Bursa devlet hastanesi burun estetiği

pinkue

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2021
2
0
25
Merhaba. Ben Bursa'da devlet hastanesinde burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum ama devlet hastanesinde olmak konusunda kararsızım. Devlet hastanesinde ameliyat olan var mı acaba, tavsiye edebileceğiniz doktorlar var mı? Ben Fatma Bilge Köse'den randevu alıcam ama burun ameliyatlarının nasıl olduğuna dair hiçbir fikrim yok.

Son düzenleme:
Merhaba. Ben Bursa'da devlet hastanesinde burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum ama devlet hastanesinde olmak konusunda kararsızım. Devlet hastanesinde ameliyat olan var mı acaba, tavsiye edebileceğiniz doktorlar var mı? Ben Fatma Bilge Köse'den randevu aldım ama burun ameliyatlarının nasıl olduğuna dair hiçbir fikrim yok.
Benim konularıma bakabilirsiniz deevlette oldum

Merhaba. Ben Bursa'da devlet hastanesinde burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum ama devlet hastanesinde olmak konusunda kararsızım. Devlet hastanesinde ameliyat olan var mı acaba, tavsiye edebileceğiniz doktorlar var mı? Ben Fatma Bilge Köse'den randevu alıcam ama burun ameliyatlarının nasıl olduğuna dair hiçbir fikrim yok.
Merhabalar fatma hanımla görüştünüz mü acaba ne kadar fiyat çıkardı ben de istiyorum da

X