Burun Estetiği Beklenti

burjuva1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2024
17
-2
Burun estetiği olup beklediği gibi olmayan var mı ? Sağlık olarak değil de sadece görüntü olarak beğenmeyen ? Kabullendiniz mi 2.yi yaptınız mı ?

Merhaba , ilk ameliyatimdan 3 sene mutluydum 18 yasimda olmuştum ve sonra ucu düştü tekrar bir kemer oluştu ,10 sene sonra ikinciyi yaptirdim memnun kalmadim kucuk burun bana yakismadigini farkettim ama gozum alişti birde kusurlu cikti kolumelada bir gariplik var :😀

Burun estetiği olup beklediği gibi olmayan var mı ? Sağlık olarak değil de sadece görüntü olarak beğenmeyen ? Kabullendiniz mi 2.yi yaptınız mı ?
Bu hataya dusmemelisiniz açılan konulara bakın hepsi pişmanlık neredeyse. Ki bu siteye üye olmayıp yazmayan youtubeda çare arayan da çok insan var yorumlarda goruyoruz

Bende burun estetigi yaptırmak istiyorum ama pişman olanları okudukça vazgeçiyorum bide çok acı oluyormu

Burun estetiği olup beklediği gibi olmayan var mı ? Sağlık olarak değil de sadece görüntü olarak beğenmeyen ? Kabullendiniz mi 2.yi yaptınız

Bir sene önce olmuştum memnun olmayanlardanım bende. Görüntüsü estetik gibi durmuyor sanki hiç dokunulmamış gibi. İlk aylarda çok takılıyordum ama kabullendim revizyon düşünmeye başladım. Başka bir doktor arayışındayim şu an. Tavsiyem ilkini olurken çok çok iyi araştırma yapın her doktorun dediğine hemen kanmayın bütçe maliyetliyse de paranızı biriktirin sabredin o zaman olun..

Bir sene önce olmuştum memnun olmayanlardanım bende. Görüntüsü estetik gibi durmuyor sanki hiç dokunulmamış gibi. İlk aylarda çok takılıyordum ama kabullendim revizyon düşünmeye başladım. Başka bir doktor arayışındayim şu an. Tavsiyem ilkini olurken çok çok iyi araştırma yapın her doktorun dediğine hemen kanmayın bütçe maliyetliyse de paranızı biriktirin sabredin o zaman olun..
Hiç dokunulmamış gibi nasıl oluyo ya merak ettim atabilir misiniz acaba kirparakkk

Aslında estetik olup çok memnun kalan insanlarda var. Bu formdakiler genelde mağdur olan kısım. Burun estetiği olup memnun kalanlar hayatlarına normal şekilde devam ediyorlar. Biz ise buralara düştük 😅 herkesin beklentisi farklı... Ama bana sorarsan bende tavsiye etmiyorum Bana gerek yokmuş bence. Kişiden kişiye değişebilir bu biraz. Fakat çok büyük ve seni rahatsız eden bir burnun varsa güvenilir seni anlayan iyi bir doktora ameliyat olursan memnun kalabilirsin.

Doktorunu iyi seçmen ve isteklerini anlaşılır bir şekilde belirtmen lazım. Fakat burnun seni çoook rahatsız etmiyorsa hiç bulaşma.

X