Tüp Bebek Merkezleri Bursa Tüp Bebek Merkezi Önerisi

dogayasik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2020
3
0
33
Kızlar merhaba biz geçen hafta Jinemed Murat bey’e gittik pozitif bir doktor, ama benim aklım bir yandan da Bahçeci Betül hanımda. Bu iki merkeze de giden var mı tecrübelerinizi paylaşır mısınız
Murat bey bana histeroskopi yapılacak dedi kafam çok karıştı 😞

Son düzenleme:
Mrb canım ben murat beyin ismini duyuyorum hiç gitmedim betul hanıma gittim çok iyi bi dr bi gidip gorusup degerlendirebilirsin kafan hangisine yatarsa onda başlarsın ben betul hanimda basliyacagim nasip olursa

Kızlar merhaba biz geçen hafta Jinemed Murat bey’e gittik pozitif bir doktor, ama benim aklım bir yandan da Bahçeci Betül hanımda. Bu iki merkeze de giden var mı tecrübelerinizi paylaşır mısınız
Acıbadem ve Bahçeciyi öneririm. En son teknolojiyle çalışan bildiğim kadarıyla buralar var sadece. Diğer merkezler biraz ticari yaklaşıyor işe hepsiyle bir görüşün doktorların ne demek istediğimi anlayacaksınız

Merhaba , ben Betül hocanın hastasıyım pembe mavide denemiştim önceden bahçeci açılınca gittim görüştüm çok ta memnun kaldım. Şimdi transfer aşamasındayım. Kesinlikle bahçeci derim. Hem Betül hoca hem ekip kesinlikle çok bilgili. Zaten ben gerçekten de bahçeci adını duyup gittim ve içim çok rahat. Betül hocamı da çok seversiniz kesinlikle. Bi gidin bakın derim ben

Acıbadem ve Bahçeciyi öneririm. En son teknolojiyle çalışan bildiğim kadarıyla buralar var sadece. Diğer merkezler biraz ticari yaklaşıyor işe hepsiyle bir görüşün doktorların ne demek istediğimi anlayacaksınız
Ben pembe maviye gittim çok kötü vs diyemem ama dediğiniz gibi şimdi bahçeciye gidip tedavi olunca aradaki farkı görüyorum açıkçası

Eurofertil op.dr.gercek aydın doktora da bi gidip görüşebilirsin çok başarılı,çözüm odaklı hastasina deger veren çok iyi bir doktor .ben kendisinin hastasıyim çok da memnunum.....bi degerlendir istersen

Bir kaç doktor ve merkezle görüşün bence sonra karar verin ne demek istediğimi anlarsınız.Maddiyat'ı hemen önünüze koyanlardan uzak durun

Son düzenleme:
Aynı fikirdeyim birkaç yerle görüşüp en içine sinene karar vermelisin merkezler ön görüşme yapıyor galiba ücretsiz bahçecide falan da vardı mesela hepsini yerinde gör bence

ben gittiğimde de pahalıydı canımda iyi merkez diye verdiğimiz para gözümüze gelmedi şimdi kaç olmuş bahçecide fiyatlar?

ben gittiğimde de pahalıydı canımda iyi merkez diye verdiğimiz para gözümüze gelmedi şimdi kaç olmuş bahçecide fiyatlar?

Aslında diğer yerlerle çok fark yok açıkçası ama pahalı olsa da kalitesi ve laboratuvarı belli bende hiç ücrete takılmadım diğer 3 denememde zaten Bahçeciye verdiğimin çokkk daha fazlasını verdim elde var sıfır. Bende transfer aşamasındayım ve çook heyecanlıyımmm Betül hoca sakin ol sakni ol diyo ama valla muayenede bile dizlermi titriyo

Aynı fikirdeyim birkaç yerle görüşüp en içine sinene karar vermelisin merkezler ön görüşme yapıyor galiba ücretsiz bahçecide falan da vardı mesela hepsini yerinde gör bence

Kızlar yazdıklarınız yeni gördüm teşekkür ederim önerileriniz için Bahçeciyi rüyamda gördüm onun da etkisiyle oraya başlayacağım Betül hanıma sanırım😀 Acıbadem Şahin beyi de çok duydum orada da aklım kaldı Şahin Zeteroğlunun hastası olan var mı önerir misiniz?

Kızlar yazdıklarınız yeni gördüm teşekkür ederim önerileriniz için Bahçeciyi rüyamda gördüm onun da etkisiyle oraya başlayacağım Betül hanıma sanırım😀 Acıbadem Şahin beyi de çok duydum orada da aklım kaldı Şahin Zeteroğlunun hastası olan var mı önerir misiniz?
ben hastasıydım trander oldu ama negatif cikti nasip yine doktor bey ilgili ve pozitif konuskan biri ekip de iyiydi yine tercih size kalmis

Ben de yeni başladım kendisine. Şuanlık memnunum. Acıbademin kullandığı teknoloji geleneksel yöntemlerden farklı daha üstün,daha çok bunu göz önünde bulundurdum başlamadan önce. O kadar emek çekiyoru sonuçta bu işe başlayacaksan en iyi yerde başlamanı tavsiye ederim. Sefer bizim Zafer Allah’ın 👆🏻

Ben de yeni başladım kendisine. Şuanlık memnunum. Acıbademin kullandığı teknoloji geleneksel yöntemlerden farklı daha üstün,daha çok bunu göz önünde bulundurdum başlamadan önce. O kadar emek çekiyoru sonuçta bu işe başlayacaksan en iyi yerde başlamanı tavsiye ederim. Sefer bizim Zafer Allah’ın 👆🏻
Merhabalr farklı derken ne farklıydı acaba bende ön görüşmeye gdieceģimde şahin beye başka biyerlede düşünmüyorum şansım varsa acibademde yaptirayim diyorum siizn sorun neydi acaba ve yaklaşımı nasıl oldu paylaşırsanız sevinirim

Merhabalr farklı derken ne farklıydı acaba bende ön görüşmeye gdieceģimde şahin beye başka biyerlede düşünmüyorum şansım varsa acibademde yaptirayim diyorum siizn sorun neydi acaba ve yaklaşımı nasıl oldu paylaşırsanız sevinirim
Siz görüşmeye gidin ben reklam yapmak da istemiyorum şimdi tam olarak. Herkesin beklentisi farklı oluyor. Sadece aslında tavsiyem tüm merkezleri ya da en azından belirlediğiniz 3 merkeze giderek hangi yöntemleri kullandıklarını merkezin başarı oranını laboratuvar teçhizatının en son ne zamana yenilendiğini vs aklındaki tüm soruları hiç çekinmeden sormalarını tavsiye ederim. Bunun sonrasında içinize neresi sinerse yüreğiniz sizi nereye götürürse orayı tercih edin. Maddiyata takılmayın Çünkü ben gezdim gördüm 1-2 bin farklarla hepsi aynı fiyatta buluşuyor. Acıbadem pahalı zannetmeyin birçok merkezden daha bile ucuz

Bizim sorun yoktu canım sebepsiz 2 seneyi aşkındır olmadı. Bana mesela yaşım da genç olduğu için ilk aşılama tavsiye etti. Sen kendiliğinden de kalabilirsin ama zamanın belli değil dedi. Hemen gel yapalım dese ben ticari baktığını düşünüp kaçardım mesela. Sonra ben başka merkezde aşılama yaptırdım tutmadı. O esnada merkezler hakkında biraz fikrim oluştu ama,sonrasında direk kafam rahat şekilde Acıbadem’e gidip başladım.
Hiç bir yere daha önce gitmediysen Bahçeciye de bir uğra orayı da çok övüyorlar. Benim öngörüşmeye gittiğimde daha yeni açılmıştı o yüzden güvenememiştim

Bizim sorun yoktu canım sebepsiz 2 seneyi aşkındır olmadı. Bana mesela yaşım da genç olduğu için ilk aşılama tavsiye etti. Sen kendiliğinden de kalabilirsin ama zamanın belli değil dedi. Hemen gel yapalım dese ben ticari baktığını düşünüp kaçardım mesela. Sonra ben başka merkezde aşılama yaptırdım tutmadı. O esnada merkezler hakkında biraz fikrim oluştu ama,sonrasında direk kafam rahat şekilde Acıbadem’e gidip başladım.
Hiç bir yere daha önce gitmediysen Bahçeciye de bir uğra orayı da çok övüyorlar. Benim öngörüşmeye gittiğimde daha yeni açılmıştı o yüzden güvenememiştim
Ya benim burası son denemem gibi bişe olacak dhaa önce 5kere farklı yrrlerde yaptirdim benim amh çok düşük ve eşimde sorun olduğu icin normal.olma ihtimali yok zaten aslinda düşünmuyordumda daha bu aralar aklıma düştü nasip belki ama farklı bi yol bulurmuyum diye prp falan yapiyormuş yoksa standart prosedürle olacahını snamıyorum

X