Burcuzgenin mtevazi Malikanesi:)

Fotoğranız çok hoş olmuş ya kocaman çok güzel görünüyorr.
Evinizde çok sıcak görünüyor güle güle oturun mutluluklar...:)

canım evinle ilgili her seye bayıldımm halıların lambaların mobilyaların cok cici ama özellikle benim bu evde favorim salondaki sandalyelerin:))maşallah :nazar:

güle güle oturun evinizden aşkınız,mutlugunuz saglıgınız hiç eksik olmasın:KK9:

biraz cıkıntılık yapayım mesajımı bitirmeden bu evde bir tek şeye takıldım sadece o da yerlerin fayans olması ve halıların fayansların üstünde cok küçük kalması.tabi bu benim düşüncem yanlıs anlasılmasın lütfen ,ben olsam daha sıcak göstermek için yer döşemelerinde değişikliğe giderdim.:nazar:

Klimt tablosuna bayıldım nerden aldınız acaba?
çok teşekkür ediyorum ikeadan aldık

çok rahat bir ewe benzettım sıcak samımı<.ddd gule gule oturun canım
çok tatlısınız teşekkür ederimmm:KK16:

canım evinle ilgili her seye bayıldımm halıların lambaların mobilyaların cok cici ama özellikle benim bu evde favorim salondaki sandalyelerin:))maşallah :nazar:

güle güle oturun evinizden aşkınız,mutlugunuz saglıgınız hiç eksik olmasın:KK9:

biraz cıkıntılık yapayım mesajımı bitirmeden bu evde bir tek şeye takıldım sadece o da yerlerin fayans olması ve halıların fayansların üstünde cok küçük kalması.tabi bu benim düşüncem yanlıs anlasılmasın lütfen ,ben olsam daha sıcak göstermek için yer döşemelerinde değişikliğe giderdim.:nazar:

bu güzel yorum içinde kocamann teşekkürlerr çok naziksinizz... :KK16:
faynslar konusunuda daha önce dile getiren arkadaşlar olmuştu cevap vermiştim ama görmediniz zannediyorum.
bende marmarise gelene kadar heryeri taş olan ev görmemiştim. Ancak burda her yer böyle. :KK25: evleri serin tutabilmek adına taş yapmışlar. tamamiyle yazlıkçı mantığıyla. temizlemeside kolay olsun diye. bide kiracı olduğumuzdan yer döşemesine müdahale edemedik ne yazık ki... bu evde de kalma süremiz bu yaz doluyor inş yeni evim yeniliklerimle başka bir konu açarım :KK16:

Cok guzel evin rabbim agiz tadiyla oturmayi nasip etsin insallah.mutfak halini nereden ve ne kadara aldin acaba bende boyle bisi ariyorumda canim. :KK66:

Cok guzel evin rabbim agiz tadiyla oturmayi nasip etsin insallah.mutfak halini nereden ve ne kadara aldin acaba bende boyle bisi ariyorumda canim. :KK66:
çok teşekkür ediyorummm aminn inşallah.
mutfak halımı koçtaşdan almıştım çok uygun bir fiyattı ama inan hatırlayamıyorum
Cok oldum biliyorum ama 3 lu baharat kirmizi siyah beyaz olani nerden aldin canim.:KK66: :KK66:

o üçlü baharat setini bernardodan aldık ama markası biev. nettede aratırsan çıkar canım. bir çok yer satıyor biev marka. anncak uyarmadan edemiycem ocak yanında durduğundan nemden mi etkilendiler bilmşyrum ama kaşıkları paslandı 2 tanesinin

herşey çok güzel.sadece tablonu ben olsam yatak odamda kullanırdım,salona uygun görmedim.ama bu benim fikrim.kusura bakma.onun dışında herşey çok hoş.

hakikatende evin çok mütevazi çok güzel beğendim herşeyin sade ve öz olması beni cezbetti inan çook dingin bir evin var aşkla otur içinde:KK16:

burcuözge
kızının odasını eklemiş miydin

eklediysen benim gözümden kaçmıştırözür dilerim

:KK19:

X