Bursa'da burun estetiği

littlegirlblue

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2013
5
1
Merhaba,
Deviasyon problemim var. Özel hastaneden doktorum ameliyatın 8 bin TL olacağını söylediğinden vazgeçmiştim. Bu yaz devlet hastanesinde ameliyat olmak istiyorum. Ama aynı zamanda ciddi şekil bozukluğu da var.
Bursa'da tanıdığınız, bildiğiniz deviasyonun yanı sıra estetik düzeltme de yapan bir KBB uzmanı var mı? Süay Özmen'den randevu aldım. Kendisi KBB uzmanı ama estetik düzeltme de yaptığını duydum. Ama kendisiyle ilgili internet üzerinde pek bir bilgi bulamadım. Bilen, duyan var mı aramızda? Ya da başka bir doktor önerebilecek olan? Bahsettiğim gibi binlerce lira verebilecek durumum yok. Yardımcı olursanız sevinirim. Acil bir durum :KK43:

Canım yeni gördüm bekliyorum mesajını çok sağol 2 aydr kafayı yemek üzereyim karat veremedim bi türlü ama koskoca bursada kimse yazmıyo anlamadım fikirlerini söyleseler nolcaksa karar vermek çok zor çünkü burun çok önemli
Ben de Bursa’da doktor arıyorum, size 8 bin doktor kimdi acaba?
devlette Tamer Yıldırım’ın iyi olduğunu duydum ama pandemiden dolayı ameliyatlar durmuş sanırım.

Ben de Bursa’da doktor arıyorum, size 8 bin doktor kimdi acaba?
devlette Tamer Yıldırım’ın iyi olduğunu duydum ama pandemiden dolayı ameliyatlar durmuş sanırım.
Kimse yazmıyo ya 2 aydır araştırıyorum ben 9 doktorla görüştüm içlerinde en uygun en sıcak samimi gelen dr vedat menderes oldu fiyatida diğerlerine göre uygun 3 aşağı 5 yukarı ama burundan burna farkediyodur tabiki içime sindi ama burunlarını görmedim şekil acısından tatmin edermi bilemedim o yüzden

X