor ve hatalar yapıyor kazandığınız yer acınızı başkasıyla unutmaya kalkmamış olmanızdır

ahhh ne güzel bi an kötü bir son olacak diye korkmuştum
canım işte boşuna demiyorlar gözüne bile güvenmiyeceksin diye amcaoğlu dersin neler yapmış pislik herif
Allah seni eşine eşinide sana bağışlasın hep mutlu olun:KK69::KK69::KK69:

Sizdeki nasıl bi sabırdır böyle mutluluklar diliyorum
Ben olsam o insanı öldürürdüm heralde nasıl dayandınız bilmiyorum ama sonuç güzel olmuş:KK66:

X