Bursa'da Falcı

Önümüzdeki ay ben de Bursa'ya gideceğim iki günlüğüne,fal baktırmak istiyorum...
Daha önce Karacabey'de fal bakan bir hanım duymuştum ama adını unuttum,bilen var mı?

Son düzenleme:
selam, gidebildim sonunda ve 75tl bayildim. Soyledikleri seyler hayatimla tutarli seylerdi ama hep gelecekle ilgili oldugu icin bilemiyorum tabii cikar mi cikmaz mi. Henuz olmus ya da olmamis bisi yok. Telefonu suanda bir arkadasimda var ama Ozkan herkese bakmiyormus. Biz de onun bir arkadasinin arkadasi vesilesiyle kontaga gectik. Sen bana telini kodlayarak yazarsan ya da ozelden ya da e-mail facebook vs. bisi verirsen nasil kontaga gecebilecegini anlatirim sana :KK66:

kullanıcı adıma direk gmail ekleyebilirsin ... şimdiden çok teşekkürler

Telefonu yok ama ihsaniye yılvar sitesinde oturduğunu duydum.parayla okumadığı için ikna etmek biraz zor olabilir.Sizden bir atletinizi istiyor.Ona 3 gün şifa duaları okuyor.Ben ne okuduğunu sorduğumda allahın isimleriyle ve kurandaki şifa ayetleriyle allahtan sizin için şifa ve huzur istiyorum kendiniz de yapabilirsiniz dedi ama ...onun okuduğu atleti giydiğimde kendimi inanılmaz iyi hissettim.

Slm..!
Bu bahsettiğiniz kişi hangi yılvar da oturuyormuş 5 tane yılvar var diye biliyorum ben. Bu arada bende yılvardayım bizim sitede öyle biri yok acaba hangisi ..?

Birseni soranlar olmuş biz zmnında gitmiştik ama ben hiç tavsiye etmiyorum
Ztn numarasına yok.. Sildim tek bişey bile bilmio öğlen gitmiştim leş gibi alkol kokuyordu cok küfür ediyor
Bişeyde bilmio..

Bence siz karalama kampanyası yürüten birisiniz,
öncelikle Müjgan hanım cicim pastahanesinin karşısında oturmuyor, ikincisi Müjgan hanım büyü yaptığını ilk sizden duyuyorum, 6 senedir müşterisiyim.. Ayrıca Müjgan hanımın kendisinede sordum bu durumu İsviçrede tanıdığım kimse olmadığını ve bana İsviçreden kimse gelmedi dediğinide iletirim..
Bence siz yalancı bir insansınız...

uzun süreden beri buraya bakmamistim üzgünüm cevabinizi gec veriyorum.
Müjgan hanimin almanyada tam hollanda sinirinda bi evde misafir oldugunu. ev sahibinin adinin ayse oldugunu, kadinin o dönem sevgilisinin avusturyali oldugunu. Müjgan hanimin kocasinin o günlerde rahatsizlanip hastanelik oldugunu ( yanilmiyorsam kalpti )bildigime
göre ben süper bi falciyim bundan sonra bana beklerim fal baktirmaya :KK1::KK1::KK1::KK1:

medyum arayan arkadaşlar varsa bana ulaşabilirler

Son düzenleyen: Moderatör:
dikkaldırımdaki gülere gittim bugün kızlar 25 lira için hiç fena değildi aslında olayları biliyo ama kişileri bu kim bu kim diye soruyo oda olmasa gayet iyi olur ama münesser hanım gül hanımı yokladım o fiyatı verirsem pişman olurum kesin diye güleri tercih ettim gelecek için 3 aylık bisüre verdi bakalım oda çıkarsa yazarım ama pozitif enerjisi beni mutlu etti tekrar gidermiyim? diye sorunca kendime sanırım giderim diyorum

Canım evet yeri çok kolay... Normal baktırırsan çok kısa sürebilir. Translıda kendin 3 tane konu belirliyorsun. O konularla ilgili sınırsız soru sorabiliyorsun. Ama normal baktığı falda da her dediği çıkıyor ve her şeyi biliyor... ıstersen ilk gidişinde normal baktır, memnun kalırsan translıyı bir dahaki sefere baktırırsın canım... Gidecek misin?

gül hanım tarot bakıyormu ne kadara bakıoyor numarası varmı verebilirmisniz

Kızlar merhaba .. Uzun zamandır yazdıklarınızı üye olmadan izliyordum ama isterseniz iki kişi daha var .. Özellikle biri Su falına bakıyor ve kesinlikle ne derse çıkıyor .. Yaklaşık 3 yıldır gidiyorum ve çokta devam edenler var. İsim veremiyorum çünkü bu konuda çok hassas ve Hipodrom tarafında isterseniz yerini tarif edebilirim veya tel nosunu verebilirim. 15.- TL ye bakıyor.

Ve Dikkaldırımda Güler Abla var. İstrseniz onun ile de bilgi verebilirim. Kendisi kahve falı ve bakla falına bakıyor ve 20.- TL ücreti. Nokta atışları isabetlidir. Aynı şekilde bilgi isteyen olursa verebilirim.

Deniz Bey için bana daha ayrıntılı bilgi verebilir misiniz? Bugün gidicem sanırım kendisine .

ilk bahserttiğiniz kişi için bilgi verebilirmisniz numarası falan yada adresi

bursada bekir hocaya giden varmı kıslarr ben gittim 1 arkadaşla onu dinledio kudu 3 kere gel dedi bieni bi kere okduu etti tabaga dau yazdı suyunu içir falan dedii burdan giden varmı merak ettm

ben gittim bekir hocaya. eskiden bakım yapıyormuş ama tövbe etmiş. bir defa çağırdı atlete okudu suya okudu ve tabaga birşeyler yazıp verdi. bir ay oldu hala bir değişiklik yok. üzerinde var birşeyler ama ben bakmıyorum artık dedi.

dikkaldırımdaki gülere gittim bugün kızlar 25 lira için hiç fena değildi aslında olayları biliyo ama kişileri bu kim bu kim diye soruyo oda olmasa gayet iyi olur ama münesser hanım gül hanımı yokladım o fiyatı verirsem pişman olurum kesin diye güleri tercih ettim gelecek için 3 aylık bisüre verdi bakalım oda çıkarsa yazarım ama pozitif enerjisi beni mutlu etti tekrar gidermiyim? diye sorunca kendime sanırım giderim diyorum

cnm iyiki de gitemissin Münessere, tam bir rezalet! Hicbir sey bilemiyor. Ne benim ne de arkadasimin hibir seyini bilemedi. Sacma sapan gazetede cikmis resimlerini gösteriyor. sonra üzerindeki kötü enerjiyi alicam diye eliyle boynuna koluna vs. bisiler okuyarak geziniyor. Bol bol dua okumani ögütlüyor ve Kuran okumani. Bunlari ona gitmeden ve okadar para vermeden de yapabilirsin. Yani herhangi bir kaybin yok, paran cebinde kalmis :)

cnm iyiki de gitemissin Münessere, tam bir rezalet! Hicbir sey bilemiyor. Ne benim ne de arkadasimin hibir seyini bilemedi. Sacma sapan gazetede cikmis resimlerini gösteriyor. sonra üzerindeki kötü enerjiyi alicam diye eliyle boynuna koluna vs. bisiler okuyarak geziniyor. Bol bol dua okumani ögütlüyor ve Kuran okumani. Bunlari ona gitmeden ve okadar para vermeden de yapabilirsin. Yani herhangi bir kaybin yok, paran cebinde kalmis :)

ben de demiştim daha önce aynısını....bedavadan para kazanmanın yolunu bulmuş millet ne alaa..o para bir defa kaptırılır arkadaşş..gitmeyenle,henüz parası cebinde duranlar lütfen kulak verin!! münessere yok yere para kaptırmayın..

ben de demiştim daha önce aynısını....bedavadan para kazanmanın yolunu bulmuş millet ne alaa..o para bir defa kaptırılır arkadaşş..gitmeyenle,henüz parası cebinde duranlar lütfen kulak verin!! münessere yok yere para kaptırmayın..

okadar rezildiki benim bile hislerim daha iyidir bu ne yaaa. Aynen katılıyorum arkadaşım sana, agzına sağlık :KK9:. Ben bi daha hayatta gitmem de siz de gitmeyin yazık olur paranıza...

okadar rezildiki benim bile hislerim daha iyidir bu ne yaaa. Aynen katılıyorum arkadaşım sana, agzına sağlık :KK9:. Ben bi daha hayatta gitmem de siz de gitmeyin yazık olur paranıza...

münessere üstüne para verse gitmem,azarlaya azarlaya konuşma tarzındanda hiç hoşlanmadım.yanımdaki arkadaşıma sataştı durup dururken .şu hipodrumda su falına bakan bayanın adres yada telini yazın bi zahmet :KK1:

Son düzenleme:
X