Davranış Bozuklukları bursada psikiyartist önerisi

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.
merhaba. önvcelikle oğlunuzun sorunu nedir? bahsetmek isterseniz tabi ki. fakat pskiyatrist sonraki aşamada düşünülmesi gerek bir düşünce olmalı. zira çocuk geilişim uzmanlarına danışırsanız onlar gerekli yönlendirmeleri yapacaktır. devet hastanelerinde bulunuyorlar.

devlet hastanesine gittik. Oğlum 20 aylık konuşmuyor dahası beni anlamıyor bir teşhis koymadılar çünkü 3 yaşından önce teşhis koyulamıyormuş. Ben özel bir yere gidip özel eğitim alıp bu sorunu aşmak istiyorum allahın izniyle.

3 yaşından önce konulmaz evet ama bu anlaşılamaması demek değil. çocuğunuzun özel eğitime ihiyacı olup olmadığını anlamak için uygulanabilecek testler var. zira bir iki konuşmayla kimsenin koyabileceği bir tanı değil. sizden ricam Hastanede mutlaka çocukgelişimcisiyle görüşmek istediğinizi belirtin 0 6 yaş çocukların bilişsel zihinsel dil vs. problemlerini anlamak için Danver gelişim tesi yapılıyor Çocuk gelişimci bu alnada uzman size yol gözterecektir. özel eğitim düşünülüyorsa da Ram lara gidilerek belli tanılarla çocuğunuz özel eğitime başlayabilir. geç kalınmaması bu anlamda önemli.

Dörtçelikte Neşe hn. a gittiniz mi? Benim oğlumda konuşmuyordu 3yaşına kadar. Ona gitmiştik. Çok iyi ilgisi testler filan yaptı Bi dene derim.
Şimdi de üniversiteye randevu aldım 19 unda gidicez

Dörtçelikte Neşe hn. a gittiniz mi? Benim oğlumda konuşmuyordu 3yaşına kadar. Ona gitmiştik. Çok iyi ilgisi testler filan yaptı Bi dene derim.
Şimdi de üniversiteye randevu aldım 19 unda gidicez
Benim oğlumda 2,5 yaşında konuşmuyor ama her şeyi anlıyor siz ne zaman ve nasıl çözdünüz bu sorunu cevaplarsanız çok sevinirim

Çok bilgim olan bir konu değil ama bir tanıdığımızın cocuğu da böyle bir problem yasıyordu. Tepki vermiyor adına bile bakmıyordu, meğersem yavrumun kulağı duymuyormus. Minik bi ameliyat gecirdi su an cok iyi. Aklınızda bulunsun

X