burun diye diye öleceğim:(

shatzim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2010
54
0
arkadaslarım:)burun estetiği forumunda zaten bazı arkadaslarla kanka olduk birbirimizi tanıors ancak benm sorunum ameliyat olacak olmam cok az bi vaktimin olması ve hala doktor secememem.simdiye kadar İstanbulda olmayı düşünüyordum Tuğrul Maral die yola cıksamda Sadullah Karuna karar vermiştim ailem sürekli gidip gelmek zor olur diye ankarada olmamı önerdi bu sefer de Nebil Bozdoğanı düşündüm.O kadar kararsızım ki yakında bi büro acıcam o olmadan bu işi halletmem lazım cnk evde dinlenme bi hafta yatma gibi bi sansım olmayacak en gec mayıs basına kadar karar vermem lasım lüüütfen yardımcı olun ama banaabilmiyorumkismile mesela ankarada zühtü bey varmıs bi de reha yavuzer bunların içinden hissiyatıma dayanark:)nebil beye karar vermei düşünüorum ne dersiniz?ya birazda sans işi ama ben hayatım boyunca hep sansız bi kız oldum öle olmasa ailede bi benim burnum kemerli olmazdı zaten:eek:klava:

canım gördüğüm burunlardan zühtü beyin yaptığı burunları gördüm onlar gayet güzeldii...bende oldum ameliyat bende kayseride oldum hem sana ankaradan da istanbuldan da daha yakın.tabiki karar senin

canım forumda doktorlar bölümüne bak bence o zaman kararını verirsin ama saydıklarından tercihim zühtü bey,reha yavuzer içinde son yazılanları bi oku derim.

cnm zühtü beyi düşündm ama bi arkadas eklemiş resimleri cok güzel fln sora da kız pişman olmus benm yüzümden gidip zühtü beye ameliyat olanlar oldu ama ben pişmanım burnum cökü cok kötü oldu die 3 5 ay sonra.artık boynum tutuldu okumaktan her forumu okuorum iice aklım karıstı yardım olabileceklere burdan ulaşayım dedim.aysucum evet kayseri bize cok yakın ama orda duymadım ben hiç bi doktor sen kime oldun ki

Her doktorun memnun olanda olmayanda hastalari olabilir.bende Zuhtu Bey'e yaptirdim henuz 12.ci gunumdeyim en iyi doktoru tercih ettigimi dusunuyorum. Belki bende pisman olcam problem yasayacagim Allah gostermesin kimseye ama hastalara baktigimda en iyi burunlar zuhtu bey'in hastalariydi
Bende ilk basta Reha Bey'I dusundum ama bi kac hastasini gorunce vazgectim

evet cnm mutlaka kiii öle oluo ben simdiye kadar hiç olumsuz bişe söylenmeyen doktor görmedm reha bey içinde hem cok ii seyler var hem de birisi yaptığı bi ameliyatın konferansta en kötü ameliyat olarak gösterildiğini yazmıs yaniii.sen bi problem yasamamısın sanlısın gecmiş olsun umarım bundan snr da bişi cıkmaz yeni burnusunla mutlu mesut yasarsınız

Saol canim su sargilardan kurtulup burnumun istedigim gibi oldugunu gorsem daha cok rahatlicam.
Insallah senin icin en dogru doktoru bulup biran once kolay bi sekilde atlatirsin

istediğin gibidir merak etme düşünsene en azından ters bi durum yasamadın mesela kılcal damarlara nester kaçıomus günlerce kanamalar oluomus işte onları yaktırılıomus fln sen sıkıntılı dönemi atlattın sargılarda cıkar bundan snrsı kolay istediğin gibidir az sabret sargılar cıktıktan snr sislkler de insin oohh miis:)

saffet örs e oldumm..çokta güzel oldu çokta memnunum valla ben..baya bi arkadaş var hatta bu sitede o doktora olan..konu bile açmıştım doktorlar bölümünde vardı silinmediyse eğerki sayfalara bak oku deri sana çok yardımcı olcaktır eminim.

Arkadasim, bende Zühtü beye ameliyat oldum hem gögüs hemde burun ameliyati. ameliyat olali 7 hafta oluyor ve günden güne burnumdanda gögüslerimden de gayet memnunum..istersen baka bilirsin albümümde birsürü resimlerim var..tabii sormak istedigin seyler de var ise sora bilirsin severek cevaplandiririm..kendi adima Zühtü beyden hic bir sikayetim yok tersine gayet iyi ellere teslim etmisim ken dimi ..

Blackhoney'e katiliyorum o benden daha kidemli 5 hafta kadar bugun burnumu 1 kez daha gordum ne tatli bisey ya

arkadaslar nebil beyle grstm gercekten cok canayakın bi insan diorum ki büro acıcam bu işi bi an önce halletmem lasım yoksa evde dinlenemem diyorum hayırlı olsun simdiden dio:)bi kaç resim göndermiş bana ama öncesi sorası insanlar farklı gibi geldi.ameliyatlar güsel ama önceleri o deil yani:)o aklımı karıstırdı bi de reesmimi gönderdim smd tasarımı bekliorm ona göre karar vericem.sadullah beyde 3-11 nisan arası yurtdısındaymıs ztn bakalım neler olcak

X