bursada tüpbebek yaptıran var mı

• Konu Sahibi dersim_78
hayırrrrrrrrrrrrrrrr

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi dersim_78
evet dersim bende bursa tüp bebek merkezindeyim ayın on üçünde sabah saatlerinde orda olacak olan varsa görüşelim

• Konu Sahibi dersim_78
hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi dersim_78
ırmakcım sono uygulaması nedir?Aydınlatırsan sevinirim.İnşallah ırmakcım gönlümüze göre olur.Sen şimdi yeni başlıyorsun sakin ol ve kendini kasmamaya bak sukunetini bozma mümkün olduğunca rahat ol ve süreci kontrol altında tutmaya çalışma rahat ol neyse o olacak zaten senin sukunetin sadece sana ve senin bebeğine yarayacak.Bütün gelişmelere rağmen ben hala bozmadım sakinliğimi ve bekliyorum.Durumum çok kıritik belki okumuşsunuzdur diğer formlardan yapılan ilk üç kan değerim pozitif ama artış olması gerekenin çok altında dış gebelik olma riski,boş gebelik olma riski vede hiç bir şey olmama riski var .Ama yinede sabırla ayın 13 'nde keseyi daha sonrasındada kalp atışlarını duymayı umudediyorum.Allah hepimizin muradını hayırlısıyla versin inşallah.Bu arada tekrar tedavin hayırlı olsun canım.

• Konu Sahibi dersim_78
kendimi çok kasıyorum.çünkü benim herşey biranda gelişti.1 buçuk yıllık evliyim.sende durmunu haberdar edersen sevinirim.derdi veren allah dermanınıda verir

• Konu Sahibi dersim_78
daha çok yenisin ırmak sorunun ne canım neden kızıyorsun ki kendine kızılacak bi şey yok biz sadece diğerlerinden daha özel insanlarız.Ben dokuz yıllık evliyim ilk dört ay korunduk o gün bu gün istiyoruz ama hiç bu kadar yakınlaşmamıştım bunun da sonu ne olacak belli değil ama hiç bozulmuyorum bizler güçlü mücadeleci insanlarız sakın üzülme

• Konu Sahibi dersim_78
sağol canım bana büyük moral verdin

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi dersim_78
ben daha önce 3 tane deneme istanbulda bir hastanede denedik hepsi negatif daha sonra geçen sene bursa tüp bebek merkezinde denedik ve tuttu ama bebeklerimi kaybettim şimdi dinlenmedeyim kısmet yüce mevla herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallah hepimize benim dr özer kutlu

merhaba ...doğum kontrol hapım bitti ve yaklaşık 3 gün önce lucrin iğnelerine başladım..eşimden kaynaklanan sebeblerden dolayı microenjeksiyon tedavisine başladık..hakkımızda ve hakkınızda hayırlısı...

Son düzenleme:
ben daha önce 3 tane deneme istanbulda bir hastanede denedik hepsi negatif daha sonra geçen sene bursa tüp bebek merkezinde denedik ve tuttu ama bebeklerimi kaybettim şimdi dinlenmedeyim kısmet yüce mevla herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallah hepimize benim dr özer kutlu

canım bende ilk denememi iyidir diye malesef istanbulda yaptırdım.Ama hayatımın en büyük hatasını yapmışım şimdi bursada yaptırdım ve pozitif değerleri gördüm ama kan değerlerimde yeteri kadar artış yok bu yüzden daha ne olduğu belli değil ayın on üçünde kese görmeye gideceğiz yani mucize bekliyorum.Ama bursada yaptırmaktan memnunum.Canım sanada Allah kolaylık versin ama yazını okurken içimden şu geçti bu sefer kesin olur

merhaba ..ben de acıbadem de başladım.doğum kontrol hapım bitti ve yaklaşık 3 gün önce lucrin iğnelerine başladım..eşimden kaynaklanan sebeblerden dolayı microenjeksiyon tedavisine başladık..hakkımızda ve hakkınızda hayırlısı...

seybaycım tedavin hayırlı uğurlu olsun rahat ve huzurlu olmaya bak sevdiğin şeyleri yap sen ne kadar rahat ve huzurluysan tedaviye o kadar yardımcı oluyorsun tez vakitte Allahım hepimize sağlıklı sıhhatli bi şekilde kucağımıza almayı nasip etsin.Aminnnn

canım bende ilk denememi iyidir diye malesef istanbulda yaptırdım.Ama hayatımın en büyük hatasını yapmışım şimdi bursada yaptırdım ve pozitif değerleri gördüm ama kan değerlerimde yeteri kadar artış yok bu yüzden daha ne olduğu belli değil ayın on üçünde kese görmeye gideceğiz yani mucize bekliyorum.Ama bursada yaptırmaktan memnunum.Canım sanada Allah kolaylık versin ama yazını okurken içimden şu geçti bu sefer kesin olur

bursa tup bebkte dr kim canım.............güzel dileklerin için çok teşekkür ederim inşallah hepimiz için en hayırlı olanı yaşarız:eek:

armağan bey canım doktorum senin doktorun kim
dr özer kutlu geçen sene kısa bir süre ordaydı şimdi özel muayenesinde tekrar yumurta toplamayı ve transfer işlemini yaparken geliyor bursatup bebek merkezine armağan beyide tanıyorum çok iyi bir dr

merhaba kızlar bende bursa tüp de yaptıracağım herhalde nasıl memnun musunuz.Gerçi takibini kendi dr.um yapacak ama toplama ve transferi orda düşünüyoruz.

merhaba kızlar bende dr armağan beyin hastasıyım.sono işlemimde rahimimde problemim olduğu söylendi.dün ameliyatla armağan bey rahimdeki parçaları aldı.şimdi tedaviye devam ediyaroum.benim sürecim daha uzun ve zor bir süreç.inşallah hayırlısı olur.

X