Buranın adı "Boşandıranlar Kulübü" olmalı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

senibulmaliyim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2020
23
109
27
Hangi konuya girsem altında birisi

"boşanmayi düşündün mü hiç?"
"bence boşan"
"ben olsam anında boşanmıştım."

yazmış oluyor. Ne bu boşanma sevdası? Boşanmak kimseye karizma katmıyor biliyorsunuz değil mi? Bekara karı boşamak kolay gibi bir durum var gozlemlerime göre bu sitede.

Ekleme: Burayı da bastılar. The Walking Divorced'lar, ellerini öne uzatmış Boşaaaan Boşaaan diye üstüme saldırıyorlar. Isırılırsam ben de boşanma davası acabilirim.

Son düzenleme:
Bence sende boşan.

Dünkü konuyu kastediyorsanız: adam kadını kovmuş, evine almamış 3 gündür arayıp sormuyormuş. Kadınlığına, anneliğine laf etmiş. Size normal mi geliyor bunlar?Aldatana boşanma düzelir mi diyelim, evden kovulana aa öyle şey olur mu o senin kocandır ne demek evi terketmek hemen kapının önüne yat sen içeri alır mı diyelim, dayak yiyene bir kereden birşey olmaz alışırsın mı diyelim? Ne diyelim? Gururlu kadın olmak güzel şey, size de tavsiye ederim.

"bence boşan"

yazmış oluyor. Ne bu boşanma sevdası? Boşanmak kimseye karizma katmıyor biliyorsunuz değil mi? Bekara karı boşamak kolay gibi bir durum var gozlemlerime göre bu sitede.

Aman siz boşanmayın sakın.

Ama Canımsın Boşananlarda Keyfinden boşanıyor değilmi
kadın ihanete uğramış neyapsın
kocasının yakasına çeyrekmi taksın Lütfenn :KK62:
Ya yok, aldatana demiyorum da, evde tartisma çıktı yazıyor, altında boşan cevabı var. Yani bu zihni sivriler yüzünden uzun ömürlü evlilik kalmadı :KK70:

"bence boşan"

Arkadaşım burda herkes fikrini söylüyor.kadın kendı kocasını tavrını kendı sevgısını bılır. ben-sen boşan desek ne olurkı..
bi kavgayı anlatsam sana sende boşan desen ben sadee okuyup geçicem. gidip senın demenle boşamıycam herhalde..Ama öyle durumlar varki konu sahıbıde farkında olayın işin içinden cıkamıyor..ama bazen o durumda bıle herkes boşan yazsada boşanmıyor.. sadece ekstra bi fikir yazılır denerde düzelir diye yorum seçeneklerine bakılıyor. Burda herkes aklı başıında merak etme..

Bence sen de boşan.
Anlaşılan evli değilsin, asıl sana bekara koca boşamak kolay geliyor galiba.

Evlisin; aldatıldığını düşün ?
Eşinin seni çalıştırmadığını
Ve buna rağmen eline 1 kuruş para vermediğini ?
Seni dövdüğünü ?
Ailesine seni ezdirdiğini ?
Karısı gibi değilde , kölesi gibi gördüğünü ?

Burada bu kadar kadın bu ve buna benzer sorunlarını anlatıyor, çocugunu emzirirken dayak yiyenler,
anasına uyup karısını dövenler,
karısını çalıştırmayanlar, aldatanlar gibi gibi gibi...

Bunca şeye rağmen hala boşanmayın diyorsanız bence siz çıldırmış olmalısınız.
Aldatıldım.
Affetmedim. Gene olsa gene BOŞARDIM oh pişman değilim.

HERKES BOŞANSIN BENCE :KK70:

Sevgiler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X