Bursada yaşayan ve benim gibi ayrılık acısı çeken kızlar bi buluşma yapalım dert akşamı ??

Sedaaaaa16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2017
11
0
30
Sevgilimden ayrıldım kimse anlamıyor ne hissettiğimi evlilik hazırlığındaydım hiç bi yere sığamıyorum çevremdekiler telkinliyor beni ama anlamıyorlar benim durumumda olan kızlarla dertleşmek istiyorum . Varsa benim durumumda olanlar yazsınlar hatta bi yer belirleyip görüşelim

Evleneceğin insan güvenini paramparça etmişken nasıl internetten birileriyle buluşmaya güvenebilirsin ki?
Ayrıca tüm ayrılmışlar buluşup ne yapacak ki? Eski sevgililerinizin büstünü yaptırıp atış talimi mi yapacaksınız? :KK51:

Buluşmak riskli olabilir ama burada senin durumunda olan bir sürü insan vardır. Onlarda yazar şimdi. İyi gelir sana da.

Napicaksiniz acaba toplanıp hiç tanimadiginiz insanlarla yukarda arkadaş çok güzel yazmış ağıt mi yakicaksiniz :110:

Yazdığınız yorumlara saygı duyuyorum ama çok karışık bi haldeyim ve çevremdekiler hissedemiyorlar ne yaşadığımı çünkü onlar benim duygularımdan uzaklar . Sadece beni anlayabilecek kişilerle konuşmak istiyorum psikoloğa dahi gittim ,doğa yürüyüşlerine çıktım fayda vermiyor .

Arkadaşlar bence hemen eleştiri oklarını fırlatmayalım.. Belli ki acı çekiyor, zor durumda, insan böyle anlarda acısı geçsin hafiflesin diye aklına ne gelirse yapmaya ya da destek almaya çalışıyor. Evet gerçekten de yaşamayan bilemez.
Neredeyse bir yıl olacak ama evliliğin eşiğinden döndüm çok acı çektim çok zor atlattım.
O yüzden seni çok iyi anlıyorum. Ama lütfen sakin kalmaya çalış ve şunu hiç aklından çıkarma bu hayatta kader diye geçilmez bir kale var. O olmaz diyorsa bir şeyler olmuyor, sen ne yaparsan yap olduramıyorsun, Hayat seni şu an önemli bir şeyle imtihan ediyor, ama bu yaşadıkların sayesinde güçleniyor daha iyi savaşmaya başlıyorsun. Ve acı hiç bir zaman ilk gün ki gibi kalmıyor, tıpkı bir yerin kesildiğinde oluşan yara gibi..her gün biraz daha üstü kapanıyor.
Neden diye soruyorsun eminim niye benim başıma geldi, neden acı çekiyorum, başkaları mutlu iken ben neden mutsuzum gibi bir sürü soru çınlıyor kulaklarında..Ama dedim ya zaman her şeyin ilacı, şimdi neyi ne kadar söylesem de yaşayarak görmek durumundasın.. Umarım hakkında hayırlısı olur. Uzun zaman olmuş son durumun nedir bilmiyorum ama dilerim ki daha iyisindir.Yazmak istersen her zaman dertleşir konuşuruz, ama buluşma hususu hakikaten sağlıklı bir karar olmaz, bu platformun sağladığı en büyük kolaylık tanımadığın insanlarla ortak dertleri paylaşıp rahatlayabilmek, psikoterapi gibi. Bana ciddi anlamda fayda sağladı, burada paylaşmaya devam et bence
Sevgiler, selamlar

X