burun ameliyatı sonrası burun ucum çok kalkık oldu

ihave0thingstolose

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2023
75
-18
23
2 hafta oldu ameliyat olalı ve cevremdekilerde biraz kalkık olmus diyorlar kötü hissediyorum sert ve şiş zaten ucu bide kalkık duruyor inermi? yani hep böyle kalmıcak dimi? bide ben kalın deriliymişim düşme riski olduğundan mı yaptı doktor öylr bilmiyorum aranızda burun ucu inen varmı varsa kaçıncı ayda iniyor

Düşme payını dikkate alarak doktor bir tık kalkık yapmış olabilir oturdukça burun iner ama nekadar kalkık olduğuna bağlı

Doktorum uyguladığı yönteme de bağlı benimki de kalkık oldu, iner dediler ama çok az indi malesef. Yine de burun inmese bile yüze oturuyor bir süre sonra .

Bende de aynı sıkıntı var. Seninki 2 hafta olduğu için bir tık daha inecektir ama sanki çok inmiyor ben 2. Aya gireceğim ilk hali kadr kalkık gelmiyor gözüme fakat hala kalkık ve kısa. Gözün biraz da olsa alışır zamanla. Ama tam iner mi sanmıyorum ya ben 🥺 sabretmekten başka çare yok...

Bende de aynı sıkıntı var. Seninki 2 hafta olduğu için bir tık daha inecektir ama sanki çok inmiyor ben 2. Aya gireceğim ilk hali kadr kalkık gelmiyor gözüme fakat hala kalkık ve kısa. Gözün biraz da olsa alışır zamanla. Ama tam iner mi sanmıyorum ya ben 🥺 sabretmekten başka çare yok...
3. Haftam doldu... sabredemiyorum gerçekten garip garip bakıyor herkes

3. Haftam doldu... sabredemiyorum gerçekten garip garip bakıyor herkes
:KK43: çok üzücü seni iyi anlıyorum ama bu süreçte sadece beklemek düşüyor bize.. ilerde de para olunca ilk fırsatta iyi bir Dr a revizyon yolu görünüyor. Çünkü ben düşündükçe kafayı yicem. Ömür bu şekilde geçmez ki. Az da olsa düzeltilse razıyım. Bazen aşırı itici geliyor gözüme :KK43:( psikolojim bozuldu ya iki ayda.s

X