Bunun bir sonu yok mu ?

Dreamtrue

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2017
3
5
28
Nasıl başlasam bilmiyorum. Telefondan yazıyorum yeni üyeyim bi yanlışım olursa affedersiniz. Bugün çok çok zor birgün benim için geçmiş üstüme üstüme geliyo nefes alamıyorum. Benim hikayem ben doğduğumda başlamış. 8 aylıkken ananeye bırakılan ve bir daha hiç alınmayan küçük bir kız çocuğuyum ben. 7 yaşına geldiğinde babasının annesini sattığını öğrenen bir sene geçmeden babasının tacizine uğrayan ve buna kimseye inandıramayan bir kız çocuğu.. Lise çağına kadar takdirlerle birinciliklerle gelen ama lisede zorla babasının yanına gönderilip hayatı b*ka batırılmış biriyim. Üvey anneyle ve yeni bebeğiyle uyuşamayan okula alısamayan babam yine bişey yaparsa diye geceleri uyuyamayan ben.. Babası tarafından istenilmeyip amcasına gönderilen ve amcasının tecavüzüne uğrayan ben ışte o küçük kız benim. Ben artık büyüdüm evlendim biri 21 aylık biri 5 aylık iki tane bebeğim var. Evde annesinde kalsın babasında kalsın tartışmasından sonra evden çıkıp gittiğim birgün sığındım onun güvenilir kollarına meğerse daha cekilicek çilem varmış. Bakmayın çile falan diye konuştuğuma ben daha 21 yaşındayım kendimden 15 yaş büyük biriyle evlendim, sevdim yalan yok ,onun o korumacı kıskanç biraz neşeli biraz sert tarafı beni ona itti yada bilmiyorum belkide sırf kaderimde yazdığı içindi. Ilk zamanlar toz pembeydi herşey herkesi karşısına aldı ben hayatta olduğum müddetçe bir Allah'ın kulu sana zarar veremezler vs vs.. Ama öyle olmadı ışte bi kız arkadaşı vardı tuvalete bile makyajsız girmeyen hep ben ben diyen bir arkadaş.. Hep dostum o benim dedi ama ondan sonra demediği laf etmediği hakaret kalmadı. Akşama doğru gelip sabaha kadar bizde oturmalar açık saçık giyinmeler ben yokmusum gibi davranmalar gecenin bir yarısı hamile olduğum halde benden yemek hazırlamamı istemeler. Hep sustum ona güleryüz gösterip eşimi uyardım ama sonra peşimde biri var diye eşimi aradı bi akşam. Eşim evden çıktı ve gece yarısından sonra geldi, adamı bulmuşlar dükkanı darmaduman etmişler ' ya o beni ya ben onu öldürücem' diye geldi eve sen çocuğumuza sahip çıkarsın falan dedi neyse ben tabi önünü kestim ama o kadını her seferinde övüp onun yanında bana el kaldırmaktan hakaret etmekten hiç geri kalmadı. Gece kızı evine bırakıp ki bu arka sokagımızda olmasına rağmen bir saat sonra eve gelmesi nerde kaldığını sordugumdaysa burda konusamadıgımız şeyleri konuştuk demesi falan bisssuru şey ışte ama inatla hep dost olduklarını savundu kız yanımızda rahatlıkla cinsel hayatından bahsederken ben hay anasını dediğim için isitmedigim laf kalmadı. Hep sabrettim minik melegim için hep affettim ama kızım doğduktan sonra herşey sarpa sardı. Işleri iyi gitmedi ayrı eve çıkamadık, kaynanayla yaşamak zorunda kaldık kadın iki hamileligimide burnumdan getirdi. Doğum yaptım eve geldim lohusa olan oymuş gibi havalara girdi. Bana etmediği hakaret kalmadı sütün yetmiyo çocukların hep aç yemek vermiyor altları hep dolu vs kızım doğduğundan beri geceleri hiç uyumadı nerdeyse sen uyutmuyosun sen beceremiyosun yok anam bunlar bi b*k bilmiyorlar diye herkesin yanında anlattı durdu. Bende kendimi odaya kapattım yatak odamda kendime ait bir hayat kurdum iş olmadıkça oturmak için hiç girmedim içeri sonra çok dert yanınca kaynanam misafir geldikçe içeri girdim ama oturmak ne mümkün kaynım olacak mal açtı ağzını yumdu gözünü yok yıkanıyolar yatıyorlar kalkıyorlar eve doğru düzgün katkıları yok çocuklarına biz bakıyoruz yemekleri annem yapıyo onlar hazır yiyo gibi bisssuru şey hergelene anlattı bende muhatap olmak yerine misafir geldiğinde de çıkmamayı tercih ettim. Çok uzadı kusura bakmayın ama bu kısalttığım hali. En son süt çorbası yapıyodum kızıma bi paket sütle yaptığımı gördü vay efendim ben eşimin parasını yiyomusum eve para kalmıyomus bır bır aradan 5 dk geçmedi bu çamaşır sepeti boş kalmıyor hiç falan diye söylenince bende ilk defa karsılık verdim anne rahatsız oluyosan oğluna soyle tutsun evini dedim söylendi gitti akşam eşim eve geldi bende açtım ağzını yumdum gözümü benim masum prensesimi almış kucağına annene küfret ananı s*k*r*m de sktr gt de vs o kadar sinirlendimki eşime söyledim git annene bişey şöyle herşeyin bi sınırı benimde bi sabrım var diye. Eşim içeri konuşmaya gitti bende peşinden sigara almaya gittim benim adam konusacaktı hesapta annesi başlamış senin karın şöyle senin karın böyle bu kadınla olmaz yok bilmem ne o kadar sinirlendimki elim ayağım titreye titreye girdim içeri biriktirdiğim ne varsa anlattım oda işten oğlunu karşıda oturan kızlarını çağırdı. Bu arada ikide görümcem var düşman başına. Biri evlenip ayrılmış biride hesapta evli bu sene 6 ay bizde kaldılar kendi kocasıyla eve gitti 3 tane küçük kızını babanneleriyle birlikte benim başıma bıraktı. O kadar zorduki herşey iki tane küçük çocuğu aynı odada kırk türlü zahmetle uyutup 5 dk sonra diğerlerinin sesi yüzünden uyandırıldığını ve gecede uyuyamadıgınızı düşünsenize ne hissettiniz ? Böyle bir yazdı ışte bir ay banyoyu yıkamadım çünkü beni hizmetçi gibi gördüler bilerek çektim elimi ayağımı onlarda bir ay o banyoyu yıkamadan kullandılar. Ah ahh bide kalkıp kendilerini haklı gördüler kaynana cagırınca toplandı hepsi büyük görümce kapıdan girerken onların ağzına s*c*rım diye girince bende allah ne verdiyse giriştim. Araya girdiler herkes konuşuyor bir ağızdan küçük görümce başladı duygu somurusune abim sen bizimsin sen bizim canımızsın ama karını bizden uzak tut falan kaynanada kalktı ayağa kızım kızım ben oğlunu sana verdim boşuna kıskanma oğlumla arama girmeye calısma falan neyse bi sigara yaktım eşim ne dicek diye beklerken ne dedi kızlar biliyomusunuz ? Bu evde bi suclu varsa oda benim karımdır bosanalım diyemem çocuklar var falan dedi yıkıldım ya inanın o an dünya başıma geçti. Çocuklarıda bıraktım ananeme gittim 4 kere evlenip 1 kere dost hayatı yaşamış olan annem bana kızarak napıcan bide boşancanmı dedi. Sustum konuşmaya degmezdi hiçbirisi. Bir hafta boyunca eşim 30 kere aradı yanlış anladın ben sana aşığım falan dedi bende ayrı eve çıkma şartıyla çocukların hayrına geri döndüm ama keşke donmeseydim korunduğumuz halde tekrar hamile kaldım. Bide üstüne üstlük ömrümde ilk defa dayak yedim. Kızım bir gece yine uyumamıştı yat falan diye bağırdım migrenim tuttu sabah oldu dört bu bi sinirle kalktı sana o çocuğa bağırma demedim mi diye defalarca başıma ve kulağıma yumruk attı sabah kulağım şiş uyandım o kadar çok özür dilediki bu ev beni bozuyor ben ben olamıyorum bu ben değilim affet diye yalvardı sonra hamile olduğumu aldırıcagımı söyledim ama o karşı çıktı hayal kurmaya falan başladı birkaç gündür herşey normalken bugün yine ufacık bişeyden heryeri vurdu kırdı o allahından bulmasını dilediğim şirret kaynanada öylece dinledi. O an kızımın gözündeki korkuyu gördüm ve herşey bitti üvey annemi aradım babam bizi alabilirmi dedim. Bu arada söylemeyi unuttum üvey annemle aramızdaki o anlaşmazlık sadece ilk zamanlardı şimdi öz annemden çok daha kıymetli beni sürekli arar sorar iki dogumumdada kosa kosa geldi bütün eksiklerimi halletti hep aradı sordu. Babama gelince o çok pişman biliyorum güvenmiyorum hala ama o köpekler gibi pişman artık o kadar iyi ve ilgiliki bir kere bana ağlayarak geçmişi unut artık nolursun unut dedi tabiki unutmuyorum ama bu adamlada yapamıyorum onun için üniversiteye kayıt yapana kadar orda kalmayı planlıyorum ne diyorsunuz herşey b*ka sarmış durumda bide karnımdaki var tabi ne hayaller kurmuştuk büyük kocaman bir aile olacaktık ne oldu bize bir iki kere bu eve girince ruhum sıkılıyor kapıdan çıkar çıkmaz yaptıklarımada söylediklerimede pişman oluyorum dedi büyü falan mı yaptılar yoksa benim eşim hayvanın tekimi bilmiyorum onu seviyorum ama affedemiyorum affedebilicegim hiç bişey bırakmadı bana. Git diyorum git okulu bitir çocuklarını yanına al ve aslanlar gibi yasa ama bilmiyorum kafam çok karışık bana içimi ferahlatıcı bişey söyleyin lütfen lütfen: (

Çocukları bırakıp gitmeyi düşünüyosun sanırım?

Yani bilmiyorum film gibi bi hayat ailenin çok hatası var ama seninde çok hatan var .Annenden babandan hayır görmemişsin ne demeye evlendin erken yaşta bilmiyorum nasıl bi cesaret.Şu yaşadıklarının birazını yaşasam evliliğe tövbe ederim herhalde.

Yaşayabileceğiniz daha ne kalmis diye bir nefes okudum .
Ne söylenebilir ki :KK14: kendi ayaklarınızın uzerinde durabilecek kadar gücünüz var mı?

Babanin tacizi...amcanin tecavuzu...annenin dost hayati...
Bilemedim ne diyecegimi..
Ayrica 5 aylik bebegim var demissiniz karninizda mi 5 aylik ...cok karisik

konu inşallah fake tir. İnanmak istemiyorum yorumda yapamıyorum :KK43:
eğer gerçekse çocuklara çok üzülüyorum sığınma evlerine gidin bence
bu nasıl erkekliktir yaa

Konu bana inandırıcı gelmedi açıkçası bilemiyorum gerçekse de baya üzüldüm.

Büyüyle alakası yok. Adam hayvan ama baban yada amcandan fazla değil.

Ah be ne vardı 21 inde evlenecek?
Nasıl kendini attın bir ateşten diğerine.
Bu kader değil seçimdir.

Yaşamadığın ne kalmış bilmiyorum.

Sanırım pişmansın okul okuyacağım diyorsun. İnşallah olur ama zor.

Çalışman lazım. Kimseye el açmaman lazım o çocuklar için.
Hem çalış, hem oku, hem 2 çocuk ve doğmamış bebek büyüt zor.
Allah yardımcın olsun.

Okurken gözlerim doldu nefesim tutuldu inan söyleyecek birşey bulamıyorum..

Sanırım en büyük hatam yeni bir hayat için aceleci davranmak oldu ölçüp bicmeden karar verdim yada cahillikti bilemiyorum ayakta durmam gerek biliyorum ama ayakta durucak gucu de bulamıyorum.

Bazı konuların fake olmasını tüm kalbimle diliyorum.

Son düzenleme:
adam denmez senin kocan olacak müsveddeye insan bile denmez ya neyse

eğer çalışırım diyorsan durma git gözünde gördüm korkuyu diyorsun ya onun için git

Allah yardımcın olsun

iyi kötü babanın üvey annenin yanına git yeni bir hayat kurmanda sana yardımcı olurlar allah yardımcın olsun,eşinin pişman olup sana döneceğini düşünüuorum hayatını düzene sokup sana zarar verenerleri bırakmadan affetme

İnanamıyorum okuduklarıma.insanın başına bu kadar şey nasıl gelir anlamıyorum.pişmanlıktan ölsede babamın yanına gitmezdim ben.ona baba demek de ayrı bir trajedi!sen istenmeyen çocuk olarak büyümüşsün çocuklarını bırakmamanı dilerim.çok güçlüsün sen.onca şeye rağmen ayaktasın.ve evlatlarınla güzel bir hayat kuracağına inanıyorum.devlete sığın öncelikle kocandan ve babandan daha güvenilir senin için.

X