Gelinbaşı ve Gelin Tacı Bursa'da Kuaför...

nesliertn

Miniğini bekliyor =)
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2012
469
48
34
Merhaba kızlar..

Bursada Erdal Gürdal kuaför hakkında bilgisi olan varmı acaba? Önerirmisiniz?

Veya hangi kuaförü önerirsiniz?

yardımcı olursanız sevinirim :):KK12:

Merhaba kızlar..

Bursada Erdal Gürdal kuaför hakkında bilgisi olan varmı acaba? Önerirmisiniz?

Veya hangi kuaförü önerirsiniz?

yardımcı olursanız sevinirim :):KK12:
tam 10 yıldır erdal gürdala gidiyorum
çok memnunum bursa dışında oturmama rağmen saç kesimi ve röfle için memlekete gitmeyi bekliyorum
saçta yaptırmıştım çok memnun kalmıştım. ama gelin saçımı ona yaptırmadım çoooookkkkk fazla fiyat söylemişti.
almirada yaptırmıştım gelin saçımı da.

tam 10 yıldır erdal gürdala gidiyorum
çok memnunum bursa dışında oturmama rağmen saç kesimi ve röfle için memlekete gitmeyi bekliyorum
saçta yaptırmıştım çok memnun kalmıştım. ama gelin saçımı ona yaptırmadım çoooookkkkk fazla fiyat söylemişti.
almirada yaptırmıştım gelin saçımı da.

Teşekkür ediyorum cevap verdiğiniz için. Evlilik fuarında gördüm bu kuaförü daha evvelden duymustum adını sanını. Fuar müşterisi oldugumdan güzel fiyat verdi birçok yere göre. Fiyatların sadece fuar süresince gecerli oldugunu söylediler.

Teşekkür ediyorum cevap verdiğiniz için. Evlilik fuarında gördüm bu kuaförü daha evvelden duymustum adını sanını. Fuar müşterisi oldugumdan güzel fiyat verdi birçok yere göre. Fiyatların sadece fuar süresince gecerli oldugunu söylediler.
rica ederim. o zaman gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. eminim pişman olmayacaksınız.

sonucu merakla bekliyorum.. istediğim model için saçlarımın biraz daha uzaması lazım..uzadığında bende Erdal Gürdal kuaföre gitmeyi düşünüyorum. tabiki yorumuna göre:KK70:

erdal gürdalı bende çok iyi diye duymuştum. bende salaş düşük bir topuz istiyorum iyi bir kuaför lazım.
salih türkmen-enis yelbey hakkında bilgisi olan var mı kızlar ?

Son düzenleme:
hemşeriler lütfen kuaför paylaşın bizimle kafayı yiyicez :KK52: özellikle bayan çalışanı olan :107:

ben emmada gelin saçımı yaptırdım saç topuzdu yani herkezin yapabilceği bir topuzdu ama makyajı bir harika öneririm

Özlücedeki kültür kolejinin karşısındaki viyana kuaförü kesinlikle denemelisiniz nevzat abiye yıllardır gidiyorum ve hiçbir sorun yaşamadım .işinde gerçekten çok başarılı ve bursanın bir numarası diyebilirim.Gelin saçı ve makyajınıda çok iyi yapıyorlar.Özellikle saç boyaları harika ciltte hiç kızarıklık yapmıyor ve doğal ürünler kullanıyor.Daha önce denemediyseniz hemen bir randevu alın derim

X