Burun ameliyatı sonrası takıntı ve pişmanlık

Dolunaycicegi7

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2023
13
4
28
Merhabalar,

Ben gerçekten çök pişmanım burun ameliyatı olduğum için. O kadar araştırmama rağmen ve en iyi doktoru bulmak için beklememe rağmen burnumdan hiç memnun değilim. Ben bir yıl önce burun ameliyatı geçirdim. Doktoruma tek istediğim şeyin doğal olmasını söylemiştim. Doktorum sanki benim inadima burnumu çok yapay yaptı. Hiçbir şekilde doğal durmuyor, burun delikleri asimetrik, burun deliklerim asimetrik oldukları için burnum önden asimetrik duruyor, ve sağ burnumun deliğinin altında bir sertlik var. Bir yıl geçti ve çok umuyordum bu bir yıl içinde bu sorunların çözüleceğine. Ben hatta iki ay önce küçük bir prosedür geçirdim doktorum Asimetri düzeltmek için birazcık kıkırdak aldı deliklerim birazcık düzeldi ama hala çok asimetrik. Etrafındakilerin hepsi eski burnumun daha iyi olduğunu söylüyor. piskolojim inanılmaz bozuk ve bunu bir takıntı haline getirdim. Gerçekten artık ne yapacağımı bilmiyorum ikinci ameliyatı düşünüyorum ama tehlikeli olduğunu söylüyorlar ve gerçekten de ameliyat şans işi birincisinde şansım yaver gitmedi bununda gitmeyeceğininden korkuyorum. Doktoruma bütün sıkıntılarımı söyledim kendisi bu kadar takmamı söyledi ama onun için kolay. Benim eskiden çok uzun eyri bir burnum vardı dediğim gibi çok doğal bir burun istemiştim onun yerine küçük çok kalkık bir buruna sahip oldum. Hiçbir şekilde bence yüzüme uymuyor. Yani 100 metreden belli burnumu yaptırdım ve bu beni çok rahatsız ediyor. Eski burnumdan nefret ederdim ama öyle bir duruma geldim ki eski burnumu özlüyorum ve çok pişmanım.

Eklentiler

• IMG_2593.jpeg
    IMG_2593.jpeg
    118,5 KB · Görüntüleme: 1.047
  • IMG_2490.jpeg
    IMG_2490.jpeg
    92,4 KB · Görüntüleme: 1.076
  • IMG_2596.jpeg
    IMG_2596.jpeg
    27,9 KB · Görüntüleme: 1.037
  • IMG_2595.jpeg
    IMG_2595.jpeg
    13 KB · Görüntüleme: 1.045
  • IMG_2598.jpeg
    IMG_2598.jpeg
    41,3 KB · Görüntüleme: 1.050
  • IMG_2594.jpeg
    IMG_2594.jpeg
    12 KB · Görüntüleme: 1.016
  • IMG_2604.jpeg
    IMG_2604.jpeg
    67,5 KB · Görüntüleme: 1.001
  • IMG_2603.jpeg
    IMG_2603.jpeg
    85,3 KB · Görüntüleme: 999
  • IMG_2601.jpeg
    IMG_2601.jpeg
    11,6 KB · Görüntüleme: 1.019
Bence burnunuz gayet güzel oldukça hoş ve doğalımsı duruyor. Ameliyatlardan sonra elbette ifade yüz değişikliği olur. Alışması zor kafaya taktıkça hiç alışamazsınız. Etrafınızdaki insanları biraz sorguladım pek iyi niyetli gibi durmuyor çünkü fotoğrafta asla kötü bir burun göremedim. Çok çok hoş. Asla kafanızı takmayın herkesin yüzünde daima asimetri vardır gözler bile simetrik değil burun deliklerinde asimetriler de oldukça doğal. Ben çok beğendim burnunuzu, bence kötü yanlarına değil (ki bence yok) iyi yanlarına odaklanın gayet güzel hayırlı olsun.

Merhabalar,

Ben gerçekten çök pişmanım burun ameliyatı olduğum için. O kadar araştırmama rağmen ve en iyi doktoru bulmak için beklememe rağmen burnumdan hiç memnun değilim. Ben bir yıl önce burun ameliyatı geçirdim. Doktoruma tek istediğim şeyin doğal olmasını söylemiştim. Doktorum sanki benim inadima burnumu çok yapay yaptı. Hiçbir şekilde doğal durmuyor, burun delikleri asimetrik, burun deliklerim asimetrik oldukları için burnum önden asimetrik duruyor, ve sağ burnumun deliğinin altında bir sertlik var. Bir yıl geçti ve çok umuyordum bu bir yıl içinde bu sorunların çözüleceğine. Ben hatta iki ay önce küçük bir prosedür geçirdim doktorum Asimetri düzeltmek için birazcık kıkırdak aldı deliklerim birazcık düzeldi ama hala çok asimetrik. Etrafındakilerin hepsi eski burnumun daha iyi olduğunu söylüyor. piskolojim inanılmaz bozuk ve bunu bir takıntı haline getirdim. Gerçekten artık ne yapacağımı bilmiyorum ikinci ameliyatı düşünüyorum ama tehlikeli olduğunu söylüyorlar ve gerçekten de ameliyat şans işi birincisinde şansım yaver gitmedi bununda gitmeyeceğininden korkuyorum. Doktoruma bütün sıkıntılarımı söyledim kendisi bu kadar takmamı söyledi ama onun için kolay. Benim eskiden çok uzun eyri bir burnum vardı dediğim gibi çok doğal bir burun istemiştim onun yerine küçük çok kalkık bir buruna sahip oldum. Hiçbir şekilde bence yüzüme uymuyor. Yani 100 metreden belli burnumu yaptırdım ve bu beni çok rahatsız ediyor. Eski burnumdan nefret ederdim ama öyle bir duruma geldim ki eski burnumu özlüyorum ve çok pişmanım.
çok samimi söylüyorum eski burnunuzdan çok daha iyi duruyor burun ucunuz biraz düşer zamanla düşünce gözünüze daha hoş gelir moralinizi bozmayın hiç

Eski burnunuzun daha iyi olduğunu söyleyenler kimse en acilinden uzaklaşın sizi üzmek isteyen kişiler ancak böyle yorum yapabilir gayet hoş burnunuz😊

Merhabalar,

Canım burnun inanılmaz güzel olmuş. Benim 5 ay oldu burnum yan profilden o kadar kalkık ki .Bir arkadaşım bana onden bastırmış yandan da burnunu çok kaldırmıs demişti. 5 ay oldu ve 5 aydır dışarı bile çıkmadım doğru dürüst. Ben sana burnumu atsam bu nası bir şey dersin .Burnun bence çok güzel olmuş. İnsan kentindeki değişiklikleri kabul edemiyor.Dogallik her şey. Biz avrupali değiliz ama hepimiz avrupali olmaya aşırı ozendirildigimiz için böyle burun estetigi saçmalıklarını çıkardık. Burnunda kemer olan biri burun ameliyati olursa yüzü tamamen değişir zaten ve kentindeki değişikliğe alışak kolay olmaz .Keşke kendi burnuma hiç takmasaydım ki yan profilden bir sıkıntısı da yoktu .ikinci ameliyati da olacam ama hiçbir seyn garantisi yok .Senin burunda bir sıkıntı yok bence burnunu daha fazla bir şey yaptirtma ....

Canım burnun inanılmaz güzel olmuş. Benim 5 ay oldu burnum yan profilden o kadar kalkık ki .Bir arkadaşım bana onden bastırmış yandan da burnunu çok kaldırmıs demişti. 5 ay oldu ve 5 aydır dışarı bile çıkmadım doğru dürüst. Ben sana burnumu atsam bu nası bir şey dersin .Burnun bence çok güzel olmuş. İnsan kentindeki değişiklikleri kabul edemiyor.Dogallik her şey. Biz avrupali değiliz ama hepimiz avrupali olmaya aşırı ozendirildigimiz için böyle burun estetigi saçmalıklarını çıkardık. Burnunda kemer olan biri burun ameliyati olursa yüzü tamamen değişir zaten ve kentindeki değişikliğe alışak kolay olmaz .Keşke kendi burnuma hiç takmasaydım ki yan profilden bir sıkıntısı da yoktu .ikinci ameliyati da olacam ama hiçbir seyn garantisi yok .Senin burunda bir sıkıntı yok bence burnunu daha fazla bir şey yaptirtma ....
Dediğiniz gibi Doğallık her zaman daha iyi. Ben o kadar araştırmama rağmen bu sürecin bu kadar zor olduğunu psikolojikmen farkında değildim. Burnumdan nefret ediyordum ama şimdi o kadar pişmanım ki yaptırdığımda. Insanın psikolojisi o kadar etkileniyor nefret ettiği şeyi özlüyor. Kesinlikle burnum hiçbir şekilde doğal durmuyor çok kalkık. Oradaki yorumların hepsini okuyacağım ve anlık bir sevinç geliyor yorum belki o kadar kötü değil sonra aynaya bakıyorum yine takıntı haline gelmeye başlıyor. Bence en büyük nedeni de burnumun istediğim gibi olmaması gerçekten çok doğal ve bir burun istiyordum. Gerçekten bilmiyorum artık çok mutsuzum

Bu burun kalkık durması olayı doktorun tekniğiyle alakalı. Bazı doktorlar ne kadar doğal yapsa da hastaya yakışır mı yakışmaz mı demeden hep kalkık burunlar yapıyorlar çünkü sadece bu şekilde yapabiliyor tekniği bu. Bazı doktorlar da daha doğal yapıyor. O yüzden doktor araştırırken yaptığı tekniği araştırın sonra pişmanlık yaşamayın

Ben sizi anlıyorum evet dışardan bakıldığında güzel bir burun, ama doğal mı bence değil ama aşırı yapay da değil, doğallıktan bir tık uzak bir kalkıklığı ve sivriliği var ama güzel bir burun mu evet güzel olmuş ama doğal bir güzellikte olmamış

Bende sizi anlıyorum bir çoğumuz doğal burun istiyoruz maalesef çoğu doktor kendi tarzıları dışarda çıkmıyor illa bir estetik görüntü verecekler baktığım zaman kesinlikle kötü burun değil estetik açında gayet güzel bir burun… tabii ki çok doğal durmuyor yolda görsem çok yapay demem şu gerçek ki en iyisi burun şekline hiç dokunmamak doğal burun gibisi yok

Dediğiniz gibi Doğallık her zaman daha iyi. Ben o kadar araştırmama rağmen bu sürecin bu kadar zor olduğunu psikolojikmen farkında değildim. Burnumdan nefret ediyordum ama şimdi o kadar pişmanım ki yaptırdığımda. Insanın psikolojisi o kadar etkileniyor nefret ettiği şeyi özlüyor. Kesinlikle burnum hiçbir şekilde doğal durmuyor çok kalkık. Oradaki yorumların hepsini okuyacağım ve anlık bir sevinç geliyor yorum belki o kadar kötü değil sonra aynaya bakıyorum yine takıntı haline gelmeye başlıyor. Bence en büyük nedeni de burnumun istediğim gibi olmaması gerçekten çok doğal ve bir burun istiyordum. Gerçekten bilmiyorum artık çok mutsuzum
Kime yaptırdınız özelden de yazabilirsiniz dr araştırıyorum

Cildiniz kalın bı kere sonuç çok başaralı görünüyor cilt tipinize göre. Şekli güzel kemer yok düşüklük yok muhteşem görünüyor.

Hepinizin yorumları için çok teşekkür ederim. Hala çok takıntılı bir şekilde burnumdan memnun değilim. Biliyorum Asimetri normal ve suçun bende olduğunu da biliyorum keşke daha çok doktor araştırsaydım. Terapiste gitmeye karar verdim bu konu hakkında çünkü gerçekten psikolojim sıfır ve çok mutsuzum.

X