Bursa'da perde diktirmek istiyorum

tavananna_tavananna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2009
85
0
40
Kızlar merhaba, Bursa'da salonuma perde, tül almak istiyorum. yatak odama da perde ve perdenin deseninden de yatak örtüsü diktirmek istiyorum.Nereden alabilirim uygun fiyatlı olarak?yardımlarınızı bekliyorum..

Kızlar merhaba, Bursa'da salonuma perde, tül almak istiyorum. yatak odama da perde ve perdenin deseninden de yatak örtüsü diktirmek istiyorum.Nereden alabilirim uygun fiyatlı olarak?yardımlarınızı bekliyorum..

canım bende bursada oturuyorum
cumhuriyet caddesi boydan boya perdeci

ve yeşilyaylada luco diye bir yer olması lazım çok güzel modeller var

ben perdelerimi şenocaklar perdeden diktirdim çok kaliteli ve gayet uygun du ama sonra ev değiştirdim perdelerim eksik geldi gündem perdeye gittik toptancı arkadasımız tavsiye etti orayadastorlarımı yaptırdım pahalı geldi bana ama kaliteliydi eski perdelerime baktı çok güzelmiş nereye diktirdin diye bile sordu bende söyledim sonra annem kendi evine ip perde yaptırdı ama sempatik perdeye genc bi çocuk ama gercekten hem kaliteli hem ucuz ykmnin ordan cumhuriyet caddeesine yürüken biraz ilerde sağda küçük bi yer ama kaliteli
not:fazla uzun olmuş......

:KK34:canım merhaba ben perdeleri çok kaliteli ve uygun bi yere yaptırdım ipekhanda özelden ulaşabilirsin istersen bana çok memnun kaldım ben gelen bayılıyo perdelerime

canım merhaba zor bir konu.bende bu konuda çok zorlanmıştım fakat tavsıyem bursa beşevler nilüferde hem üretici hem a dan z ye tüm işçiliklerinden çok memnun oldugum bir firma var tüldenperde tavsıye edebilirim internetten ulaşabilirsin fiyat konusunda özellikle çok memnun kaldık ...şimdiden kolay gelsin...

canım merhaba zor bir konu.bende bu konuda çok zorlanmıştım fakat tavsıyem bursa beşevler nilüferde hem üretici hem a dan z ye tüm işçiliklerinden çok memnun oldugum bir firma var tüldenperde tavsıye edebilirim internetten ulaşabilirsin fiyat konusunda özellikle çok memnun kaldık ...şimdiden kolay gelsin...

arkadaşım bu söylediğin perdecinin ismi ne acaba... Bende perde bakıyorumda...

[sup][/sup]

pardon arkadaşım şimdi fark ettim ismi tüldenperde mi?

ben mavideniz mefrusata yaptirdim, cumhuriyet caddesinde perdecilerin arasindaydi.
cok memnun kaldik.
Dükkan sahibi cok kibar ve anlayisli bi insan, cok güzel ilgilendiler, Perdemide 1 gün icinde söz verdikleri gibi teslim ettiler.
Bana cokta uygun geldi.
1,70 uzunlugunda 2 mekanizmali stora ve japon perdelerinde 350 lira küsür bisey vermistik.

arkadaşlar ben konuyu açalı çok zaman olmuş. tabi ben kazıkçı bir yere diktirdim ama bursayı da bu süreçte öğrenmiş oldum. Cumhuriyet Caddesi'ndekiler çok pahalı. Cumhuriyet Caddesinin Zafer Plazaya yakın taraflarında aralar var. orada hazır perdeler asılmış askılara. işte o aralardan birine dalın. cumhuriyet cadesini bir üst sokağına çıkacaksınız. orada uygun fiyatlı çokça perdeci var. modeller de sürekli değişiyor. Neredeyse yarı fiyatına istediğiniz boyutta diktirirsiniz. kalite de aynı. mutfak, camekan vs gibi alanlar için de hazır perdeler çok uyguna geliyor.

nereleri tavsiye edersiniz.ben diktireceğim.cumhuriyet cad.bi tavsiye üzerine bi perdeci 400-500 arasında olur dedi.bana pahalı geldi.tavsiyeniz?

Merhaba, rica etsem internet adresini verir misiniz? teşekkürler.

X