Burun ameliyatı oldum alçı çıktıktan sonra çok beğenmiştim ama ödemlerden mi bilmiyorum şu anda beğenemiyorum. Sizce bir sorun var mı?

Merhaba, 1 ay önce burun estetiği ameliyatı oldum. Hafif kemerli, yüzüme göre büyük, ucu düşük bir burnum vardı. Alçı çıktığında çok beğenmiştim şiş olduğunu da hesaba katarak. Bandajlar alındığında korkunç şişmişti ve aynaya bakamıyordum. Şu anda çok az indi ama sanki hepsi burun ucuma toplandı gibi. Daha önce bu ameliyatı geçirenler bakabilir mi? Herhangi bir sorun görünüyor mu? Çok kafaya takıyorum maddi manevi beni oldukça zorladığı için. Güzel bir sonuç istemiştim.
Burnun tam oturması ödemin gitmesi şekil olarak oturması benim 1 yılı buldu dikkatlice koru burnunu

Teşekkür ederim, hiçbir sorun yok. Bahsettiğiniz yan yatma, sümkürme vs ilk birkaç aydan sonra düzeldi. Şimdi hiçbir sıkıntı yok. Nefes almam da iyi. Ufak tefek ödemler kaldı sadece.
115 gün oldu halen sümküremiyorum. Yan da yatamıyorum ve yağlanmanın devamıda cabası herhalde :KK43:

Merhaba. İnsanların dediğine bakmayın. Benim de üçüncü ayım. 1. ay cidden ödemin en belirgin olduğu, en palyaçoya benzediğim zaman :) Kesinlikle iki aya farkı göreceksiniz. Ayrıca şu an için bile gayet güzel.

Karşıdan çok güzel görünüyor, söylemeseniz asla estetik olduğunu anlamazdım. Yandan ucu biraz uzun duruyor o da ödemdendir. Ödem geçince çok doğal görünümlü güzel bi burun olucak çok belli. Kime yaptırdınız acaba?

Bana burnun normal geldi. Estetik gibi de durmuyor. Beğendim benteşekkür ederim
Merhaba. İnsanların dediğine bakmayın. Benim de üçüncü ayım. 1. ay cidden ödemin en belirgin olduğu, en palyaçoya benzediğim zaman :) Kesinlikle iki aya farkı göreceksiniz. Ayrıca şu an için bile gayet güzel.
Çok teşekkür ederim evet zaten hoşuma gitmeyen şey o uzunluk ve burun ucunun top gibi olması. Umarım ödemdendir 😊

Karşıdan çok güzel görünüyor, söylemeseniz asla estetik olduğunu anlamazdım. Yandan ucu biraz uzun duruyor o da ödemdendir. Ödem geçince çok doğal görünümlü güzel bi burun olucak çok belli. Kime yaptırdınız acaba?
Beğenilmesi beni çok mutlu etti çünkü maddi manevi zor bir süreç. Teşekkür ederim cevabınız için. Alçı çıktığında çok beğenmiştim zaten. Ödemler mutsuz etti sanırım. Doktorumu özelden yazarım size 😊

1 aylık mı , 5-6 ay olmuş sandım
baya düzgün görünüyor, yan profillerden gayet güzel. ilk fotoda şişliklerin olduğu çok belli tabiki.
onlar inince daha güzel olacaktır, yüzünüze yakışmış

1 aylık mı , 5-6 ay olmuş sandım
baya düzgün görünüyor, yan profillerden gayet güzel. ilk fotoda şişliklerin olduğu çok belli tabiki.
onlar inince daha güzel olacaktır, yüzünüze yakışmış
Evet henüz 1 ay oldu ve kalın deriliyim. Baya şiş ama çok geriliyor gülünce falan. Teşekkür ederim bu arada umarım zamanla daha iyi olur 😊

merhabalar nasıl oldu burnunuz ödemi indi mi ucu şekillendi mi? benim de top gibi şu an endişe ediyorum

İlk aylarda göz altları bile daha tuhaf görünüyor.önden baya şiş, yandan da şekillenir daha.Düşük oldu diye üzülmektense biraz estetik olduğu belli olsun diyenlerdenim ben.

Beğenilmesi beni çok mutlu etti çünkü maddi manevi zor bir süreç. Teşekkür ederim cevabınız için. Alçı çıktığında çok beğenmiştim zaten. Ödemler mutsuz etti sanırım. Doktorumu özelden yazarım size 😊
Bana da yazar mısınız bu arada çok güzel olmuş burnunuz

X