Bursa doktor önerisiiiiiii

Rica ederim.❤️ Bursa’da o kadar çok doktor gezip oyalandım ki. Anladım ki sıradan doktorlarla olmayacak maalesef, infertilite konusunda uzman doktorlar gerekiyor özellikle bizim gibi endometriozis hastaları için. İsmini vermek istemediğim Medicanadaki bir doktor rahim filmin normal tüplerin açık hamile kalabilirsin diyip gönderdi. Osman hoca rahim filmime bakıp tüpün alınması gerekiyor dedi. Dandik rahim filmini bile doğru yorumlayamayan doktorum diye geziyor. 😒😒
Merhaba kimdi acaba bana özelden yazar mısınız 🙏🏻 Rica etsem.
Hastalığınızın teşhisi nasıl yapıldı acaba?

Yaşınız kaç acaba? Amh konusu sıkıntılı görünüyor ama bazen düşük değer çıksa da adetin 3. Günü doktor tarafından bakıldığında sayılan foliküller daha önemli sayıyor bazı doktorlar. Sanırım çikolata kistiniz varmış o da durumu zora sokuyor tabi. Bence de @Merve nin dediği gibi tüp bebek doktoruna görünürseniz onlar bu işin profesyonellleri. Detaylı muayene ve tetkiklerle sorunu ortaya koyup gerek olup olmadığına kanaat getiriyorlar. Ama nasıl söyliyim işin sadece parasında olan gözünüzü korkutup hemen tüpe yönlendiren birçok doktor var.

Ben Acıbadem Prof. Şahin Zeteroğlu nu öneririm. Bana sorarsan Bursa’da bu işin piri bu adam, 20 senedir bu işi yapıyor az buz değil ve gerçekten insanı doğru yönlendiriyor. İnsan psikolojisinden iyi anlar, rahatlatır, telaşe sürüklemez, yapılması gerekeni yapar,hastasını gereksiz yormaz. Üstelik tetkikleri orda yaptırmak zorunda değilsin. İstediği testleri sana uygun gelebilecek başka yerde tamamlayıp getirebilirsin anlayışla karşılar. Aklına takılan farklı birşey olursa özelden cevaplayabilirim memnuniyetle .
Merhaba mutlaka vardır ama göremedim, sizin infertilite sebebiniz neydi acaba? Neden tüp bebek? 🙏🏻
Çok az kalmış doğmasına sağlıkla gelsin 🎉

Merhaba mutlaka vardır ama göremedim, sizin infertilite sebebiniz neydi acaba? Neden tüp bebek? 🙏🏻
Çok az kalmış doğmasına sağlıkla gelsin 🎉
Teşekkür ederim canım. Sebep yoktu bizde tüm tetkiklerimizi yaptırdık bulunamadı, açıklanamayan denildi🤷🏻‍♀️ 2,5 sene bekledik daha fazla beklemek istemediğimiz için tüpe yöneldik

Teşekkür ederim canım. Sebep yoktu bizde tüm tetkiklerimizi yaptırdık bulunamadı, açıklanamayan denildi🤷🏻‍♀️ 2,5 sene bekledik daha fazla beklemek istemediğimiz için tüpe yöneldik
Benzer bir hikaye, tüm testler derken çok yol aldınız belli ama gen testleri vb mi?
Ben de Bursadayım bir yol arıyorum 6 ay bitti bu yüzden tecrübelere ihtiyacım var. 31 yaşında olduğum için oyalanmak istemiyorum.

Benzer bir hikaye, tüm testler derken çok yol aldınız belli ama gen testleri vb mi?
Ben de Bursadayım bir yol arıyorum 6 ay bitti bu yüzden tecrübelere ihtiyacım var. 31 yaşında olduğum için oyalanmak istemiyorum.
Gen testi derken neyi kastettiğinizi tam anlayamadım ama herhangi bir gen testi yaptırdığımızı hatırlamıyorum. Başka sorularınız varsa özelden yazarsanız daha iyi yardımcı olabilirim belki

Rica ederim.❤️ Bursa’da o kadar çok doktor gezip oyalandım ki. Anladım ki sıradan doktorlarla olmayacak maalesef, infertilite konusunda uzman doktorlar gerekiyor özellikle bizim gibi endometriozis hastaları için. İsmini vermek istemediğim Medicanadaki bir doktor rahim filmin normal tüplerin açık hamile kalabilirsin diyip gönderdi. Osman hoca rahim filmime bakıp tüpün alınması gerekiyor dedi. Dandik rahim filmini bile doğru yorumlayamayan doktorum diye geziyor. 😒😒
Merhabalar, bende tüp bebek için doktor arayışındayım Osman Bey ile görüştüm ama yumurta toplama işlemini kendi kliniğinde mi yapıyor? Anestezi filan verilecek ya acaba hastane ortamında olmak daha iyi olur, güvenemiyorum. Embriyolar nerede tutuluyor? Dışarıda özel bir laboratuvar tabi ama götür getir yaparken bi sorun olur mu? Bunlar hep aklımı kurcalıyor. Siz memnun kaldınız mı Osman Bey'den? Biraz da sert biri o yüzden de çekindim.

Merhabalar, bende tüp bebek için doktor arayışındayım Osman Bey ile görüştüm ama yumurta toplama işlemini kendi kliniğinde mi yapıyor? Anestezi filan verilecek ya acaba hastane ortamında olmak daha iyi olur, güvenemiyorum. Embriyolar nerede tutuluyor? Dışarıda özel bir laboratuvar tabi ama götür getir yaparken bi sorun olur mu? Bunlar hep aklımı kurcalıyor. Siz memnun kaldınız mı Osman Bey'den? Biraz da sert biri o yüzden de çekindim.
Ben tüp bebek denediğimde Osman Bey Bursa Art Tüp bebek merkezinin sahibiydi, şimdi orayı devretmiş. Şu an tüm işlemleri Jimerde yapıyor diye biliyorum. Yumurta toplama, transfer, embriyo dondurma vs tamamı Jimerde, instagram sayfasında görüyorum. Sert gibi gözüküyor ama aslında gayet sempatik ve aşırı bilgili. Beni de terslediği oluyordu ama hiç alınmadım kendisine, sonucum negatif olmasına rağmen.

baya zaman geçmiş fakat yazmak istedim. Bende 1.5yıl farklı farklı doktorlara gittim hsg de tek tüp kapalıydı 3doktorda sıkıntı olmaz dedi. Osman hoca filme bakarken sıkıntı dedi ve Dr. Orhan Orhan’a yönlendirdi ve ameliyatım gerçekleşti. Ameliyattan sonraki ay hamile kaldım. Kesinlikle ilişkide çok iyi doktorlar. Paylaşmak istedim

baya zaman geçmiş fakat yazmak istedim. Bende 1.5yıl farklı farklı doktorlara gittim hsg de tek tüp kapalıydı 3doktorda sıkıntı olmaz dedi. Osman hoca filme bakarken sıkıntı dedi ve Dr. Orhan Orhan’a yönlendirdi ve ameliyatım gerçekleşti. Ameliyattan sonraki ay hamile kaldım. Kesinlikle ilişkide çok iyi doktorlar. Paylaşmak istedim
Aynı şekilde beni de Kemal Özerkan’a yönlendirdi ve ameliyat sonrasında kendi kendine hamile kaldım. Doktor çok önemli.

İlk kızımda 7 ay çocuğumuz olmadığı için Murat Kadıoğlu'na gitmiştim bana ilaç verdi 3 ay içinde çocuğun olmazsa geri gel dedi gülerek. Ilaçları tam hatırlayamıyorum 5 sene oldu ama o kadar ilgili bir doktor ki anlatamam.
merhaba bende murat kadıoğluna gidiyorum verdikleri ile hamile kaldınız mı acaba ?

merhaba bende murat kadıoğluna gidiyorum verdikleri ile hamile kaldınız mı acaba ?
Yani bilmiyorum Allah bilir orasını ama bana fitil verdi bunu al 3 ay geçmeden hamile kalacaksın dedi gülerek. Cidden de kızımda 3. Adetimi görmeden hamile kalmıştım. Nasip tabi Allah ne derse o ama insan vesile arıyor. Çok iyi bir doktor.

Merhaba hanimlar bende 1 bucuk senelik evliyim ve bebis istiyoruz ama bi sonuc alamaik mjrat kadioglunu cok duydum ona gitmeye karar verdim ama nasil ocak cok korkuyorum negatif birsey soylenir diye surekli ayni durumj yasayip uzilmekde yoruyor insani murat hoca nasil acaba gidip muayene.olan var mi?

Merhaba hanimlar bende 1 bucuk senelik evliyim ve bebis istiyoruz ama bi sonuc alamaik mjrat kadioglunu cok duydum ona gitmeye karar verdim ama nasil ocak cok korkuyorum negatif birsey soylenir diye surekli ayni durumj yasayip uzilmekde yoruyor insani murat hoca nasil acaba gidip muayene.olan var mi?
Asla ama asla önermiyorum. Umursamaz doktorun teki. Sakın cocuk için gitme okadar diyorum 2 ay önce bıraktım ona gitmeyi. Sayesinde birsürü dorun yaşadım

X