Günlük Kombinler burbery çanta

Kombin yarat, stilini oluştur, trendleri belirle, trendleri keşfet, stilini tasarla, tarzını paylaş, setlerini yarat, markaları takip et, kreasyonları keşfet, kombinlerini paylaş, moda grubunu oluştur, moda önerileri al, moda önerileri paylaş...

gokceayan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2012
392
140
merhaba kızlar burbery çantayla uyumlu olabilecek baharlık ayakkabı alıcam renk olarak kararsızım yardımcı olurmusunuz?aslında içinde birsürü renk var:) superga yada babet düşünüyorum.

merhaba kızlar burbery çantayla uyumlu olabilecek baharlık ayakkabı alıcam renk olarak kararsızım yardımcı olurmusunuz?aslında içinde birsürü renk var:) superga yada babet düşünüyorum.
marka çanta alabileceğim güvenilir bir internet sitesi arıyorum.Öneriniz var mı?
Burberry çok beğeniyorum tüm ürünlerini ama çamntada çok klasik kalıyor bence..
Bence en uyumlusu sarı tonlarında bir babet olacaktır

Burberry ve Lois vitton çantalar için ben de aradım çok ama online olarak bulamadım orjinallerini. Mağazasından aldım istinyeparktaki 1. katta... Bence bu çantalar spor ve her türlü çok klasik olmayan sarı kahve tonlardaki ayakkabılar uyuyor ben her renk ayakkabıyla takıyorum.

Burberry ve Lois vitton çantalar için ben de aradım çok ama online olarak bulamadım orjinallerini. Mağazasından aldım istinyeparktaki 1. katta... Bence bu çantalar spor ve her türlü çok klasik olmayan sarı kahve tonlardaki ayakkabılar uyuyor ben her renk ayakkabıyla takıyorum.
merhaba yeni gördüm cevabını :) benim babam getirdi çinden orijinale yakın.vizon rengi superga aldım hem burberye hemde lois vittona uydu :KK66: bencede spor uyuyor birine sordum spor ayakkabıyla olmaz dedi kafam karışmıştı

Ben hic sevmiyorum boyle o onla uyar bu renk bunla daha rahatim gözüme iyi görundugu surece tabiki bilmiyorum herkese de saygi duyuyorum tabiki spor ayakkabiyla da takiyorum ben burberryi

X