Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu buraya bi bakar mısınız

uygarmm

Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2014
26
7
29
Kızlaarr yeni evime taşınıyorum oğlumun odası büyük fakat kare sizce eşyalarını nasıl konumlandırmalıyım yatağı buyuye bilen yatak uç kapaklı elbise dolabımuz şifonyeri ve oyuncak sandığı var oda enine dar uzun olduğu için nasıl konumlandırmam gerek bilemedim

Canım yatağını uzun duvarın tam ortasına başı gelicek şekilde koyup yanlardaki boşluklara diger eşyaları koyarsan yer kazanırsın .Bide resim olsa daha iyi yardımcı olurduk.

Canım yatağını uzun duvarın tam ortasına başı gelicek şekilde koyup yanlardaki boşluklara diger eşyaları koyarsan yer kazanırsın .Bide resim olsa daha iyi yardımcı olurduk.
.
İlgin için teşekkürler cnm resim yarın çeker atarım

altArX23bI3alarpFC3swAhE8UMQBQilp-Vgml72WJOLXQr.jpg

Canım eviniz hayırlı uğurlu olsun öncelikle.Şimdi oğluşun beşiğini tıpki bizim yatak odalarında olduğu gibi uzun kenarın tam ortasına iki yanda eşit boşlkuk olcak sekilde( başı uzun kenarda olcak ) yerleştir.En başa camın yanına dolabını yatağın diger tarafına yani kapıya yakin tarafada şifonyerini koyarsın.Bu tip odalarda başka türlü olmuyo .kolay gelsin bitince foto koyda bakalim.

Canım eviniz hayırlı uğurlu olsun öncelikle.Şimdi oğluşun beşiğini tıpki bizim yatak odalarında olduğu gibi uzun kenarın tam ortasına iki yanda eşit boşlkuk olcak sekilde( başı uzun kenarda olcak ) yerleştir.En başa camın yanına dolabını yatağın diger tarafına yani kapıya yakin tarafada şifonyerini koyarsın.Bu tip odalarda başka türlü olmuyo .kolay gelsin bitince foto koyda bakalim.

Tmm cnm teşekkürler bitince resim yüklerim bencede söylediğin mantıklı o şekilde yerleştireyim

Canım yatağını uzun duvarın tam ortasına başı gelicek şekilde koyup yanlardaki boşluklara diger eşyaları koyarsan yer kazanırsın .Bide resim olsa daha iyi yardımcı olurduk. Kusura bakmayın çok çok geciktim söylediklerinizi dikkate aldım olmuşum bakalım

X