Burnum Göçmüş mü (resimli)

Boyle baktigimiz zaman sana gore sag delik biraz yukarida canim digeri asagida druyo
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1398406154134.jpg
    $1398406154134.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 137
arkadaşlar banada yardımcı olurmusunuz.20 gün önce ameliyat oldun burnum biraz uzundu ve tümsek vardı brz.onu törpüledi birazda kısalttım dedi ama her gören aynıı hani ameliyat olmuştun o kadar acıyı boşuna çektin diyor .psikolojim bozuldu düzelirmi sizce

bende aynı durumdayım.... ikimizede geçmiş olsun canım.....

arkadaşlarımla karşılaşınca, dik dik bakıyorum yüzlerine..... hiiiiç anlamadılar bile...

ablam da dahil, anlamayanlar kervanına.... işyerinde de öyle...

biz şanssız grubuz canım....

iyi bir doktor bulursak, bizi ancak o toparlar:KK43:

burun deliklerinin şekli farklı yapılmış canım....

aynı ayarı tutturamamış...

umarım yanılıyorumdur...

bende de aynı sorun var... masaja devam ediyorum ama o farklılık düzelmiyor işte...

canım, sanki burun köküde çok çukur...

doktor çıkardığı parçalardan buraya greft yapıp, burun kökünü yükseltebilirdi... sen mi istemedin yapmasını....

inan burnun duruşunda çok fark olurdu...

canım, sanki burun köküde çok çukur...

doktor çıkardığı parçalardan buraya greft yapıp, burun kökünü yükseltebilirdi... sen mi istemedin yapmasını....

inan burnun duruşunda çok fark olurdu...

ben doktora bıraktım, karışmadım sadece burun deliklerim küçük olsun demiştim onuda az buçuk küçültmüş. senin burnunda mı aynı durumda :KK43: güzelleşicez derken düştüğümüz durumlara bak. umarım düzelir

Cnm sanki sol tarafta burun kanadinin ustunde bi deformasyon var gibi geldi..bilmiyorum belkide yaniliyorum belkide isigin gelis yonuylede ilgili olabilir ama ne olursa olsun ihmal etme.. umarim hersey istedigin gibi olur.sevgiyle kal.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Madem doktorum kötü değil diyosun isim verirmisin bizde öğrenelim.Ameliyat olacaklara fikir olur.
Saklamayın arkadaşlar böyle şeyleri ameliyatı düşünenleri gerçekten zor durumda bırakıyosunuz:KK30:

X