Bursa/İnegöl yaşamı

istanbullugelin16

Wubba-lubba-dub-dub!
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2017
557
519
32
Herkese merhaba arkadaşlar, yaklaşık 3 senedir İnegöl'de ikamet ediyorum. İstanbul'dan evlenip buraya geldim.. Aranızda İnegöl'de yaşayanlar var mı merak ettim. Tanışmak ve konuşmak için uygun bir yer gibi düşünüp bu topiği açtım umarım cvp verirsiniz. Herkese mutlu günler 😊

Herkese merhaba arkadaşlar, yaklaşık 3 senedir İnegöl'de ikamet ediyorum. İstanbul'dan evlenip buraya geldim.. Aranızda İnegöl'de yaşayanlar var mı merak ettim. Tanışmak ve konuşmak için uygun bir yer gibi düşünüp bu topiği açtım umarım cvp verirsiniz. Herkese mutlu günler :KK66:
Halen kimseler yok :KK51:

Benim de okul dolayisiyla taşınmayı düşündüğüm yerlerden biri İnegöl biraz bilgi verir misiniz ilce büyük mü,insanlari tutucu mu, kiralar nasıl ?

Patidostu Patidostu
İnegöl çok büyük bir yer değil ama çevre güzel bol yeşillik alanları olsun, insanları olsun bende evlenerek geldim buraya küçük olduğu için her yere yürüyüş mesafesi ile gitmek mümkün..
Kira olarak biraz fazla gelebilir 700 den başlıyor malesef ve bulması da biraz zor hemen hemen herkes ev sahibi olduğundan çok kiralık ev yok, öyle bir planınız varsa önceden bakmanızı öneririm nereleri düşünüyorsunuz bazı yerlerde fabrika olduğundan ses duman koku vs.. Fazla olabiliyor..
Okul derken evli misiniz çocuğunuz için mi üniversite mi?

X