burun dr önerirmisiniz

esc_

kaan'ım canım oğlum
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
669
7
avrupa yakasında dr önerirmisin ablam burun ameliyatı olacak olmuşkken estetikde olacak iyi bir dr tavsiyesi istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

canım bir sürü öneri gelecektir sana şimdi:) Avrupa yakasında SAdullah bey var. forumdan iletiim bilgilerini de bulabilirsin. Bende Boğaziçi Estetik de oldum. Onlar da Beşiktaş'ta.

umarım başarılı bir operasyon olur,

sevgiler,

başka kimse yazmayacak mı mafoldumben

canım simdi doktor onermek oyle yanlıs ki.. Ben foruma ilk basladıgımda sırf onerilere baksaydım su an eminim farklı bir doktora ameliyat olmustum, ancak onerileri bir kenara bırakıp forumu hatim ettim:)) tek tek resimleri inceledim bilgi toplamaya calıstım yapmıs oldukları calısmalara bakıp bakıp en sonunda eleyerek tek doktorda karar kıldım, sende boyle yapmalısın tarzını begendigin içine sinen doktoru kendin bulmalısın:) simdiden kolay gelsin

canım simdi doktor onermek oyle yanlıs ki.. Ben foruma ilk basladıgımda sırf onerilere baksaydım su an eminim farklı bir doktora ameliyat olmustum, ancak onerileri bir kenara bırakıp forumu hatim ettim:)) tek tek resimleri inceledim bilgi toplamaya calıstım yapmıs oldukları calısmalara bakıp bakıp en sonunda eleyerek tek doktorda karar kıldım, sende boyle yapmalısın tarzını begendigin içine sinen doktoru kendin bulmalısın:) simdiden kolay gelsin

Selam tuanela sen kime oldun?

Ben dr yakup avsara olucam insallah yakinda.

Yakup Bey'inde hastalarının çoğu Yurt dışından sanırım pahalı olduğu için.

Walla ben kendi doktorumu öneririm kaç hastası var hepsinin resimlerine bakın hem gayet güzeller hemde fiyat olarakta aşırı pahalı değil

avrupada doktor çok arkadaşım Nazım çerkeş, Yakup avşar, Sadullah karun, Nuri battal, Yakup beyin fiyatları yüksek ama iyi doktorr sadullah karun da yaptıı burunları beğendim maaliyeti daha normal ama benim favorim yakup avşar hiç şikayet duymadım hastalarından :)

Haklısın fiyat yüksek ama ben çok pimpirikliyim kesinlikle emin ellerde olmak isterim heleki söz konusu 2 ameliyatsa gerçekten yanlışlık istemem yakup bey tipik bu özelliklerde bi doktor kullandığı yöntem olsun sana süpriz burun çıkarmıyor ne konuştuysanız ne tasarladıysa onu çıkarıyor ve biçok doktor burnun içini oyup kıkırdak bırakmıyolar alıp alıp atıyolar sonra burun çöküyo düşüyoo ama yakup bey burun kıkırdaklarının ne kadar değerli olduğunu savunan tek doktor hee birde 1 günde 1 ameliyat almasıda çok güzel 2 saatte yapılan ameliyatı yakup bey 4 5 saate yayıp yapıyomuş kusursuz olsun diye herkesin hakkında hayırlısı olsun

Bende bir kac soz soylemek istiyorum ,gerci canim doktorumun avukatligini yapmak deil amacim. Kesinlkle de ihtiyaci yok zaten ne reklama ne de savunmaya ,adam bi kere turkiyede deil dunyada bir ilk .Kimse kusura bakmasin ama aman ben daha az odeyecem yasasin dusuncesiyle sonradan istenemeyen sorunlarla karisI karisya kalip ta, ikinciye de yine emin elleri aramak bence hic te akllica bir secim deil. Gerci burda hic kimseyi yoneltemk kesinkle istemem, benim istediyim sadece her kez benim mutlugumu tatsin ve bu da o kadar imaknsiz deil :hooray:YAKUP AVSAR

Son düzenleme:
Kimse kusura bakmasin ama aman ben daha az odeyecem yasasin dusuncesiyle sonradan istenemeyen sorunlarla karisI karisya kalip ta, ikinciye de yine emin elleri aramak bence hic te akllica bir secim deil.

Ne demek istediğini hiç anlamadım insanlar revizyona mecbur kalıyolarsa adımlarını tabiki daha dikkatli atacaklar bende aynı doktora revizyonu doğru bulmuyorum meselada sen ne demek istedin gerçekten anlamadıım ????????

Ne demek istediğini hiç anlamadım insanlar revizyona mecbur kalıyolarsa adımlarını tabiki daha dikkatli atacaklar bende aynı doktora revizyonu doğru bulmuyorum meselada sen ne demek istedin gerçekten anlamadıım ????????

Ben kotu bir sey demek istemedim kesinlikle ,cnm ya turkcem kit dogru . Seni ise hic kastetmdeim ben, tabi ki ikinci adim dikatli olacak. Ben diyorum ki ilk adim atacakalra , bir kez olsun en iyisi olsun hani gerek yok o kadar aciya ve iki kez masrafa

Son düzenleme:
Anladım canımda bak çok iyi doktorlar bilee neler yapıyo burdanda gördük kumar işi bu bence :KK43: walla elle tutulur güvenmek istediğim olumsuzlukta duymadıım bi yakup bey var o da bozulmaz umarım...

doktorun yaptığı işlere bak :KK66: beni çok ünlü bir doktor da düzeltememişti.. ıstanbuldasın ama anetp de olsaydın prof dr mehmet Mutaf'ı önerirdim.. 5.. ameliyatta düzelyemediklerini o düzelttii.. hatta bana ameliyattan önce ben düzeltirim diyip garanti verdi..bana da pahalıya patladı ama değdi :) Yakup avşar da iyi duyuyorum.. Albumume muhakkak bak 5 ameliyat serüvenimi gör!!

Haklısın fiyat yüksek ama ben çok pimpirikliyim kesinlikle emin ellerde olmak isterim heleki söz konusu 2 ameliyatsa gerçekten yanlışlık istemem yakup bey tipik bu özelliklerde bi doktor kullandığı yöntem olsun sana süpriz burun çıkarmıyor ne konuştuysanız ne tasarladıysa onu çıkarıyor ve biçok doktor burnun içini oyup kıkırdak bırakmıyolar alıp alıp atıyolar sonra burun çöküyo düşüyoo ama yakup bey burun kıkırdaklarının ne kadar değerli olduğunu savunan tek doktor hee birde 1 günde 1 ameliyat almasıda çok güzel 2 saatte yapılan ameliyatı yakup bey 4 5 saate yayıp yapıyomuş kusursuz olsun diye herkesin hakkında hayırlısı olsun

bitanem bende onceden yakup bey diyordum almanyada tv lerde bi yakup avsar birde fatih dagdelen reklami bool bol yapiyorlar,,ama forumda basi kisilerin yazilarini takip ettim okudum hic memnun kalmamislarr pinkcim ya::KK43::KK43:( yani olumsuz olmus

Acelyacım forumda Yakup'a ameliyat olup begenmeyen birisini gormedim henuz, 10 bin liradan fazla veripte ameliyat olunca ister istemez begeniliyor sanırım:)))) saka bir yana illa forumda onerilen bir doktorda olmak zorunda degil farklı yerleri arastırıp doktorların yaptigi ameliyat resimlerini gorup karar verilebilirsin forumda hep aynı doktorlar onerildiginden onların yaptigi ameliyatları begenmeyince ister istemez panik oluyoruz kime olucaz diye:KK43:

X