BURUN ESTETİĞİ 2021-2022 FİYAT DOKTOR ÖNERİSİ ARIYORUM

verdaozturkfl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2021
1
3
24
Merhaba burun estetigi yaptirmak istiyorum ancak fiyatlar 10 bin+ seyrediyor ogrenci oldugum icin EN FAZLA 5-7 bin lira arasi fiyat verebilecek guvenilir bir doktor ariyorum. Kucuk, hafif kalkik, dogal bebek burnu diye tabir edilen bir burun istiyorum. En gec subat-mart ayinda ameliyat olabilecegim. İstanbul icinde bu fiyatta istedigim gibi bir burun yapabilecek doktor onerisi olan var mi?

Merhaba burun estetigi yaptirmak istiyorum ancak fiyatlar 10 bin+ seyrediyor ogrenci oldugum icin EN FAZLA 5-7 bin lira arasi fiyat verebilecek guvenilir bir doktor ariyorum. Kucuk, hafif kalkik, dogal bebek burnu diye tabir edilen bir burun istiyorum. En gec subat-mart ayinda ameliyat olabilecegim. İstanbul icinde bu fiyatta istedigim gibi bir burun yapabilecek doktor onerisi olan var mi?
bulursan öyle biri ben de yaptırmak istiyorum ya ama bursadayım burada bulamadım:KK43:

Recai mazlumoğluna bir bak istersen. Benim arkadasım ona yaptırmıştı. Çok memnun burnundan. Bende ona yaptırmak istiyordum ama istanbula gidemiyorum.

Ben de güzel doğal burun yapabilen doktorlar için önerilerinizi bekliyorum lütfen sonuçlarınızı tavsiyelerinizi paylaşın. Hem içime hem bütçeme sinen kimseyi bulamadım bir türlü 😂

X