Doğuma Hazırlık Bursa’da özel hastane

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Herkese merhabalar.
Doğumum 3 ay sonra gerçekleşecek bi aksilik olmazsa şuan özel doruk hastanesine gidiyorum fakat ne odaları içime sindi (eski ve devletten bi farkı yok) ne de oda süsleme namına hiç bir şey göremedim. Doktor desen zaten memnun değildim pek. 3 bin TL olmuş sanırım şuan ki doğum fiyatları ama asla o parayı o kötü odalara ve hemşirelere vermem. Özel hayat hastanesine bakınıyorum lakin pek bilgi yok muayene ücreti olsun doktor ilgisi olsun odaları temiz mi değil mi hiç bilgim yok. Oraya giden hamilelerimiz ya da doğum yapmış annelerimiz var mı bilgi verebilecek? Ayın 5 inde doktor tarihimiz geliyor ona göre oraya geçeceğim.
Arkadadaşım hayat hastanesinde doğum yaptı çok memnundu hemşireler ebe falan çok ilgiliymiş. Doğum ücreti 3000₺(sezaryen) ama muayene ücretini bilmiyorum

Merhaba esentepe hastanesinde doğum yapan var mı? Ben de esentepe gönül doyran a gidiyorum ama hastane hakkında pek bi bilgim yok

Merhaba esentepe hastanesinde doğum yapan var mı? Ben de esentepe gönül doyran a gidiyorum ama hastane hakkında pek bi bilgim yok
Esentepe anadolunun bir şubesi diye biliyorum yani ortaklar gibi bişey sanırım ben ona hiç gitmedim ama anadolu hastanesi bana pek güven vermiyor benim için orasıda aynı direkmen. Siz yine araştırın tabi

Merhaba, bende eylülde Medicanada Okan beyde doğum yaptım. Hastane bence gayet iyi. doğumda ve sonrasında ebelerin ilgisi ve güleryüzüde çok önemli bence. Birde Okan beyin asistanı Zübeyde hanım çooook tatlı. Fiyat değişmediyse 5070 idi bizim doğumumuz.

Medicana güzel hastane kaliteli dr ları çok iyi.ancak ben doğumumda hemşirelik hizmetinden memnun kalmadım malesef

Osmangazi Aritmi hastanesi ilk doğumum orda oldu Adnan Şahin. Doktor dışında hastaneden 10/10 memnunum. Ozellıkle doğum sonrası çocuk doktoru hemşireler vs . Suan Medikabil den mutlu bey gelmiş Osmangazi ye . Muayene için ona gidiyorum. İlk doğumda da ona gidecektim ama erken doğum riskim olduğu icin tam donanımlı hastane tercih etmem gerekiyordu Osmangazi yi önermişlerdi. İyi ki o hastane diyorum ama asla Adnan bey de doğum yapmam bi daha .

2021 yılı için medicana jimer veya acıbademden doğum bilgisi alan var mı arkadaşlar? Ben şu an doktorumun özel muayenehanesine gidiyorum. Hastanelere gitme durumum olmadı fiyat alabilmek için. Birde sonradan doktor değiştirmek sıkıntı olur mu acaba şu an 11+3 üm

2021 yılı için medicana jimer veya acıbademden doğum bilgisi alan var mı arkadaşlar? Ben şu an doktorumun özel muayenehanesine gidiyorum. Hastanelere gitme durumum olmadı fiyat alabilmek için. Birde sonradan doktor değiştirmek sıkıntı olur mu acaba şu an 11+3 üm
Jimerde kart 8000 peşin 7500 ama diğerlerini bilmiyorum

Doruk yıldırımda normal doğum yaptım doktorum embiye yılmaz gayet temiz düzenli ilgi alaka on numara beş yıldız oda süslenecekte ne olucak onu da anlamış değilim 🤦🏻‍♀️
ki zaten pandemi dönemine denk geldiğim için oda süslemeleri yasaklanmıştı hemşireler arkadaşım gibi oldu bir gecede her istediğimi sordum muhabbet ettik korkularım olduğu için hemşireler baş hemşire hepsi beni telkin etti doğum her yerde aynı doğum prensesler gibi dünyalarda olmak isteyenler cüzdanlarını boşaltıp pembemaviyi tercih edebilir 🤌🏻 Konuyu hortlatayım dedim görünce 😝

Jimerin şu an 9 bin diye biliyorum doğum ücretini

X