Mutfak Dekorasyonu bursada mobilya

maviayy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
111
1
arkadaşlar bursadan bildiğiniz kaliteli özgün ve güvenilir mobilya mağazalarından hangilerini tavsiye edersiniz.hiç bir fikrim yok.yazarsanız çok sevinirim

canım ben doğtaşdan aldım.kültürparkın altındaki outlet mağazasından hem çok indirim yapıyolar hmde çok kaliteli ürünleri var.içime sine sine aldım ve fiyata göre çok kaliteli herşey.gündoğdu mobilya var dikkaldırımda orasınıda önermişlerdi bize istersen bide ona bak.ipek mobilayyı asla önermiyorum ucuz ama fiyata göre çok basit ve kalitesiz mobilyaları var.aklımada başka bi yer gelmio bi bak derim doğtaşa :) şimdiden hayılısı olsun güle güle kullannmayı nasip etsin allh.

teşekkür ederim canım.bursada yeniyim ve temmuzda düğünüm var.nerelerden bakacağımı tam kestiremedim.dediğin yere de bakacam.başka önerileri olan arkadaşlar yardımmmm edin bana...

Arkadaşım doğtaşın outlet mahazası hangi semtte ben de mobilyalarımı bursadan almayı düşünüyorumda şimdiden teşekkürlerr.

bursadaki cennet inegöl cnm hiç durma oraya git gür mobilya var saka mobilya var uzkardeşler var onlara gidebilirsin tatlımm şimdiden kolay gelsin

ınegölde allegro mobilyadan aldım fiyatlarıda oldukca uygun sitesinden modellerine bakıp fikir edinebilirsin..Ve inegölde yabancı oldunmu anında kazıklamaya kalkıyorlar oranın yerlisi bir tanıdıkla gitmeye çalış..

Tabikide ınegöl,Türkiyenin heryerinden ınegöl'e mobilya almaya geliyorlar.Mobilya sanayisini gezmeniz en az 2-3 gününüzü alır.

canım biz de mobilyalarımızı inegölden aldım yemek odamın resimlerini koydum bak istersen modeline...

gümüş mobilyadan al bence çünkü inegöldeki birçok firmanın bayisi kalite ve fiyatları da çok iyi eğer hala almadıysanız düşünün derim gümüş mobilya ataevlerde

ayy nerden alırsan al sakın gül mobilyadan almaa ... servıslerı cok kötu .. cok paracılar
ve aldıgımız şeyler cok pahalı olmasına karşın bozuk fln cıktı hep yapmayada soz verıp gelmedıler delırtttıler benı

Benimde yazın düğünüm olcak (Allah izin verirse) kuzenim inegölden almış çok güzel ve değişik mobilyalar var diyor kararsız kaldım Ankarayada bak diyorlar sizce Ankaramı ınegölmü fikir verirmisiniz?

Kızlar istanbulda oturuyorum 28 martta evleneceğim. mobilya bakıyoruz. İstanbulda gitmediğimiz yer kalmadı karar veremedim. Lazzoni de beğendim bir koltuk takımı 6.00 dediler. İnegölü tavsiye edenler oldu. Haftasonu inegöle geleceğiz mobilya bakmaya. sizce istanbuldan gelip orada mobilya bakmak mantıklımı? ben modern ve çok şık mobilyalar bakıyorum. Tercihim beyaz ve siyah. Eğer gelirsek mobilyacılar sitesi falan varmı en güzl ve lüks mağazalar nerelerde? sanırım istanbulun lüks mağazalarından bursanın lüks mağazaları daha uygundur dimi?

X