Burnunda hırıltı

ayberj

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2024
11
0
29
Mrb hanımlar 6 aylık oğlum var devamlı burnu tıkanık ve çok hırıltı geliyor burnundan ne yaptıysam geçmiyor doktorada götürdüm.oda bişey yok.diyor.ama bu burun hırıltı gecmiyir ne yapmam lazım bilgisi olan varmi

Sürekli serumla yıkıyor musunuz? Günde en az 1 kere serumla yıkayın. Hala geçmezse belki burnunda et falan vardır

Devamlı yıkıyorum serumlada.cesit çeşit spreyde aldım ama.bu burundaki hırıltı gecmiyo iki aylıkken KBB ye de götürdüm hiç bse yok burnunda dedi nsl geciricem blmyrm

Mrb hanımlar 6 aylık oğlum var devamlı burnu tıkanık ve çok hırıltı geliyor burnundan ne yaptıysam geçmiyor doktorada götürdüm.oda bişey yok.diyor.ama bu burun hırıltı gecmiyir ne yapmam lazım bilgisi olan varmi
Ah 1 aydır aynı dertten muzdaribim. Benim bebeğimde 6 aylık burunda hırıltı horlama geçmiyor çocuk doktoruna götürdüm birsey demedi alerji doktoruna sordum o pek önemli değil dedi önemli olan ciğerlerden gelen hırıltı dedi ama geceleri ara ara hızlı nefes alıyor Buda beni tedirgin ediyor.

Ah 1 aydır aynı dertten muzdaribim. Benim bebeğimde 6 aylık burunda hırıltı horlama geçmiyor çocuk doktoruna götürdüm birsey demedi alerji doktoruna sordum o pek önemli değil dedi önemli olan ciğerlerden gelen hırıltı dedi ama geceleri ara ara hızlı nefes alıyor Buda beni tedirgin ediyor.
Aynen bende gturmedigim.cocuk.doktoru.kalmadi.alerji.bolumunede götürdüm cigerden gelmeyince bse olmaz dedi sabır etcen dedi burun dar olduğu için oluyo dedi ama.bude.kkb gturcem.o.hirildadikca sinir oluym çocuk sürekli tıkanık almadigim sprey kalmadı yok gecmiyo

Aynen bende gturmedigim.cocuk.doktoru.kalmadi.alerji.bolumunede götürdüm cigerden gelmeyince bse olmaz dedi sabır etcen dedi burun dar olduğu için oluyo dedi ama.bude.kkb gturcem.o.hirildadikca sinir oluym çocuk sürekli tıkanık almadigim sprey kalmadı yok gecmiyo
Bizimki özellikle emdiği sürede hırıltısı oluyor sizinde öyle mi. Bende randevu aldım KBB’a bakalım.

İki aylikkekn kbb yede götürmüştüm birşey yok demişti yook normelde oluyo

Bunun çaresi yokmu ya 6 aylık.resmen burundan horlama sesi gbi hırıltı geliyor

Merhaba benim yenidoğan bebeğim var ve bir süre burnu tıkalı gibi sesler çıkardı hep hırıltı tarzı. Serumla aspiratörle bir iki gün müdahale ettim ve açıldı. Anca hırıltı devam etti halen ediyor. Kontrole gittiğimizde doktor hırıltının burundan değil genizden, soluk borusu kısmından gelebileceğini kıkırdak dokuları gelişmeye devam ettiği için bunun normal olduğunu söylemişti. Yanlış hatırlamıyorsam Bir yaşına kadar devam edermiş. Emzirirken rahat nefes alamıyorsa burundandır ancak nefesini rahat alıp veriyorsa dediğim gibidir demişti 🌸

Banada aynısını diyolar cigerden gelmedikçe bişe. Olmaz diyor ama çok kötü hırıltı cocukda rahatsız oluyor. Çare arıyorum ama yok

X