Burnuma Bir Şey Olmuş Mudur?

catgirlllll

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2023
77
26
Arkadaşlar iyi geceler burun ameliyatı olalı 2 ay olacak 2 gün var. Burnumda inanılmaz kabuk oluştu, niye bilmiyorum. 1 aydır bu sorunla uğraşıyordum. Ne krem ne jel ne kullandıysam o kabuklar kalkmadı, burnuma yapışıp kaldı. Cildiyeye gittim, verdiği kremi uygulayınca burundaki kabuklarım kabardı. Şu son 2 gündür kabuklar burnumdan yeni yeni kalkmaya başladığı için makyaj temizleme pamuğunu katlayarak ucu ile burnumdaki kabukları çıkarttım. Başarılı da oldum. Fakat çıkartırken haliyle beni çok zorladı, burun kenarları daha hassas ve ince olduğu için.
Burnuma herhangi bir darbe yada itme uygulamadım ama uygularken hafif bastırdım kalksın diye, burun kemiğimi de bariz hissettim. Acaba çok bastırdım mı diye korkuyorum. Şimdi burnumun sağ tarafında sızlama hissediyorum. Psikolojik mi bilmiyorum moralim çok bozuldu. Darbelere karşı sonuçlar genelde ilerleyen zamanlarda ortaya çıkıyormuş. Şuan görünürde bir şey yok ama korkuyorum. Uyku filan tutmadı. Bir şey olur mu sizce😣

Son düzenleme:
Bişey olmaz burun sırtı kaynamıştır burun ucunu çok zorlamayın. O kabuklar duştan çıkınca yumuşuyor o kadar zorlamaya gerek yok. Duş sonrası tonik ve makyaj temizleme pamuğu yardımıyla hafif hafif silince soyulur

Bişey olmaz burun sırtı kaynamıştır burun ucunu çok zorlamayın. O kabuklar duştan çıkınca yumuşuyor o kadar zorlamaya gerek yok. Duş sonrası tonik ve makyaj temizleme pamuğu yardımıyla hafif hafif silince soyulur
İnanın her şeyi denedim, hafif hafif sildiğim halde tonik ve pamuk kullandığım halde çıkmadı. 1 aydır uğraşıyorum öyle söyleyeyim. Burnuma zarar vermeden temizlemek için çok uğraştım ama olmadı. Hatta cildiyeye bile gittim krem sayesinde kalktı ama onları soyarak çıkartmam gerekti😢 başka türlüsü olmadı.

Haklısınız umarım bir sorun olmamıştır.

Merhaba burun ne zaman kaynıyor. Ben de ye i ameliyat oldum bir çocuğum var hareketli vurursa diye korkuyorum ne zaman rahat hareket edebiliriz.

X