Burun ameliyatım ve eğrilik

larem merakettim bantlarını çıkarttını nasıl oldu burnun resimlerini görmek isterim.benimde birkaçgün sonra dikişlerim biraz serst bırakılıcak 15 dk bir operasyonla biraz sıkışma yapmış benin burun kanatlarım çok daraltılmıştı oyüzden.bakalım neolucak

arkadaşlar burnumun şiş olan yerleri yavaş yavaş iniyor çok mutluyum burnum minicik kaldı henüz iki ay oldu ama ben çok mutluyum umarım tüm bu sıkıntıları çeken arkadaşlarda mutlu olurlar.larem buarda seni merakettim umarım iyleşmişsindir

Sagol öncelikle.benim Ameliayattan Sonraki Görüntüm Sanki Hiç Ameliyat Olmamiş Gibiydim.enufak Bir Morluk Bile Olmadi Sadece Yanklarim çok Hafif Kilo Almiş Gibi Oldum Oda Zaten Iki Gün Içinde Düzeldi.kimse Anlamadi Bile Ameliyat Oldugumu.ben Ameliyattan çitigimda Doktorum Sürekli Buz Uyguladi Yüzüme.benim Burnum şuan Okadar Dogal Görünüyort.benim Kemerli Bir Burnum Yoktu Sadece Kantlarim Daraltidi Ve çok Hafif Kavis Verilidi.ve Bende Nefes Alamama Sorunum Vardi Yani Içerde çok Kötü Bir Egrilik Vardi.şuan Okadar Güzel Nefes Aliyorumki Benden Mutlusu Yok.sende Korkama Korkulucak Bir Ameliyat Degil

bende burnumdan ameliyat oldum sonuç harika hiçbir yamukluk şekil bozukluluğu yok hatta doktorum dedi eğer burnun düşerse ki imkansız birşey şekil buzulursa gelirsin 2. ameliyatı yaparız dedi 2. ameliyatta ücret almıyoruz demişti bana çünkü doktorun hataysıysa para almaz o ameliyattan benim bildiğim kendi kulağımla duyduğum bu ameliyat olalı 5 ay oldu allh nazarlardan korusun burnumu çok memnunum

derinxx sen ve yayen siz hangi doktora ne kadara yaptrdgınızı yazarmısınz özelden çok memnun kaldysanız bende olucam sizede çok geçmiş olsun güzel gülerde kullanmayı nasip etsn allahmm

canım ben adanada yaşıyorum ve benim doktorum burda senin için birza uzak ama doktorumdan çok memnunum çok dogal burun yapıyor sanki kendi burnunmuş gibi ve istanbuldaki doktorlar gibi uçukk fiyatlar istemiyor ama sonuçta emeginin karşlıgınıda almak zorunda tabikide.fiyatı burdan yazmamam ben özelden msj atmayıda bilmiyorum:bbo:

kizlar ben ayin 17si ameliyyat oldum. simdi burnum sanki biraz egri gibi. doktorlar sis gidince dikisler alininca duzzelir diyorlar ama ben cok kafaya takiyorum bunu. bi de sanki bi deliyim digerinden daha yukardaymis gibi geliyor bana. sizin de ilk zamanlarda boyle oldu mu hic?

kizlar ben ayin 17si ameliyyat oldum. simdi burnum sanki biraz egri gibi. doktorlar sis gidince dikisler alininca duzzelir diyorlar ama ben cok kafaya takiyorum bunu. bi de sanki bi deliyim digerinden daha yukardaymis gibi geliyor bana. sizin de ilk zamanlarda boyle oldu mu hic?

geçmiş olsun tuana moral bozmak gibi olmasın ama benimde bana eğri gelmişti ilk başta ve şişler indikten sonra iyice belli oldu hakkatten eğriymiş ama belli de olmaz kime oldun ameliyatını canım.

slm tuana öncelikle geçmiş olsun şunu söylemeliyimki burun ameliyatı gerçekten uzun süre sabır isteyen bir ameliyat ama biz kızlar istiyoruzki herşey hemen olsun daha ameliyatın çok yeni benim 3 ay oldu ama hala şiliklerim var ve ucu çok sert sakın moralini bozma zaten ilerde gözle görülür derecede bir eğrlik olursa doktorun düzelticektir ama şimdi uzun bir süre sabertmen gerekiyor.

geçmiş olsun tuana moral bozmak gibi olmasın ama benimde bana eğri gelmişti ilk başta ve şişler indikten sonra iyice belli oldu hakkatten eğriymiş ama belli de olmaz kime oldun ameliyatını canım.

sagol canim. bu gun tekrar gittim doktora dikisler alininca cok guzel olucak egrilik felan gidecek dedi. bakalim nasil oluyo. canim ben azerbaycandayim su burda calisiyorum ve ameliyyatimi da burda yaptirdim. Vagif diye bi doktor ama cok unlu (bakude) turkiyede egitim almis, uzun zaman turkiyede calismis, guvendim ona, bakalim sonuc nasil olucak, bi de fiyati da turkiyeye gore cok ucuz. en fazla 1100-1200 dolara mail oluyor

derinixx cim cok tsk ederim canim sagol. benim ucu sert degil dokununca her tarafini hissediyorum da normal burnum gibi ama dokundugum en ufak dokunusta bile acisi oluyor. haklisin biraz sabretmem gerekiyor. ama simdiki haliyle bile eskisinden daha guzel :) megerse eskiden koca burunluymusum :)

Son düzenleme:
canım bende 5 ay önce ameliyat oldum.bende de eğrilik var doktorum çok dert edersen gel halladeriz yazın dedi.bende ücrete takıldım onun hatası inşallah almaz ama ben ona güvenmiyorum artık berbat bi burun yaptı.başkasına gitsem mesela zühtü demir sizce ücreti ne olur bilen varsa lütfen bana bildirin ne yapsam

X