Burnumu mahveden doktora dava açabilir miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

rumianek

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2024
28
0
23
Merhaba, Okan Parmaksız isimli doktor burnumu mahvetti. Yüzüme uymayan bir burun yaptı. Beni uyarmadı. Direkt kopyala yapıştır yaptı. Çok kötü durumdayım. Lütfen avukat olan veya avukat bir tanıdığı olan varsa bana acil bilgi verebilir mi? Meteliksizim bunu nasıl düzelteceğimi bilmiyorum. Psikolojim yerle bir oldu. Bin pişmanım. Bu doktor, doktor değil adeta bir kasap. Sadece parayı düşünüyor. Bu senin yüzüne uymaz bile demedi. Yorumlarınızı bekliyorum lütfen yazın.

Merhaba, Okan Parmaksız isimli doktor burnumu mahvetti. Yüzüme uymayan bir burun yaptı. Beni uyarmadı. Direkt kopyala yapıştır yaptı. Çok kötü durumdayım. Lütfen avukat olan veya avukat bir tanıdığı olan varsa bana acil bilgi verebilir mi? Meteliksizim bunu nasıl düzelteceğimi bilmiyorum. Psikolojim yerle bir oldu. Bin pişmanım. Bu doktor, doktor değil adeta bir kasap. Sadece parayı düşünüyor. Bu senin yüzüne uymaz bile demedi. Yorumlarınızı bekliyorum lütfen yazın. #burunestetiği #okanparmaksız

Merhaba, Okan Parmaksız isimli doktor burnumu mahvetti. Yüzüme uymayan bir burun yaptı. Beni uyarmadı. Direkt kopyala yapıştır yaptı. Çok kötü durumdayım. Lütfen avukat olan veya avukat bir tanıdığı olan varsa bana acil bilgi verebilir mi? Meteliksizim bunu nasıl düzelteceğimi bilmiyorum. Psikolojim yerle bir oldu. Bin pişmanım. Bu doktor, doktor değil adeta bir kasap. Sadece parayı düşünüyor. Bu senin yüzüne uymaz bile demedi. Yorumlarınızı bekliyorum lütfen yazın.
Burnunuzun fotosunu görseydik keşke belki size öyle geliyordur

bu okan parmaksizdan cok cok sikayet var. hatta ben hesabindan yorum yaptim bi suru hepsini sildi gercekten burunlari batiriyor. insan amlamiyor basina gelmeden ama tam bir kasap. ben kendisine ameliyat olmadim ama cok magdur var bu doktordan yaptigi burunlara baktim cok kotu. yorum yaptim hepsine hepsini sildi bu doktorlardan nefret ediyorum nnnneeffrett

baktım bence ortada mahfetti denilecek bir burun yok. Zamanla daha da değişecektir. Ayrıca doktorla ilgili kullandığınız bazı ifadeler suç oluşturabilir

Son düzenleme:
Ergenliğimden beri burun estetiği olmak istiyorum 26 yaşındayım ve hala cesaret edip olmadım hatta ameliyatıma üç gün kala iptal ettirdim sırf bu tarz sorunlardan korktuğum için. Doktor çok iyi olsa bile insan vücudunda komplikasyonlar olabiliyor ameliyat olduktan beş yıl sonra burun kemiği çöken arkadaşım vardı bu tarz riskler estetik ameliyatlarında hep var. Yeni burnunu sevmediğin için üzüldüm. Bence doktordan imzaladığın formları talep et ve onları aldıktan sonra avukata müracaat et sor bakalım yapılabilecek bir şey var mı ? Umarım senin için her şey yoluna girer

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X