Burun ameliyatı sonrası, Burun kenarındaki çukur da derinleşme ?

cnm burnun çok gzel sanki bnmde sol tarafımda bi ilginçlik var bugun 7 .günüm alçım çıkıcak bkliyorum işde

cnm burnun çok gzel sanki bnmde sol tarafımda bi ilginçlik var bugun 7 .günüm alçım çıkıcak bkliyorum işde
yok değil işte hala eğrii yakında üniversitee hastanesinee gidicem kbbciye d,iyolarkii okuduğun üninin tıp fakültesinde ameliyat olursan cok ucuz olurmuşş burnumun düzeldiği yok yanii bana öyle geliyo

aynı şey bende de var..kanatların yanakla birleştiği yer cukur..ameliyattan sonra oldu..yani kendimi cok incelediğim için farkediyorum..ve aynı şekilde benim burnumda önden egri..yani yandan tam istedigim gibi cok güzel ama önden eski burnumun egikliği devam ediyor.tabiki eski burnumla kıyaslarsak bin basar şuanki burnum..ve iyiki de olmuşum..ama önden muntazam bir burnum malesef yok..bakıyorum cogu estetik burunda yamukluk var:1ninca:

canım bende de burun kanatları çöktü.revizyon olcam.ama önce doktora dava açıcam.beni eklermisin

canım aynı sorunu bende yaşıyorum burun ucumun sağ tarafı daha şiş o yüzden soldan bakılınca sağa kaymıs gibi duruyor ama sağdan profil cok güzel moralim cok bozuk inşallah gecer :KK43:

aynı şey bende de var..kanatların yanakla birleştiği yer cukur..ameliyattan sonra oldu..yani kendimi cok incelediğim için farkediyorum..ve aynı şekilde benim burnumda önden egri..yani yandan tam istedigim gibi cok güzel ama önden eski burnumun egikliği devam ediyor.tabiki eski burnumla kıyaslarsak bin basar şuanki burnum..ve iyiki de olmuşum..ama önden muntazam bir burnum malesef yok..bakıyorum cogu estetik burunda yamukluk var:1ninca:

Bende 2. kez ameliyat olacağım önden eğrilik yüzünden... Senin doktorun kimdi acaba?

mrb kızlar.. ya aynı sıkıntı bende de var arkadaşlar :KK43: ben de 2007 yılında ameliyat oldum eskisine nazaran iyi burnum tabi ama benim de burnumda hala eğrilik var be bir tarafında çökme oldu :KK43: sanki diğer tarafı da hafif çökmüş gibi daha ne kadar çökecek bilmiyorum sanıırım ben de ikinci ameliyatı olucam ya da dolguyu araştırıyorum kafama yatarsa onu yatırıcam kızlar galiba estetikten kurtulamıycam hastalık falan mı acaba :KK43: ama napalım adam gibi yapsalar işlerini bu doktorlar biz de sorun yaşamazdık öyle değilmi? dava açmak için zaman aşımı falan var mı acaba kızlar bilgisi olan var mı ?

Hiçbir estetik ameliyatı sonrası hiçbir doktor size Jilet gibi bir burun yapamaz. Doktorun amacı mükemmel bir burun yapmak değil, hastanın yüzüne uyumlu, nefes problemi olmayan bir burun yapmaktır. Tv de gördüğünüz ünlülerin burunları bile kamera uzaktan zoom yaparak çektiği için ufak tefek sorunları kapanıyor. Bu estetik olmayan burunlarda bile böle. Mutlaka ufak tefek deformasyonlar olur. Hiçbir zaman Jilet gibi sorunsuz bir burun olmaz.

Bencede burnun gayet ii görünüo zaten doğal görünümlü estetik böle olmalı, gayet başarılı

cok cok cok teşekkür ederim cok mutlu oldum :) amaaa dediğim gibi burnumun diğer tarafı daha şiş hala eğri gibi görünüyo senağlama hatta eğri :KK43: umarım şişi inincee yarattığı cizgide yok olur

onun dışında yeterli parayıı sağladıktan sonra ameliyat olmak hiçde zor bişey değil :) özlüyorum bilee hiç korkulcak bişey yok ameliyatta

ama gercekten eğrilik gitmez diyee korkuyorum karar verdim uniyee coık calışcam ama sorunlarım gitmezse kazansam bile gitmiyicem bi daha ameliyat :KK43:

cnm unıyle burnunun ne alakası war hem şoyle dusun unıye gıt hemen bıtır paranı kazan we en guzel revızyonu yaptr bukadar basıt,) ayrıca burnun cok sırın cnm ınsan elınde olanın kıymetını bılmıor hep bir problem buluyor we boylece mutsuz olmayı yıne we yıne basarıyor sorun burunlarımızda dııl beynımızde bıtıo bence..onemlı olan beynımızdekı problemlerı aşmak bak ozaman huzur da mutluluk da kendılıgınden gelıcek burnun da sana daha guzel gozukucek ne burunlu ınsanlar war mutlu olmayı beceren kendınle barısık onları ornek almak lazım bıraz da,)

mrb kızlar.. ya aynı sıkıntı bende de var arkadaşlar :KK43: ben de 2007 yılında ameliyat oldum eskisine nazaran iyi burnum tabi ama benim de burnumda hala eğrilik var be bir tarafında çökme oldu :KK43: sanki diğer tarafı da hafif çökmüş gibi daha ne kadar çökecek bilmiyorum sanıırım ben de ikinci ameliyatı olucam ya da dolguyu araştırıyorum kafama yatarsa onu yatırıcam kızlar galiba estetikten kurtulamıycam hastalık falan mı acaba :KK43: ama napalım adam gibi yapsalar işlerini bu doktorlar biz de sorun yaşamazdık öyle değilmi? dava açmak için zaman aşımı falan var mı acaba kızlar bilgisi olan var mı ?

10 yıla kadar dava açma hakkı varmış hastaların hekimlere karşı...

Hiçbir estetik ameliyatı sonrası hiçbir doktor size Jilet gibi bir burun yapamaz. Doktorun amacı mükemmel bir burun yapmak değil, hastanın yüzüne uyumlu, nefes problemi olmayan bir burun yapmaktır. Tv de gördüğünüz ünlülerin burunları bile kamera uzaktan zoom yaparak çektiği için ufak tefek sorunları kapanıyor. Bu estetik olmayan burunlarda bile böle. Mutlaka ufak tefek deformasyonlar olur. Hiçbir zaman Jilet gibi sorunsuz bir burun olmaz.

katılmıyorum sende bıraz sans doktorda da fazlasıyla tecrube ve yetenek olursa sonuc mukemmel olabılıor ve hasta cok mutlu olabılıor..sansı bız ayarlayamayız ama tecrubelı ve yeteneklı doktoru secmek kendı elımızde..boylece kısmen de olsa sansımızı kendımız yaratmıs olurz..doktor secımınde de en onemlı sey benım onerım eskı hastalarının oncesı we sonrası fotolarına bakmanız,bunu yapmadan bı doktora guvendım demeyın..doktor ii burun yapıo olabılır ve herkez de begenıo olabılır ama yaptıgı burunlar sızın ıstedıınız we tarzınız olan burun deıldır o yuzden bunlara dıkkat edın we kendı ıstedıınız tarzda burunlar yapan doktorlara yonelın we bıraz da sansınız warsa alın sıze jılet gbı burunlaar,)

dolunay bende dava açmayı düşünüyorum hayırlısı olsun bakalım

Benim okul arkadaşlarımdan biride çok kötü bir operasyon geçirmiş oda başvuracak.Sonuçta insanların parasını alıp mağdur edip ortada bırakmaya kimsenin hakkı yok...

aslındaa diğer profilim sağ profilimin resminii hiç cekmedim biraz sağa döndürsem burnum hep eğri cıkıyo ama sol ve normal profilim alttaki ama resimde belli olmuyo ama cukur diğer profilimde ama bu taraftada var daa cok değişik iki profilim ama ya öss yi kazansam uniye gitmem düzelmezse o derece psikolojimi bozuyo

burnun gerçekten güzel olmus

X