Saç Kesim Şekilleri Bursada saç kesimi

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

mkfbob

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2014
3
0
34
Merhaba arkadaşlar; ben aranıza yeni katıldım. Bu yüzden bazı konularda acemiyim:KK43:
Ben Bursada saç kesimi konusunda bir çok defa mağdur edilmiş biri olarak:KK43: güzel istediğim gibi makas izi falan yapmayan kuaför arıyorum. Daha önce güzel saç kestiğine şahit olduğunuz kuaför varsa saç kesim ücretiyle birlikte paylaşırsanız çok sevinirim... Teşekkür ederim şimdiden:)

Merhaba arkadaşlar; ben aranıza yeni katıldım. Bu yüzden bazı konularda acemiyim:KK43:
Ben Bursada saç kesimi konusunda bir çok defa mağdur edilmiş biri olarak:KK43: güzel istediğim gibi makas izi falan yapmayan kuaför arıyorum. Daha önce güzel saç kestiğine şahit olduğunuz kuaför varsa saç kesim ücretiyle birlikte paylaşırsanız çok sevinirim... Teşekkür ederim şimdiden:)

Sheraton Hotel Holofira Kuaförünü önerebilirim ,ben daha önce kuaför arıyordum pek fazla isim öneren olmadı bende

http://www.grupfoni.com/Bursa/v2/ShowProduct?url=holofira-bay-bayan-kuaforu-2 fırsattan alarak denemek istedim .Arkadaşımla gittik bugün ve

ikimizde çok memnun kaldık .Saçımız yıkandı güzelce kesildi, bakımı yapıldı, tekrar yıkandı ve fön çekildi .VE bu kadar hizmete 20 tl verdik, kısa süre

için böyleymiş bence kaçırmayın derim :) Birde sadece kırıklarını aldırmak istiyorsan kesinlikle fazladan kesmiyor diğer kuaförler gibi , tam istediğin

boyutta kesiyor .:nazar:

Bende ariyorum guzel bu kuaför. Kuaforden degismis bir imaj ve memnun kalarak cikmak istiyorum. ...

Fiyatının üstünde bir hizmet kalitesi arıyorsanız ve Nilüfer de iseniz Beşevlerde Tamer Mercan a gidin ve işini seven insanlarla tanışın... bi gidin ne demek istediğimi anlayacaksınız...

X