Bunu yasayan varsa yardim lutfen 😔

Memeli Mestan

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2019
3.211
7.968
Kizlar biliyorum biraz uzun olucak ama kafam cok karisik simdiden hakkinizi helal edin
Evleneli 2 ay oldu ilk iliskimden sonraki adetim normalde 3 gun surerken 1 gun surdu 3 gun erken geldi adetlerim evlenene kadar duzenliydi ikincisini daha yeni yasadim hatta adetten onceki gun test yapmistim silik cikmisti sabah adetli uyandigimi gorunce kadin dogumdan randevu almistim 10 gun erken geldi cunku kadin doguma gittim adetimin 2.gunu ultrasonla yumurtaliklara bakti kist yok dedi hormon testi istedi herhangi bir sorun var mi bakicam dedi bayan doktor istedigim icin uzak biyere gitmek zorunda kaldim saat 10.30 da bitmisti kan alimi o yuzden aldiramadim hala baktiramadim calisiyorum cunku cok ters kaliyo gidip gelmek islerde yogun herneyse adetim bitti 1 gun bosluktan sonra dun iliskiye girdik esimle ama cok agri cektim iliskideyken sanki ilk iliskilerimmis gibiydi kan gelmedi ama cok sanciliydi esimin ustundede pamuk pamuk beyaz seyler kalmisti anlamadim noldugunu daha once hic boyle bisey yasamadim cok korkuyorum bi sorun olucak diye lutfen yasayan biri varsa yardimci olabilir mi?

Adet yeni bittiğinde yaşanan ilk ilişki biraz ağrılı oluyor aslında vajina kuru döneme giriyor ya hani.Mantar olabilir belki gerçi mantar kaşıntı yapar ama

Valla kasintim yok olmadi hic onceki iliskimde adetten sonra agri olmamisti hic iliski esnasinda adet duzenim bozuldu kanamam azaldi kadin doguma gittim yumurtalikta sorun yok dedi ultrasonda hormon testi istedi acaba hormonlarda mi sorun var ki? Bide oyle pamuk gibi beyaz beyaz seyler neden olur ki 😞

X