burun ameliyatı sonrası burun ucu

Mabdagil

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2021
16
2
37
Valla ben de çok kararsızım. Birkaç kişiyle daha görüştüm ama nedense güven vermediler bana. Mustafa hoca konusunda da hastalarıyla konuştum, memnunlar ameliyatlarondan açıkcası bende beğendim burunlarını ama konuştuğum hastalarının çoğu hastanesinden şikayetçi. Kontrollerde muayeneye parası alıyorlarmış. Başka hastanede ameliyat etmemi istesem, sizce ayıp olur mu?

Lagila

Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2020
17
2
28
Valla ben de çok kararsızım. Birkaç kişiyle daha görüştüm ama nedense güven vermediler bana. Mustafa hoca konusunda da hastalarıyla konuştum, memnunlar ameliyatlarondan açıkcası bende beğendim burunlarını ama konuştuğum hastalarının çoğu hastanesinden şikayetçi. Kontrollerde muayeneye parası alıyorlarmış. Başka hastanede ameliyat etmemi istesem, sizce ayıp olur mu?
Bence olmaz ama kabul etmez diye düşünüyorum anlasmali oldukları için

herhangi birisi

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2019
12
2
39
merhaba 2,5 ay önce burun ameliyatı oldum. Burun ucum çok sert ve kalkık. bu durum beni çok üzüyor. bu sertlik yumuşuyor ve normal bir burun gibi duruyor mu? ne kadar zamanda oluyor. kast katı bir burun . sanki birisi alıp yüzüme yapıştırmış gibi. tecrübelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum.
Kalkık olması yapılış biçimiyle ilgilidir tabi ama sertlik doğal. Benim yaklaşık 10 yıl oldu yaptirali ucu sert tabi. Yani birinin burnunun ucuna bastirinca ıçine doğru gider ya, benimki taş gibi sert. Bi de insanlar konuşurken burun uclari hafif hafif oynuyor ama ameliyatlı buyrun uclari tamamen hareketsiz kalıyor. Sertlik bence hiç önemli değil ama keşke benimki de kalkık olsaydı